Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

vandaa
26. nov 2007

to vies, ked k PC sa dostanem az tak neskoro. Takto cez den len pozeram a stahujem. Ine mi maly nedovoli. 🙂

vandaa
26. nov 2007

a tie papiere sa ti fakt podarili 😀
Len su mensie, ci to tak ma byt?

bubaczik
26. nov 2007

no neviem,tak sa mi ulozili 😅
no jednu seriu som stratila,bo mi skapal pocitac 😠 som sa az rozplakala 😢 a dakujem..inak ja ani nevedela,ze byvas v tt!kde?

nguyen
26. nov 2007

ahoj baby, sledujem s otvorenymi ustami ako vam pribudaju dielka
bihan zirafa je uuuzasnaa 😀 hawra, nemam slov, skvele veci ti pribudaju, za vsetky asi iba jedno velke woooow 😲
pridala som na bolg konecne nejake veci co som mala rozrobene uz starocia a nie a nie dokoncit, a este mi doma strasia asi tri scrapy, a dnes vecer som sama doma tak to hadam dobojujem 😅
tiez som sa nechala inspirovat tmavym pozadim, takze v tomto duchu jedno dielo a zvysok som oprasila starsie, ci novsie spomienky, medzi inym aj moju kyticu od draheho k narodeninam, takze ziadne strachy nevysrtihla som ju z pohladnice z polovice 80tych rokov 😀 😀 😀

vandaa
26. nov 2007

bubaczik, no ja by som si asi tiez poplakala a asi aj nieco rozdupala.
Byvam v Krizovanoch, mame tu postaveny novy domcek a sme stale pristahovalci. Inak som trnavcanka z Prednadrazia II 😅

monca301
26. nov 2007

Ahojte, baby ste sikulky. Mate krasne albumceky. Ja sa tiez chystam na nieco take urobit dufam, ze sa mi to podari.

evercila
26. nov 2007

monca, drzime palce! 😉

kornelia
26. nov 2007

Dievcata pridavam jun konecne. Kuk do albumu. 😉
Droby dakujem ti, samozrejme budem rada a nech uz coskoro vidime toho drobceka. 🙂
Evercilus dakujem tiez, ostatne v IP.
Dnes rano mi kon zozral dlhociznu IP pre droby, taka som nahnevana, ze neviem kedy ju znova napisem, mala som si to ukladat, pani 😠

zuzmag
26. nov 2007

Dievcata poradte mi kde by som nasla navod ako vlozit fotku do hotoveho ramika 🙂 Vdaka

evercila
26. nov 2007

to zuzmag: tu je link na navody, musis si kliknut podla toho, s cim pracujes /photoshop, gimp, alebo ine .../:

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

erika153
26. nov 2007

ahojte baby...
tak po krvopotnom dni som vyprodukovala nejake papiere a elementy a ramiky a rada by som ich posunula aj dalej ale neviem ako na to a kam ich dat 😅

a som stastna ako blcha 😀 lebo je to moje prve dielko a som nan pysna 😵

evercila
27. nov 2007

jej, erika, tak to musis ukazat !!! 🙂
ja uz len kumstujem nad tou fotkou na december a furt nic... hlavne maly teraz nema svoje dni, tak to s tym fotenim je dost odveci... ☹ asi ho sfotim zase spiaceho a bude 🙂

hawra
27. nov 2007

ahojte, baby nestiham 🙂 pracujem pracujem a potom po veceroch na druhom kalendari a tiez na CT scrapoch. Ten posledny zimny mi siel super rychlo, ani som sa velmi nenatrapila. 😉
Tento tyzden sa chystam s tym prvym kalendarom niekam do tlace, tak uvidim, co a ako.

erika, urcite nam ukaz nahlad a daj ten kit zazipovany hoci na www.4shared.com tam je to v pohode, ovladanie i stahovanie.

kornelia, sikulka, parada.

nakukla som i do albumov, kalendare vam krasne pribudaju. Baby, ste velmi sikovne. 😉

pekny den.

lucik77
27. nov 2007

Ahojte baby, ja mám na Vás ÓÓÓBROVSKÚ prosbu. Nenormálne sa mi páčia tie fotky v rámikoch ale som totálny antitalent. Kebyže si prečítam týchto 137 strán, čo ste tu popísali ako sa to robí, tak by som asi ošedivela. Neviete napísať, podrobný postup?(alebo nejako heslovite, veď pre tie, ktoré to robia ľavou zadnou by to nemal byť až taký problém). Určite Vám budem nielen ja vďačná za odpoveď. Ďakujem a zároveň obdivujem všetky, čo to dokázali samé. 🙂

evercila
27. nov 2007

lucik, mozes si precitat prvu stranu v teme "digiscrapbook pre zaciatocnikov", tam je vsetko rozpisane, ake existuju programy a kde sa stahuju ramiky, atd.

evercila
27. nov 2007

alebo tu:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...
tam su aj vysvetlene pojmy a co a ako 🙂

lucik77
27. nov 2007

ďakujem, pokúsim sa 🙂

neka
27. nov 2007

Ahojte,
dlhsie som sa neozvala,ale mali sme na navsteve starkych z Banskej Stiavnice, takze som nemala tolko casu na PC. 🙂
Normalne sa u mna prejavil abstak od scrapovania 😀
Vcera sme sa uz dostali do normalu 😀 a tak som sa zase hrala s PS a vysledok ak chcete mozete si pozriet na blogu 😉

http://digiscrapneka.blogspot.com/

Erika to je perfektne, ze si tiez vymyslas svoje vlastne veci 🙂.
Skus si vytvorit blog na stranke https://www.blogger.com/start

Je to tam pomerne jednoduche.

erika153
27. nov 2007

baby vy ste super, ked si pozeram vase veci az sa hanbim co som spravila ja... 😅 😅 inak tiez mam jeden zimny a jeden kvazi akoze romanticky... aj ked som si vedoma,ze jednoduchsie je spravit pozadie ako element, u mna prevazuju skor tie pozadia, ale ja si neviem spravit ani ten bolg..musim nad tym poriadne pohútať.

neka
27. nov 2007

to Erika: oprava linky

https://www.blogger.com/start

neka
27. nov 2007

Erika ani toto nejde priamo na linku 😠

Musis si odpisat adresu rucne 🙂
Inak toto je fajn stranka na blogy, ja som v zivote nemala ziadny blog a ked som si nasla toto,( cez Hawrin blog), tak za pol hodinu som mala prvy prispevok 🙂 . Nie je to zlozite, vsetko tam mas prednastavene, na tebe je len mu dat svoju podobu 🙂

Tebe sa zdaju pozadie jednoduhsie ?
No ja mam prave s nimi viac starosti ako s jednotlivymi elementami 🙂

droby
27. nov 2007

neka to je uzasne, nadherne krasne, si sikulka velika 🙂

hawra
27. nov 2007

neka, super, urcite to ponukni babam na baby-cafe, minule tam niekto cencule zhanal. 😉

erika153
27. nov 2007

neka nic sa mi nezda jednoduche... 🙂 ani to ani to...ale elementy, na to treba kopec casu a fantazie...a sikovnost...aj mne sa tvoje nove vytvory velmi pacia... tak to tam skusam a skusam, ale vytvorit je lahke len dat tomu svoju podobu, nato treba veru kopec casu a maly nie a nie zaspat 😠 😠

evercila
27. nov 2007

neka, je to kraaasne...take jemne!
maly chvilu spi, ja sa ucim do anglictiny , musim este do vianoc postrihat video...no teda, neviem, keby den mal aspon 40 hodin 🙂

neka
27. nov 2007

Erika s tym casom to mas pravdu 🙂 aj ja by som potrebovala,keby mal den aspon 48 h. a deti by z toho vedeli prespat aspon 24 😀 😀 😀

Ja to mam uz troch lepsie s detmi, Adamko chodi do skolky a Evicka je uz vacsia a zahra sa chvilku aj sama pri mne, alebo mi sedi na kolenach a "pomaha". Potom vsak musim dve tretiny prerabat 😅
Ked boli drobci mali, tak to som ledva stihala zakladne veci 🙂 .

neka
27. nov 2007

Evercila, tak som nasla dalsiu spolocnu zalubu, aj strihanie videa patri v nasej rodinke do mojich ruk 😀 .
Akurat teraz nic s nim nerobim, lebo cez leto sme mali navstevu, ti nakrutili more materialu ale na kameru s inou normou a tak teraz hladame na nete kodeky na zvuk, lebo vsetky filmy od nich su "neme " 😀 ☹

kornelia
27. nov 2007

Neka uzasna pracicka,velmi pekne a jemne. 😉

droby
27. nov 2007

ahoj nely, pisala som ti meilik 😉

neka
27. nov 2007

Jaj dievcata, to som nevedela, ze sa vam bude tak pacit, 🙂 Dakujem velmi pekne, ale stale je co vylepsovat 🙂 v papieroch je moje meta nebeska Kubivet, jej praca je uchvatna, ja sa v porovnani s nou plahocim kdesi tisic metrov pod vodou 🙂
No uz musim ist moj rarasik sa zobudil a treba nakrmit hladny krcik 😀
Vecer zase nakuknem 🙂