Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

mirka414
22. sep 2009

claudee ja idem yrovna od lekara,tiey som sa bala a vies co mi povedal?nacase,ze som sa na take nieco dala a bez komentara mi ich predpisal na tri mesiace 😵 .to som si zasa dala,teraz budem musiet chudnut.

jesika26
22. sep 2009

mirka414 - ničoho sa neboj, ak vedlajšie účinky sa budú dat vydržat, tak ich prekonaj, oni po pár dnoch prejdu. A hrozná chémia je napríklad aj ibalgin-od bolesti, takže hopsa do chudnutia a nemylsi na to, že berieš dáke tabletky 😀 😀
A samozrejme pevnu vôľu

mirka414
22. sep 2009

jesika26 dakujem a inak nemas nejaky navod na stravovanie?co na ranajky obed,veceru?

lauritania
autor
22. sep 2009

čaute baby , akurát som prišla z aerobiku a nejak som hladna ,kedže som bola dnes len na polievke ,lebo som bola lenivá si spraviť jesť , a hlads ma nechytal žiadny....tak asi si dám nejaky chlebík.
claudee- lcarnitin je dobra vec ,ale učinkuje len pri poriadnom športe.moja mama ho berie roky , vždy pred a počas cvičenia.bez poriadneho pravidelného makania nemá žiadny účinok.
ale myslím že tebe netreba užívať lindaxu/podla fotky/ určite nemáš nadváhu nad 25kg. 🙂 😉
mirka 414 - moja doktorka to isté tvrdí , a čuduje sa že sa o tom viac nehovorí , lebo má pacientky čo si to chvália a sama ich užívala. stravuj sa normálne ako si zvyknutá , sama prídeš nato , že budeš jesť o viac ako polovicu menej , a ked budeš jesť to čo normálne nič s tým nepokazíš , lebo ak to zmeníš a nevydržíš v stravovaní aj nadalej tak príde jojo efekt. 😉 veľa šťastia!

claudee
22. sep 2009

a inak baby, akú silnú lindaxu beriete?? lebo na jednom fóre písala kočka, ze brala Lindaxu 15, a že jej z toho bolo neskutočne zle..až raz musela prísť aj záchranka kvôli krčom 😖
lauritania..no tak k ideálnej váhe mám nadváhu asi 10 kíl a mne to vadí 😠
ja ostávam pri L-carnitine, dávam si ho pred cvičením.. zvyknem tak, že najskôr 45minút bicykel.. potom taká hodina prestávka ..a potom ďalších 45 minút bicykel..

mirka414
22. sep 2009

claudee ja musim ist este rano na krv 😠 to som si na seba ale nalozila...ja som dnes dostala od lekara reductil 15.musim mrknut kto to vyraba.ja som vo Svajciarsku a este som zvedava co ma tento spas bude stat,teda mojho manzela 😀 ...

claudee
22. sep 2009

zrejme sú tie vedľajšie účinky individuálne.. no je to na tebe, či ich vyskúšaš.. ale potom určite napíš sem, že ako a čo 😉 kedy by si ich chcela začať brať?

mirka414
22. sep 2009

claudee zacinam od zajtra rana.dnes som na mojej vahe mala 77,10tolko som nemala ani v case porodu 😠 neskutocne som sa rozozrala.zajtra pridam este vsetky moje udaje od lekara,ale su to hrozne cisla.a moje foto?pomali ako hrosica. 😀

lauritania
autor
22. sep 2009

claudee - tých 10 kil nie je vhodný na Lindaxu , len to som myslela. vtady lindaxa nemá účinky. 🙂
ja beriem neustále Lindaxu 15. 😵
baby naozaj si premyslite či má význam brať lindaxu , pokiaľ nemáte BMI nad 30. sú to zbytočne vyhodené peniaze. na predošlej stranke lindaxy čo pisali baby tak výsledky boli také , že tie baby s nízkou nadváhou nechudli vôbec a len im bolo neustále zle. čo je logické. 😉 no môj názor , aj to píšu tak v príbal. letáku. 🙂

jankabambulka
23. sep 2009

babenky chcem sa spýtať, je pravda ,že sa bezpodmienečne musí začínať lindaxou 10 ??? a prečo???

jesika26
23. sep 2009

mirka414 - vypočítaj si BMI, lebo lauritania má pravdu, nieže máš menšie ako 30, to by si si narobila iba problémy. Ja mám teraz BMI 30,6, takže sa ešte vmestím do normy 😀 . No a to stravovanie: napríklad ranajky - jogurt ovocný do 3% tuku, alebo vločky ovsené s mliekom, alebo celozrnný rožtek so šunkou, syrom a zeleninou, na obed to čo nám uvaria v jedálni ale kedže máme na výber, tak si nedávam vyprážané maso, knedle a sladké a z obeda zjem len polovicu alebo menej, podla toho ako cítim pocit sýtosti, potom idem von so psom, 2-3 hodiny, na stacionáry každý druhý deň no a na večeru si dávam dosť pozor, večer nejem ovocie ani sladkosti, snažím sa čo najviac bielkovín, alebo ked stíham do 18,00 tak aj pečivo s niečím. Samozrejme nie vždy je to tak to dokonalé, ale držím sa tak na 85% 😝 😝
A každé telo je iné, mne je z reductilu 15 mg v pohode a možno z 10 mg by mi bolo zle, to je individuálne
Ja som brala reductil 3 mesiace, potom som išla na ročnú prehliadku-odber krvi atd, no hrozne som sa bála aké výsledky budú, no ale na moje počudovanie všetky hodnoty boli dokonalé a bála som sa preto, lebo moj obvodný nevie, že beriem reductil 😉

mirka414
23. sep 2009

jesika26 ja mam 29,10 ci ako to bolo,ale som pod dohladom lekara a on mi Reductil 15 predpisal a odporucil.uvidim pomoye bude dobre,a ak nepomoze aspon oklamem zaludok,ze sa nieco deje a do niecoho som sa vlozila.
alebo,ze by som najskor skusila pribrat aspon este 5kil a potom zacat chudnut 😀 😀 ?

jesika26
23. sep 2009

mirka414 - tak ked ti to odporučil lekár, tak šup do toho 😀 a samozrejme ti budem držať palce aby si mala čo najmenej nežiadúcich účinkov 😉

mirka414
23. sep 2009

jesika26 mam kazdy den minimalne tri deti u mna na strazenie ver mi navedlajsie ucinky nemam cas mysliet.a k tomu este svokor 90rocny ma trosku problem rupla mu do noh artroza a tak mu musim pomahat pri vstavani z postele a vies si predstavit ked vazi cez 100kg.(on vyzera ako v mraziku ten snezny muzik co sa spytal je ti zima dievcatko?on je trosku mensi ale brusko ma asi take velke 😀 )tak popri nom aj posilujem

skurinka
23. sep 2009

ahojky holky...tak nejak nemam cas si to zalozit na tom rajceti abych vam ukazala jak my to pomohlo ta meridie...ale jsem stastna............ 🙂 🙂

jeessiiccaa
23. sep 2009

ahoj holky taky bych potrebovala lindaxu ale moje dr my ji nechce predepsat neda se to nak obejit abych ji ziskala?

mirka414
23. sep 2009

jeessiiccaa a preco ti ju nechce predpisat?asi na tom niesi tak zle ako ja,lebo ten moj lekar mi ju hned predpisal 😀 este som to len spomenula.

claudee
23. sep 2009

jesica, čitala som niekde vo fóre, že občas to vydajú aj v lekárni. ale asi musíš natrafiť na takú neporiadnu magistru 😅
lauritania, máš pravdu..obišla som si to trošku na nete, pohľadala som si info a tiež som našla, že tie baby, čo nemali výraznú nadváhu s tým moc nepochudli, ak vôbec 😖 ja mám inak BMI 25 😠 😠
nechám tak tieto tabletky, verím tomu, že aj vôlou sa mi to podarí 😵 od pondelka už držím diétu, takže hádam sa to pohne.. cez víkend sa vážim, tak sem napíšem, že ako mi to ide 😀

mirka414
23. sep 2009

ja som zacala priberat v case ked som nemala ziadne deti a bola som cely den doma len s dcerkou,moj super svokor navaril,pohral sa s dcerkou a ja som len sedela a cumela cely den do pc a zrala 😠 😠 teraz som si nasla popri dcerke na kazdy den aspon jedno dve deti ako babysiterka a aj svokrovi sa pohorsilo,tak nevesta sa musi zvrtat a snad aj kila pojdu dolu.denne robim prechadzky s detmi ku konikom,behame a potom este starost o svokra plus tieto tabletky,tak dufam,ze vaha pojde dolu.

jeessiiccaa
23. sep 2009

ja mam BMI 32,6 a to je hodne ne?

mirka414
23. sep 2009

jeessiiccaa noo neviem ja citam len par dni o tychto tabletkach neviem preco ti ich lekar nepredpisal,nemas nejake ine zdravotne problemy?stitnu zlazu alebo vysoky krvny tlak?vtedy sa nedoporucuju.mne doktor vzal krv odmeral tlak a vysetril a musim ku nemu chodit na kontroli tak neviem ako je to u tvojej lekarky,ale ak by mne ich lekar nepredpisal,alebo zakazal,tak by som ich urcite nebrala.

mirka414
23. sep 2009

inak skoda,ze tu nieje ta povodna tema tiez by som si ju rada precitala.

lauritania
autor
23. sep 2009

čaute baby , som rada že sa to tu rozrástlo! tak príjemné chudnutie! 🙂
jankabambulka - nie je nikde pisané že musíš začať 10-tkou , ja som brala , beriem a budem brať len 15-tku.

skuli
23. sep 2009

Já beru od začátku 15 ku

jesika26
24. sep 2009

Dobré ránko- ja tiež od začiatku beriem 15 mg a naordinovala som si ho sama a vobec to nelutujem, dole už mám vyše 16 kíl. 😉
Neviem prečo tú tému zmazali, boli tam dobré príspevky 🙂
jessiiccaa - sú doktori ešte zo starej školy 😀 a tí poznajú len zdravo jesť a makať na sebe, ale prečo si trošku nepomôcť???

mirka414
24. sep 2009

dobre ranko,prajem a sup do kolotoca,odviest deti do skolky s dcerkou ist na prechadzku,navarit,vyzdvihnut deti zo skolky, hrat sa s detmi ulozit ich spat,chvilka pre seba a zasa skolka,hrat sa s dcerkou popri tom naplnit pracku,pozehlit vyzdvihnut deti zo skolky a vonku sa hrat a cakat kym pridu rodicia pre deti.a som mrtva 😝 a to este sa postarat o manzela a svokra.naozaj ako na kolotoci.

jajkax
24. sep 2009

nemáte prosím některá na prodej? ☹

mirka414
24. sep 2009

jajkax nieje na to este trosku skoro?

jajkax
24. sep 2009

Myslíš jako brzo po porodu?Měla jsem císaře a prakticky od porodnice přikrmujeme a ted už Je Kája bohužel jenom na nutrilonu.Tak zhlediska kojení brát asi tabletu můžu,ne? 😕 Co v těhotenství jsem přibrala 11 kilo, ty už mám všechny dole, ale já jsem měla velkou nadváhu už před těhotenstvím a ted se mi váha zastavila a jsem tam kde jsem už 2 roky.Na výšku 183 cm mám 95Kilo 😠

mirka414
24. sep 2009

jajkax skus sa poradit s lekarom su to predsa len lieky nech sa ti nieco nestane.ak si zdrava tak pri nadvahe ti ich urcite predpise.ja som tiez pod lekarskym dohladom a zostanem aspon tri mesiace teda dufam,ze vydrzim.zatial to ide super,mam pracu co som vzdy chcela a tym padom aj viac pohybu,tak dufam,ze nieco pojde dolu,len neviem ci aj ta pneumatika 😠 ale to sa tiez potom neskor poradim s lekarom.