• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
vdaka, vdaka, vdaka za vsetky rady... lenny ja aj cleaner mam a cistim od kedy mam photoshop :grinning: lebo slimakujeme. na bud mesiac rozsirujem pamat aj tak... :dizzy_face:
14. nov 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, urcite bude ovela lepsie, lenm sa [pred tym porad aku ti treba, lebo na phodotohop treba minimalne 1gigaram, ale ak mas vistu a ta zerie sama 512gigaram, tak potrebujes viac rozhodne.
14. nov 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ne nemam vistu a to kde mam kuk aku mam pamat?
14. nov 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam windows neviem ktory a staco uplne v pohode,
- na my computers das properties/vlastnosti, a tam mas vsetko aj aku mas pamat ram :wink:
14. nov 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky ja mam 256 MB :sweat_smile: :sweat_smile: a som sa cudovala ze preco tak pomaly ide.

lenny dik za radu a pomoc :wink: :wink:
14. nov 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohoda erika
14. nov 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to pototm nemoze poriadne fungovat, takze sup sup dokupit pamat, a je to :wink:
uz nebudes mat problem a ak sa ti zaprace disk tak zalohujes na dvdcko, alebo ten externy disk
14. nov 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tych 256MB je operacna pamat a nie pamat na hardisku, to su dve rozdielne veci....... :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak lenny ja uz uplne stracam orientaciu :grinning: :grinning: :grinning: mne staci ze sa mi zrychli pocitac ale kde je ta pamat to uz nechcem vediet lebo zmagorim uplne :grinning: :grinning:
14. nov 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika to co som ti hovorila ked kliknes na my computer tak najdes aku mas pamatRAR, to je udaj pre to ci moze fungovat photoshop :wink:
14. nov 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:Ahojte bambulky!
Len letkom,bleskom...

neka - vydarena novinecka,skoda,ze pre mna komplikovane stiahnut...

i tato stranka a ramik opat K.O. :cry:
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/quickpage/november-quickpage--part-of-set/109704.aspx

aprilmouse - vrucna vdaka za vsetky slovenky...za kalendarik! :wink:
Prijemne prekvapila ustretovost voci spriateleným susedkaaammm...papa
14. nov 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimusiacik, tu je priama linka na ten novembrovy QP z depotu

http://www.4shared.com/file/28327703/ddf59527/nov-qp-right.html

No a u nma :dizzy_face: sa predsa nemusis Vobec prihlasovat, co je tam komplikovane?
Ak chces dam ti sem priame linky, napis co chces. :wink:
14. nov 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neka, bolo by jednoduchsie, keby si to zipla ako jeden subor a tak natiahla do 4shared, slo by ti pisat i komentare a slo by to jednym stiahnutim vsetkom. Hm?
14. nov 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. prosim Vas mozem vlozit fotku do obrazka kde sa uz fotka nachadza? mam program photofiltre a neviem si poradit. diky
14. nov 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HAwra, prave mi to manzel vysvetloval ako to urobit. :grinning:
Takze ked sa dostanem k tomu spravnemu pocitacu, hned to prerobim :wink:
14. nov 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty - poslala som ti IP s postupom... Tu viacero mamičiek pracuje s gimpom alebo s photoshopom,lebo sa tam da pracovat s vrstvami... Snad to pomože, ak nie skus si nainštalovat aj gimp,možno sa ti v nom bude lepšie robit, ja som si už na photofiltre zvykla a mam svoje triky aj na vrstvy.
14. nov 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste sa nejako rozsoupli :grinning:

http://scrap-n-tag.blogspot.com/2007/11/lot-like-christmas-mega-kit.html
vianocny na dobru noc :slight_smile:

neka:perfekna novinka si sikulka
kornelia: dakujem,to som rada,ja som sa inspirovala petruschkou a hawrou :sweat_smile:
neviem ci to 24print.posiela na SK,to sa ti potom ale asi ani neoplati,fotolab.sk existuje tiez,ale to som neskusala a myslim ze su aj drahi
14. nov 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz je vsetko pekne zazipovane :slight_smile:
Dufam ze sa to zjednodusilo :slight_smile:
14. nov 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte bambulky,opat len na skok...

everciluska - cmuk za viktoriansky ruzovy (ze si si spomenula,nezabudla :wink: )

ajka - neka - sklenene darceky su No.1* TUTIFRUTIALAfleee :grinning: ...
globusovky Medene elementiky bez problemov...ale z tych novych som jelen-ica...ako vzdy!...si moj zachranca z 3J - je vydarenejsi, nie az tak moc precancany...(neviem v com moze byt pes zakopany s tou strankou)DAKUJEM za vsetko...

hawruska,mmem,vanda - vdaka za linky,potesili (kedze uz casu pramalo)

Unavenym sladke sny,pracujucim - VYDRZAT a USPESNE DOKONCIT!
papapa
14. nov 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: nekuska - prosim si tie NEW COOL sklenene dekoracie,pan Boh zaplat a vynahrad na zdravi,a nekonecnej opatovanej laske :grinning: :wink: !cmuk :sweat_smile:
14. nov 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: neka prosim sup sem link na tvoj vesely blog...alebo i priamo na carovne sklicka...Vdaaaakaaaaaa!!!! :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :wink: ci mas i ty preklikavacku v albumiku ako ostatne blogerky,nech nelovime?
14. nov 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimusiacik sa az cervenam :sweat_smile: :grinning:

No tu je priama linka na tie nove blbostky :slight_smile:

http://www.4shared.com/file/29302346/2593a496/Window-pane_elements.html?dirPwdVerified=8d166480
14. nov 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus. inak pod kazdym freebay obrazkom mam hned linku Download na stiahnutie. :slight_smile:
14. nov 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu linka na blog :slight_smile:
14. nov 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik baby za odpovede pomohli ste mi a este sa spytam ze ked mate hotovy kalendar tak co dalej?Davate si to niekde spravit alebo si to len vytlacite?
14. nov 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ano,ano,supiiisss....prave som uz tvoje poklady nezne uschovala v nasom pc,budem sa o nich s laskou starat...este sa neda pripisat komentar...tak neskor napravim...

Paradna cizmicka,sviecocky,napis a snehuliacik je mnam,mnam - na spapanie,
rozkosne vesely a hravy!!!Vdaka...fakt velmi cenne a uzitocne...slubujem,ked vytvorim ,ukazem...

Vdaka za promtny zip - UDELUJEM POCHVALU a TITUL "OBJAV" MESIACA MODREHO KONIKA DIGISCRAPBOOK!!! :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :wink: ...len tak dalej...blahozelam...

(dufam,ze spravne pochopene tie 3j ramiky - ze tie neboli nacancane...ako niektore v poslednej dobe u viktoriek...ach jaaaj...aj decka,aj krajka,aj pierko,aj cingrlatka....aj...no niekedy privela i na mna...eleganosku...)

tak idem pracovat...nie scrapovat :cry: terminy nepustia......

papa
14. nov 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi, no no no no uz staci, lebo prerazim doma hlavou strop ako som narastla od chvaly, potom nam bude do domceka prsat :grinning: :grinning: :grinning: .
14. nov 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky omylom som si vymazala mesiac v kalendari pomozte dajte mi link na nejaky kalendar,kde su cierne cislice.nieco ako uz mam v mojom albume na maj,prooooooooooosim.neviem odkial som mala link na tento.dakujem.
15. nov 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok