• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
Babulky, poradíte mi prosím ako mám zmeniť farbu číslic na kalendáry? Ide to vôbec? :unamused:
6. nov 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide to,len takto ja ti neviem poradit :confounded:
6. nov 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevieš nejakú stránku, kde sa to popisuje?
6. nov 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
neka je to zaujimave (bubaczik ma take nieco podobne tiez v albume, ta s tym manzelom,co som vcera spominala, a je to suprove) ale mne tam prekaza ta siva ruka neviem preco :sweat_smile: :confused:

svetluska, musis si stiahnut puzzle akciu na nete potom si ju uloz dajme tomu na plochu a len pretiahni ikonku do otvoreneho photoshopu k akciam...dufam,ze mi rozumies :sweat_smile: no a potom si otvoris fotku na ktoru chces puzzle aplikovat a ides do akcii kliknes na puzle, otvori sa ti ponuka kolko puzlovy obrazok chces :grinning: stisnes si dajme tomu 20 kusov a v tom okienku na spodku mas taku ikonku ako "play" a kliknes na to! no a uz ti to aplikuje na foto. vela stastia. moj ty boze dufam, ze som to dobre opisala :grinning:
6. nov 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chces zmenit iba farbu cislic,alebo aj nazvu mesiaca? :confused: alebo len jednotlive cislice?
6. nov 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A záleží na tom? Asi celý mesiac- číslice+názov mesiaca, ale možno aj jednotlivé čísla. :confused:
6. nov 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta počekaj,idem otvorit psp a napisem ti.. :grinning:
6. nov 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, o meneni farby cislic v kalendari som pisala nedavno:

zalezi na tom v akom programe robite...
ak vo photoshope, tak cez Obraz > prizpusobeni > odstin a sytost - zaskrtnut kolorovat a poposuvat si tie "jazdce" sytost a svetlost tak, ako vam vyhovuje.
ak v gimpe, tak skuste pohladat tu: http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp_kresleni/kresleni.htm

mirka, skus sa porozhliadnut tu: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=42 vsetko krasne od zaciatku vysvetlene.

Zuzmag, hotku musis mat pod ramcekom, teda vrstva s fotkou je pod vrstvou s ramcekom.

evercila, mam jeden navod na ten text podla cesty, ale doma, takze az vecer mozem poskytnut...
6. nov 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzmag, fotku, nie hotku som myslela :grinning:
6. nov 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hawra: dik, to ma cas :grinning:
6. nov 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem,a mam dat ramcek kopirovat na fotku? a ake rozmery musi mat fotka aj ramcek? :angry:
6. nov 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada tak uz nemusim :grinning:
6. nov 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hawra jaka sikovnica, hned vsetko po ruke, inak dik za ten link na to pismo idem sa porozhliadnut to zaujima aj mna :dizzy_face: ani som nevedela, ze sa take nieco da :grinning:
6. nov 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havra, super, ďakujem, už mi to ide :slight_smile:
bubaczik ďakujem za ochotu, ale už som na to prišla :wink:
6. nov 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hawra:dik !!!!! , hned, ako budem mat chvilku, pustim sa do toho :grinning:
6. nov 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, vdaka za odpoved. celkom som to pochopila. vyskusam az doma. jooooooooooooooj, uz aby som bola doma a mohla robit :grinning: .
6. nov 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzmag, no hej, tie vrstvy si vies i prehodit myskou, len pretiahnes jednu vrstvu nad druhu, alebo pod druhu.
A rozmery ramceka si prisposobis fotke alebo opacne a co trci z fotky to vygumujes.
http://digiscrap.baby-cafe.cz/phot/
6. nov 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neka peknucky, diki! uz stahujem :grinning:
svetlus keby si nevedela len mi napis :wink:
idem lustit to kruhove pismo kym maly este spinka :sweat_smile:
6. nov 2007 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete ako si nastavim aby mi bolo vidno vrstvy v ktorych pracujem. nieco som odklikla a neviem to dat spat :(
6. nov 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika,neka: sikulky ste :slight_smile:
6. nov 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=8 mmem toto???? aj mne sa to uz stalo ked som mala gimp...vratilo sa to naspat tak vyskusaj
6. nov 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mmem :dizzy_face:
6. nov 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ako sup na vsetko sa vrham a stahujem :grinning:
6. nov 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam PS, ale je to podobne,dik uz som to nasla :slight_smile:))
tak cez PS to je nasledovne: okno- a zahaknut vrstvy :slight_smile:)

na baby cafe je fakt vsetko,super :slight_smile:dakujem
6. nov 2007 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som ten posledny Sc. upravila, je to takto lepsie?
A este raz dakujem za postrehy :slight_smile:
6. nov 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak mozem (ja zaciatocnik uplny :sweat_smile: ) posudit tak je to ovela lepsie ako to predosle... teraz tomu podla mna nic nechyba a prijemne sa na to pozera, bez akychkolvek rusivych elementov. (teraz nemyslim element v slovnicku digiscrapera) :grinning:

mmem suhlasim aj mne sa pacia navody v BC vsetko je tam super aj znazornene-pre mna ako stvorene :grinning:
6. nov 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ako prehadzujem vrstvy v gimpe? :unamused: v photoshope bola na to ta kolonka ale tu nato neviem prist :unamused:
6. nov 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo vrstvách si nájdeš vrstvu ktorú chceš , myšou ju chytíš a prehodíš nad druhú vrstvu. Všetko robíš vo vrstvách!!! Je to celkom jednoduché. :wink:
6. nov 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok