Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

evercila
2. dec 2007

dobre 🙂 no hruza, ani pisat uz neviem 😀 😀 😀

bubaczik
2. dec 2007

evercila no aj ja som musela rozmyslat,ze to ake slovo 😕 😀 to s tym fotenim deti..ak chces najsamlepšejšiu fotku,sa ti nepodari,ani keby neviem co..ja som tiez chcela danka v cervenej ciapke odfotit,ale stale sa mi hadzal,tak som mala vsetky fotky rozmazane ☹ tak musim vyckat na spravnu chvilu 😵

antonia1
2. dec 2007

ahojte....pozeram si stale vase fotky,su naaaaaaadherne,asi sa pustim aj ja do toho...ide dlhe zimne vecere. 😀 ..este trosku poobdivujem vase dielka a neodolam 😅

mimonenka1
2. dec 2007

ahojte,
vcera som sa zacala trochu pohravt so svojim prvým scrapíkom, no ziadna slava, robim v gimpe a idem len ppokus omyl, tak ak by ste boli take slaze, mohli by ste mi poradit?

evercila
2. dec 2007

vitajte antonia a mimonenka! drzim palce!
ja robim vo PS... ☹ ale urcite niekto poradi...

evercila
2. dec 2007

to mimonenka: tu to je dost podrobne:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

mimusiacik
2. dec 2007

🙂 Ahojte bambulky...opat len turboletkom v teme...
vdaka za opatovne privitanie viacerymi miluckymi...veeelmi potesilo!

bubu...motyliky su QP z depotu,vcera som mrkla v buterfly - ci nahodou pre teba nenajdem cely kit...no nie je...ja nemam uchovane nazvy od koho,myslela som,ze zmazanim tych inf.o no piracy + ? usetrim miesto...
Ahojte sikulky,nech sa dariiii....

nejake papiere
http://toutiweb.free.fr/Papiersscrap1.html

mimusiacik
2. dec 2007

🙂 no...tie papiere po kliknuti na obrazok mi stiahlo ale po rozzipovani mi otvorilo PS lebo je to psp format...da sa s tym potom nieco robit???skoda,lebo uz som tak kopec vymazala,lebo som nevedela co s tym...a tu su celkom vydarene cierno-biele girlandoveee....tak ako????
Vrucna vdaka za info...papa

bubaczik
2. dec 2007

ahoj mimu..som tusila ze to bolo Qp ☹ no nevadi,nieco podobne budem musiet najst 😅 len kde 😕

mimusiacik
2. dec 2007

🙂 bubu urcite bol i cely kit...nedavno mali i take tmavohnede s pantami a jesennymi listami..skus pozriet na depote QP a tam sa preklikas potom na stranku dizajnerky ,co ma i cele kity...neviem ci nie autum...nebude to z tych ruskych NIONA?...a pod...?

mimusiacik
2. dec 2007

🙂 bubu a nevies poradit,co s psp formatom ,ked mi PS vypise nieco cervene varovne,ze nevie precitat dokument ci co???da sa to este zachranit,prepisanim na iny format?

mimusiacik
2. dec 2007

🙂 podla mna to mali oni ale uz pradavno...a za lovky
http://pamleforsdesigns.blogspot.com/search?upd...

bubaczik
2. dec 2007

mimu neviem,veru,ja som sa s takym este nestretla..mozno ti niekto bude vediet poradit ☹ a dikes,idem kuk

kornelia
2. dec 2007

Ahoj vsetky, evercila, jedna otazocka, mas krasny ten kalendarik, prezradis mi ako si robila ten efekt v auguste, ze ked si vystrihla obrazok, ze je taky jemny dookola a nie tak ostro orezany? Hrozne sa mi to paci, ze je to skoro vpite do pozadia ale predsa to krasne vystupuje, prosim prezrad, ja vsak robim v gimpe, tak neviem ci to viem aj s tym, no zatial sa podarilo vsetko. Dakujem 😉

evercila
2. dec 2007

kornelia,dik 🙂
nepouzila som ziadne speci finty, iba obyc gumu 🙂
dala som si na nizsiu hustotu a ogumovala som trochu z fotky, aby presvital ten ornamentovy papier 🙂 neviem, ako je to v gimpe, ale guma by tam mala byt,
nie ?

riveronka
2. dec 2007

Ahoj SIKOVNE ZIENKY,
tak ja finishujem svoj prvy digiscrap kalendar. Samozrejme nie je to taka krasa, ako tie vase, ale dufam, ze radost rodinke spravi.

kornelia
2. dec 2007

Evercilus, dakujem, aj som na to myslela, no nebola som si ista, ja vzdy komplikujem veci zbytocne, namiesto toho, aby som uverila, ze to ide aj jednoduchsie 😀

evercila
2. dec 2007

hej, ono v tom scrapovani niekedy clovek urobi vela muziky uplne najjednoduchsim sposobom 😀 a ked sa trapi s niecim extra, tak to dopadne nafigu, aspon u mna 🙂
riveronka:len tak dalej !

danu
2. dec 2007

baby prosim nie som v scrap taka dobra ako vy ale snazim sa. No velky problem mam vo fotkach. vzdy ich bud natiahnem alebo predlzim . Neviem ako ich zmensit vzdy si zadam sirku a aj tak nedosiahnem taku sirku aku chcem. Alebo ho potiahnem ale to uz fotka je natiahnuta. Robim v GIMPE

valsi
2. dec 2007

Ahojkte, neviete ako by som si mohla stiahnuť na PhotoFiltre studio aj českú verziu, alebo slovenskú? dakujem za odpoved. 😉

evercila
2. dec 2007

meggi, december nema chybu ! 😉

meggi
2. dec 2007

evercila - dik 😉
valsi - ja mam česku verziu, ale veru netuším, kde sa da teraz stiahnut - tiež som ju hladala pre kamarátku a už tam boli len tie nové a všetky boli v AJ.

erika153
2. dec 2007

babenky moje dalsie freebie vianočne 🙂 🙂 http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=174... zase som nad tym presedela cely den, esteze mam dobreho muzika 😀

kornelia
2. dec 2007

Dievcata, ktore pracujete v gimpe a pouzivate kuzelne noznicky na vyrezavanie z fotky, da sa tam spravit krok dozadu,ked som si nieco zle oznacila, alebo o musim stale odznova zacat, ako to robim teraz, lebo som neprisla na to ako sa vratit o krok spat? 😒

bubaczik
3. dec 2007

ahojte..erika tak ta musim pochvalit 😵 ake pekne farby 😵 ak budes chciet,dam si to na blog,hej? 😕 a hlavna vec,ze minuly tyzden si sa zaprisahavala,ze uz nikdy viac 😀 no no no!!!aj ja mam nieco rozrobene,len nejako neni cas..ale pracujem na tom.. 😉

erika153
3. dec 2007

dakujem bubaczik 😵 😵 😵 veru zaprisahavala som sa , ale je to droga.

kornelia
3. dec 2007

Konecneeeeeeeeeeeeeeee mam vsetky mesiace, vcera som dokoncila december,dnes dorobim uz len titulnu stranku a akurat robim mensie opravy v kalendari v datumoch, aby to dostalo svoju konecnu podobu a zajtra letim do tlaciarne, uz sa velmi tesim. 😀 No bezim dorobit tu titulku.
Za december dakujem hawre a bubaczikovi za poskytnute materialy a hawre najma za inspiraciu. 😉

hawra
3. dec 2007

Kornelia, super, tesim sa s tebou.

Inak baby, prihoda 😀
Ked som urobila ten svoj prvy december, poslala som to kamoske na omrknutie a ona mi na to, ze no nechcem ta strasit, ale december sa zacina v sobotu, asi to mas zle... Trosku som sa vydesila, i ked som si bola predtym ista, ze som to niekolko krat kontrolovala a prislo mi divne, ze sa doteraz nikto nestazoval a predsa taku chybu zeby si tolki ludia nevsimli. Ale zmotana som pozrela na november a vravim jej, uf aj november je zle. No ale v tej chvili nam obom nastastie napadlo, ze my pozerame do tohtorocneho kalendara a porovnavame ho so sablonou na buduci rok, taze ziadna katastrofa sa nekonala, vsetko je spravne, ale teda vyplasena som bola kvalitne. 😝 😀

kornelia
3. dec 2007

Juj Hawra, tak to by ma asi slak trafil, kebyze ma niekto takto nastrasi, no hlavne ze je vsetko v poriadku a ide sa tlaciiiiiiit. 🙂