• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
ahojte! mimusiacik ma pozvala do vasho klubu :grinning: nie som sice proficka ako vy ale rada scrapujem na papieri. raz som bola na jednom workshope tam sa mi to zapacilo, robila som najma pohladnice/karty. moj posledny projekt bol tehu album so sonoa tehu fotkami:slight_smile: teraz uz na to nemam cas aj ked mam doma vsetko co k tomu potrebujem.. v digitalnom scrape som zatial robila len vianocne a velkonocne pohladnice a svadobne oznamko sestry.
tie tri kolaze co mam v albume tu na koniku som robila online www.storylife.com... trva to par minut len si nahodite fotky vyberiete pozadie, a ono vam to naaranzuje... takze som sa velmi nesnazila ;) doma mam este program PhotoRecord, je to sucastou Canon programu ktory mam k fotaku. tam sa daju robit celkom pekne veci, len sa to neda ulozit ako obrazok, cize ani davat sem na MK.
2. aug 2007 o 02:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem, este sa drzis? Od vcerajsieho rana si sa neozvala, tak keby sa nieco dialo, drzim prsty :slight_smile:

mamacat, vitaj v "klube" hehe. A urcite sa pridaj :slight_smile:
2. aug 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamacat ale ta stranka sa spoplatnuje ked chces si nieco stiahnut?
2. aug 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja este stale drzim pokope,stav nezmeneny:slight_smile: tak ak si to maly nerozmysli,budu mu musiet trosku pomoct,ale to sa bude rozhodovat az na dalsi tyzden:slight_smile:
ja som si vcera vyzdvihla fotecky,tak idem zakladat do albumiku,tak zatial:slight_smile: momentalne mam este stale tvorivu krizu :frowning2:
2. aug 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne som tu mimusiacik :wink:
ja sice nerobim discrapbook, len obycajne fotomontaze, aj to sa mi zdaju este dost amaterske, ale ten discrap...vyzera velmi krasne, musim to prestudovat a mozno coskoro vytvorim nejake dielko... len sa mi zda, ze tie programy na discrap... su spoplatnene, nie?
2. aug 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladybird1l, vitaj.
A v akom programe robis teraz tie kolaze? S tym co mas by to neslo? Daju sa tam robit vrstvy? Lebo to je podstatne.
Inak gimp je zadara, da sa stiahnut z netu.
2. aug 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som fakt asi debil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tie vrstvy aby som ohla davat na seba musim nieco stlacit...lebo mne vzdy ten spodný obrazok zmizne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka, skus ist podla tohto navodu: http://digiscrap.baby-cafe.cz/phot/
Ak chces dat fotku na nejake pozadie, tak si tu fotku musis najprv vybrat - teda oznacit a potom dat upravy - kopirovat, prekliknut sa do okienka s pozadim a tam dat upravy - vlozit.
Baby, rada Vam pomozem i online, ked mi vysvetlite, aky mate problem, ale len vecer. da sa aj na skype, ci icq.
2. aug 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
online - krok za krokom som myslela :grinning:
2. aug 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som potrebovala krok za krokom :grinning: :sweat_smile:
2. aug 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi pisni do IP nejaky ten online kontakt (skype, icq alebo i msn) na teba a vecer, ked ulozim dieta a vsetko dobre pojde, tak krok za krokom navediem :slight_smile:
2. aug 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj vy mate ten photoshop v slovencine?ja to mam po anglicky :unamused:
2. aug 2007 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam v anglictine, ale v pohode robim.
luculka, fotku vlzis aj tak ako som, ti popisovala, len si otvoris PS pozadie, ten papier, aj fotku a kliknes na fotku a prenesies ju na papier, ona sa ti tam automaticky vlozi ako vrstva, ked kliknes na niketoru vrstvu tak sa ti ten riadok vymodri a ak kliknes na to ocko v riadku pri vrstve tak sa ti strati, ale enzmizne len ju nevidis, klik zas na to ocko a objavi sa :wink:
2. aug 2007 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to robim v programe face on body, ale to co robite vy ostatne, sa s mojim neda ani porovnat, mate ozaj krasne pracicky, bojim sa aby som to pochopila,ako sa ten d...book robi :slight_smile: a neviem ani odkial zacat, kde sa to da vobec robit...
2. aug 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladibird, v prvom rade photosop alebo gimp, teda program kde sa da robit s vrstvami. neviem co to máš zač, tak ti neviem povedať či to tam pojde
2. aug 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak uz to ovlááádam...HARWA ma krok za krokom naviedla...idem tvorit :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning:
2. aug 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry HAWRA :grinning:
2. aug 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super luculka, tak to sa moc tesim na tvoj vytvor :slight_smile: budem striehnut kedy sa tu objavi :slight_smile: a drzim palceky nech to ide ako po masle
2. aug 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. aug 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze este raz linky na veci, na ktore sa najcastejsie pytate.
Cestina pre photoshop (zial, neviem poradit ako ju tam dostat): http://rapidshare.com/files/17598700/cestinacs2.rar.html
a sem som zavesila uzivatelsku prirucku v cestine pre photoshop (je to i s obrazkami): http://www.4shared.com/file/21219199/11d42057/Photoshop_CS2.html
2. aug 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: droby,prosim hod nam aj ty ten cool ...no tak...prelom lady...neboj...my to nikomu nepovieme...

loren,mamacat,ladybird 1 velmi sa tu na Vas tesime!
Len bombaduj toho kto vie...

mmem - vidis aku senzi makkucku postielocku ma v tvojom brusku?...malicky,nedaj sa...mas i 2tyzdne k dobruuu (v dobrom,nie ironicky,nic brutalne babske neskusaj) - ,sleduj pohyby ak su je Ok,na sone ci prietokoch,sleduju pupocnik a placentu,tak je vsetko ako ma byt...myslime na Vas!
2. aug 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra no to je super... neviem ci by som si dala tu cestinu, zatial mi to vyhovuje, ale zhanala som to pre znameho, tak sa potesi. a navod sa mu tiez zide a mne popripade tiez, tak stahujem :grinning: moc dakujem.
2. aug 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra.....dakujeeeee....uz som tvorila...MOOOOc si mi pomohla :grinning: :wink:
2. aug 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: luc...ukazzzzz,prosiiimmmm....
2. aug 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je vytvor luculka?

mimusiacik, nic cool nemam a nic nove, neni teraz casu na tvorenie :frowning2:
2. aug 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to skoncim tak dam save?to staci....lebo ked to chcem otvorit kde to mam ulozene tak mi to otvori v ps
2. aug 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj save as a ono ti to da ponuku ako to nazvat a aj v akom formate, takze PSD zmen na JPG a mas to :wink:
este klikni pravim na modru listu hore, daj image size a zmen rozlisenie na takych 450 a ten druhy udaj sa priamoumerne tiez zmeni, aby si to mala menej ako 700KB a mohla to sem supnut :wink:
2. aug 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby je rychla ako blesk :slight_smile:
tak ja teda tvorim, ked nemusim odpisovat, hihi :grinning:
2. aug 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk moj album,,,,,je to taká blbost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale hlavne ze viem ako na to :grinning:
2. aug 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemozem tvorit tak aspon ospisujem :slight_smile:
2. aug 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok