Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
2. aug 2007

🙂 ....goooonggggg!!!!!!

"Nagyon jóóóó es csinos es sép!!!"
(snad sa starka neobracia v hrobe za chyby) - simultanny preklad -
naďon jóóó iš činoš iš síp -
velmi dobreee a mile a pekneee...!!!

Tak a je to tu...uz to frciiii....jupiii...kto chyti tu dalsiu vlnu zrealizovanej inspiracie co prichadza?????????????????????????????????????????????????????????????

luculka - prosim ak mozes,posun sipkami tie scrapy vyssie,pred vecicky princeznicky,ked mrzne MK,ludia nebudu mat trpezlivost preklikat sa az dole,ked 1 obrazok otvara pomaly 5min...vdaka...

Teraz budes hore do 4 rana?
No tak "SOS policia ochrany nenarodenych babeniek" zasahuje - je hlasena zvysena koncentracia elektromagnetickeho smogu v okoli tvojho bruska...sup,sup do postielky,pritulkat sa k tatinkovi...nech pocit dobre vykonanej prace Ti prinesie krasny sen o malickej...vydatny spanok!paápá...

luculka
2. aug 2007

tatino tu neni....inak by sme boli uz pri nom 😀 😉

mamacat
3. aug 2007

mimusiacik, celkom dobre si to po madarsky napisala 😉
aj ja sa pridavam- good job, luculka!

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 jeéééj...mamkacat...vidim,ze vlna dorazila i tam k Vam do daleka,
a ani tsunami nemusela byt - skvele?
A ty si to pekne modre dielko s gombickami a grimaskami ako urobila,cim,prosim?
Sala z neho taky pokoj,neha...este,este,este....velmi sa tesim na dalsie prirastky kazdej z Vas...i anonymnych citatelov,kt.zatial nenabrali odvahu pripisat par pismenok...nehryzieme...PROSIM vSTUPTE! 🙂 😀 😅 😵
Ucel zalozenej temy sa naplna...opat sa trochu viac hrame pri drzani fotoaparatu a naslednej uprave digifotiek...

huuups,asi malo byt v madarcine "szép" -pekne - oprava (babinka,prepáč)

Uspesny den vsetkym!

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 lucul...tak ty si predsa len tvorila dalej do tej 4hod rannej?
Nedalo Ti co? Vyskusat i detaily - mojim favoritom u teba je teraz Dromedar - ten je v Rusku za krasnu 5*...tam to tak ziari,vsetko pekne naväzuje na seba,ziaden prvok nerusi ine,nic samostatne nevyskakuje,vnimas pri nom len celok a mam dobry "POCIT" a asi o ten ide...kazdy bude mat vo svojej zbierke emocionalneho favorita...tym je svet zaujimavy!

ten drobcek je tvoj "B angel" - krstnatko?

mamkacat...no mala ked vstane a uvidi ten bublifuk v tvojom albumiku,tak sa veeelmi potesi (miluje ho),i to ziarive slniecko je tutifrutialefleeee,hned rozjasni naladu...a i Guci,uzasny majestatny clen domacnosti,zladeny s pozadim,vystizne momentky - dieta a jeho priatelia...Supeerrr! 🙂 😀 😅 😵

mmem
3. aug 2007

ahojte🙂
na mna babske rady nefunguju🙂 ani prechadzka,ani vinko,ani tutu-mutu,ani pocasie,...... takze este stale strasim doma a cakam 😒

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 Povedz,si...:"tak milucky moj,mne je s tebou dobre,ja Ta nikde nepustim,pekne so mnou zostanes"... a mozno sa zlakne...kamoska sa tak porozpravala medzi bruskom a baby a na dalsi den bolo... 🙂 😀 😅 😵

luculka
3. aug 2007

mimusiacik...nie je sesterkin....my násho anjelika len ocakávame 😉

rabiva
autor
3. aug 2007

LUCULKA sikulka, 3scrapiky na uvod to je parada 🙂 Ides na to dobre, to ma moooc tesi. Ak by som mohla trosku by som sa este pohrala s velkostou tej spinky s macikom, dala by som ju asi mensiu, alebo z nej urobila tak aby bola realne nastoknuta na fotke, teda co nema byt vidno tak vymazala. Ale to len moj navrh, inak dobre, aj ten Egypt aj na tave 😉

bihan
3. aug 2007

Luci, len tak ďalej 😉 čoskoro už budeš doťahovať len somarinky!
Babulky, tak už mám ďalší album založený a nový scrapík k tomu 😀
http://www.scrapbook.cz/galerie/displayimage.ph...

luculka
3. aug 2007

bihan náááádherne....si sikula 😀 😉
raoiva dakujem za kazdu radu.....ozaj a odkial mate to pekne pismo? 😉

rabiva
autor
3. aug 2007

hmm BIHAN opet vydarene 😕 normalne valim oci 😀 😀 aj tiene aj elementy, no znamkove sa mi vzdy pacia! tak super!!! 😉

ozaj... ako sa volate krstymi menami? prip. co znamenaju vase "nicky"? ak som moc zvedava tak nechajte tak... ale ja som Iveta, ale na nete stale ako rabiva-rabi 😎

rabiva
autor
3. aug 2007

Luculka ktore pismo myslis? to vyskladane Alex a Katy?

ozaj nieco na stiahnutie, ak ste to nahodou este neobjavili, su tam tiez nejake svadobne ramceky:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

🙂

rabiva
autor
3. aug 2007

jaaj jedna skoda ze sa tu prispevky nedaju editovat ☹ tak doplnam napr. taky ZOO kit som urobila este v aprili ako "ehm mierne gycovy" http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=85840
hehehe 🙂 🙂

bihan
3. aug 2007

Ivi, dík 😀 Bihan znamená v bretónčíne malá (resp. malý) a volal ma tak jeden takmer dvojmetrový a 140kg kamarát (inak vôbec nie som malá 😉).. inak som Lucia (občas mám ešte nick Lou, ak sa mi nepodarí prihlásiť sa niekde ako bihan.. ako napríklad na baby-cafe, lebo mi nechcú poslať konfirmačný mail 😠 )
Ešte by ma zaujímalo, ako si si vložila do albumu tie blikajúce odkazy, k tomu som sa ešte nedostala 😀

rabiva
autor
3. aug 2007

aha no lebo som si vsimla ze na scr.galerii si Lou 🙂 noo aj ja som mala problem sa zaregistrovat na baby-cafe skus napisat svoj problem cez tento odkaz http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Feedback oni to potom daju do poriadku 🙂
No a blinkies som si vytvorila sama cez PS, sa mi to nedarilo pri konci ulozit ako "gif" no robila som chybu 😒 ale potom to uz islo, pohladam navod zas som ho zapotrosila 😵

bihan
3. aug 2007

aha.. takže obyčkovská animácia je to 😀 Ak nemáš, netráp sa, niekto som to videla v tutorialoch 😉

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 bihan....:"potlesk pre zenu ,kt.rozihrala svoj skryty talent !"...ťap,ťap,ťap,ťap ....ako Ta len pochvalit?
Bravóóó,bravóóó,bravóóó - velmi sa nam to paci!!!

no tak toto nam pekne podrobne popises, prosim ako si to robila ano?
Nepovedz,ze este aj ta peciatka sa da tym Corelom spravit?

A kocky bolo by fajn,keby sme si kazda hned za dielkom pekne napisali cim,ako a tak...ci je to tajna ingrediencia sefkuchara ,kt sa neprezradza?

(nie si na Sk ,tak ten uvod - rozumej - teraz frci taka reklama v TV...chichichi...ostatne snad vedia co parodujem...)

luc...je mi jasne ,ze je to "B" ako nahradny,nie vlastny,citam...tak sesterkin,hm...o chvilu budes robit pre Vasu babiku!

rabi...vlastne vytvory NEKOMENTUJEME...a uz vobec nekritizujeme...zamer sme pochopili z nazvu...takze,psssttt...

chceme sa inspirovat roznymi druhmi,takze sem prosim pripajajte nie len tie UMELECKE,ale aj take dennodenne momentkove spomienky...su prirodzene a fajn...a my ospionime dalsie Vase triky...ok?

Vesely piatocek! 🙂 😀 😅 😵

luculka
3. aug 2007

a to pismo tam normalne vlozim 🙄

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 Rabi ...cink,cink,strngli sme si hypoteticky na dialku a potykali,moze byt? - ja som "Oslava" - verzia mojej Noemi (spominana i v teme:" Perly nasich deticiek" )- teda Miroslava ,
fungujem tu na fore MK v Snazilkach v teme : "Zazraky se deji",nas pribeh zacina asi na 2-3 strane...(keby si nahodou chcela viac vidiet "pozadie" svojich skalnych z tejto temicky - zase sa rehunam,ale uz nemazem,dvozmysly milujem...kto chcel pochopil z coho...)

neviem zatial nevidim,ked pisem, Vase pismenka,pisem kvazi po sebe...takze je mi jasne ,citam tam dole pod obrazkom take udaje...ale neda sa tie grify opisat i tu?

rabi...fanclubu prosim ,ked narazis na nieco dobre napis link do IP...vrucna vdaka,pomozme si ako vieme... 🙂 😀 😅

mimusiacik
3. aug 2007

🙂...ááááá....zabudla som Ti napisat,
bihan...ze teraz,ked som klikla na ten tvoj obrazok,tak,mi uz neukazovalo ziaden cerveny krizik ako predtym,normalne pekne sa mi otvoril...jupíííí....huráááá...ani som nemusela ja nic menit... POCHVALA!

hawra
3. aug 2007

no ty brdo, bihan, tak ty si talent. Super. SPZ-tka a peciatka, no velmi dobre urobene.

froschka
3. aug 2007

ahojte tak toto je super tema...ja som sice len zaciatocnik ale bavi ma to veeeeeelmi.
na uvod by som poprosila niekoho kto mate program Magic photo editor ci nemate crack alebo serial number aby mi sla trial version neobmedzene...

a nejake vecicky som porobila v albume moje krasne dvojickovo

rabiva
autor
3. aug 2007

Luculka, to pismo som stiahla ako Kit-Freebie niekde z netu, a normalne ho vlozim do obrazku, na papier, nic extra som s nim nerobila, este ani netienovala.

Mimusiacik: hm no postup, princip je stale ten isty, papier, fotka ramcek doplnky... ako pride... potom uz len otacat, tienovat, prip. orezat, nieco zmazat. Zavisi od toho co to vyzaduje 🙂

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 Vitaj froschka !,
tesime sa z teba i z tvojich lubeznych bambuliek - skus IP na eriku153,len neviem,ci nema iba to kratkodobe zadara...opytaj sa jej,budes mudrejsia...
Ten tvoj uvodny trik ramik je cim robeny ,prosim?

Ja som robila skupinky Zoner photo printom a tiene Photo frame show,
k inemu som sa zatial nedostala,ale mam plany na Photoshop,ladybird1,adusin,mamacat programiky...tak snad do Vianoc nieco stihnem mrknut...
🙂 😀 😅 😵

froschka
3. aug 2007

mimus s magic photo editor je ten ramik a tusim aj od eriky som mala ten crack len aj vsetky e-maily su v cudu po tom co mi drahy na novo instaloval pc ale diky ja jej skusim napisat

froschka
3. aug 2007

aaaaa uz som na to dosla ten program co je uplne super je PhotoFiltre Studio ale starsia verzia sa da stiahnut neobmedzena a potom si do nej mozes povkladat cestinu a ine veci co obsahuje aj new verzia
je to http://www.stahuj.cz/grafika_a_design/spravafot...[hledano]=&g[oz]=6.2.7&g[up]=Free
fakt super program

luculka
3. aug 2007

BABULKY ja tu asi do nedele nebudem.....idem na vik k znamym do Levic....tak sa tesim na vaše nove dielka 😉 😵

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 luculka....dalsi mily scrappozdrav pre nas v albume...vdaka...
to je ONO!...to je ono!...to je ono!....super,ze si vytvorila solo album - vdaka!
Bambulky,ale Vam to uz ide od ruky...fíííhaaaa... 😉
Zaujimavy vikend!Vela novych momentiek...pápá 🙂 😀 😅 😵

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 luculka...pekny novy kapsar....v pozadi akoby som videla svoje steny doma...tiez priklincekovane euroklipy s fotkami...chichichi... 🙂 😀 😵