• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
27. nov 2007 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=966688&vReferer= a druhy...
jablcko a skoricu som sa inspirovala hawrou z jej vianocneho kitu, dufam ze sa nenahnevas :sweat_smile:
27. nov 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dostala som droby, aj som odpisala, mas ho? :wink:
27. nov 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika pekne, len tak dalej. :slight_smile:
27. nov 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, sikovna si, pekne!
A preco by to mali zmazat? Nieco mi uniklo alebo som si neprecitala len pravdila? :sunglasses:
27. nov 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
zimny kit som uz aj dala na 4 shared len nemam nikde nahlad takze si to asi nikto nestiahne :confounded: ten blog si neviem vytvorit :angry:
27. nov 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, ten ornamentovy je super! :wink:
27. nov 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda babule, nestíham sledovať, čo sa to tu deje - tu sa tvorí ako o život! :grinning:
Supiš, len tak ďalej :wink:
Dnes sa mi podarilo dokončiť december do kalendára a poriadne som sa s tým namakala, lebo som prerábala fotky, nesedelo mi toto a tamto.. veď to poznáte :wink: No a teraz sa teším, že mám december v inej, než červenej farbe :grinning:
27. nov 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej to je krasne bihan :wink: paci sa mi ten december fakt...
27. nov 2007 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, poznate nejaku dobru stránku kde by som si mohla freebie stiahnut nejaké kvety maku??? už dosť dlho pátram a neviem nájsť. vdaka za link... :wink:
27. nov 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deninka a vies rusky?
na lenagold.ru si to najdes v kategoriach, ja tam hladam len namatkovo, lebo azbuku neovladam, ale tam najdes vsetko
27. nov 2007 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parádička!!! :slight_smile: no rusky som sa nejaký ten rôčik učila, tak hadam to zvládnem. Inak, Si poklad!!!!! :zipper_mouth:
27. nov 2007 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nemusis lustit hodila som tipriamy odkaz :wink:

a kocky tu su njake zimne papiere, pekne
http://www.lenagold.ru/fon/ori/sneg.html
27. nov 2007 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej, ale nefunguje, to tak ako by som si predstavovala...ty si už s tým aj robila,??? porad ako?
27. nov 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem...ide to...
27. nov 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide to a je to super, najdes tam vsetko co potrebujes uplne rozne veci, sa mi to paci, stale odtial nieco stahujem :slight_smile:
27. nov 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosím vás, v akom formáte vkladáte čísla z kalendára na pozadie? ja som skušala gif - tam mi stále dáva aj pozadie a png mi robí chaos :confounded: poradte mi prosím ak niektorá viete
27. nov 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nasla vlcie maky aj tu http://lilybellscraps.blogspot.com/
27. nov 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte scraperky...No moj blog je na svete a idem sa hned z kraja pytat, ci musim vzdy uverejnovat, odkial mam elementy a papiere, lebo chcem dat na blog aj starsie scrapiky a pri tych si uz nepamatam ani nahodou, odkial som to natahala..a este chcem vediet ako ste si robili tie slideshow do blogu a tiez, neviem, ci zvladnem robit freebicka, lebo to uz asi nestiham ani keby som bola panna zazracnica...verte mi, niesom ani jedno ani druhe... :wink:
27. nov 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, dosiel ti uz ten kalendar?
V poslednej dobe sa na tu firmu baby z BC dost stazuju :unamused:
27. nov 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a slide show som robila cez photobucket.com Celkom lahke to je. Vytvoris si tam slideshow a potom ti to da HTML kod, ktory vlozis aho prvok stranky do HTML/Javascript
Ved freebie nie su povinne :slight_smile: vobec sa tym netrap.
A ten kredit, hm no mal by tam byt... :wink:
Este daco som chcela, no dajak som zabudla. :unamused: Ked si spomeniem, este napisem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte..jeej vanda,ten posledny je vydareny,pekny :dizzy_face: mam aj ja doma ten kit,ten papier sa mi veeelmi paci :dizzy_face: ,len som doteraz nevedela,ako a co k nemu prisposobim :confused: a aspon si ma inspirovala,hehehe :grinning: len ja zacnem asi az ked malemu vrchne zuby vyjdu,lebo je cely den mrzuty,a na vecer sa mi uz malokedy chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tvorte..
28. nov 2007 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjjjjjjJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJjjjjjjjjjjjjjjjj
DOSTALA SOM KALENDAAAAAAAAAAAAAAR

Je nadherny....takze dnes posielam dalsie dva... :wink:
28. nov 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlita to je supeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak hovor hovor, davala si v 24print?? a aky typ papiera si davala? 200g? :slight_smile:
28. nov 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ti ho "zosili" ?
28. nov 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, z domu uz popisem viac, som este v praci... :wink:
28. nov 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze babenky moje, kalendar je tuttifrutti... Format A3, papier /davala som 200g-standart/ je super tvrdy, neleskly...co sa mne teda velmi paci...fotecky su super kvalitne, troska je farba ina, ako v to mam v pc, ale to je zrejme tym, ze ja som posielala format A4, lebo som to mala tak ulozene...takze asi by to bolo este lepsie, ak by to bolo robene na A3 velkost...este sa pytajte, ak chcete...ja idem objednavat dalej...
28. nov 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za infosky, ja by som sa teda este spytala za ako dlho ti to prislo, este potrebujem spravit 5 stranok kalendara a vianoce sa blizia, tak aby som to stihla pod stromcekom. :slight_smile: a postovne? :slight_smile:
28. nov 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridavam konecne svoje freebie, dala som na mimibazar lebo svoj blog nemam http://www.mimibazar.cz/scrapbook.php?id=700614
a tu je druhe http://www.mimibazar.cz/scrapbook.php?id=700618... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok