Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

erika153
4. dec 2007

hawra hej?? tak ja zaciatocnik, tak sa pytam 😀 😀 😀

a nestrasne ma tu s tym printom lebo ja som uz aj zaplatila... takze cakam dielko a pripadne otazky...nech sa paci na mna....ked tu dlho nebudem tak ma porazilo 😀 😀 😀

hawra
4. dec 2007

Erika, a kedy cakas? Tak daj hned vediet, co a ako.

Inak mne sa v poslednej dobe stavaju take podivne veci, ze si stale myslim, ze uz ma nic nemoze prekvapit a stale daco pride.
Vcera som na mmb nasla u jednej pani scrap s vystrihnutymi elementami z mojho vianocneho priania. 😠 Normalne natvrdo vystrihla tu skoricu, pomaranc, jablko a spol s hviezdickami a dala na svoju fotku. Dnes rano to stiahla, aj sa ospravedlnila... no neviem, stale si pomyslim, ze take veci sa stavaju z nevedomosti, ze proste niekto nevie ako to chodi...ale zamrzi to.

bihan
4. dec 2007

Hawra, mňa by to nezamrzelo, ale poriadne nasralo 😅

hawra
4. dec 2007
bihan
4. dec 2007

Jééjda.. a ešte navyše taký biedny výtvor 😖 😅

rabiva
autor
4. dec 2007

😀 😀 no nemam slov 🤐 desneee, z nahladu? 😖

babulky, ja vas nestiham, klasika ze? ale doplnila som si vase blogy na ten svoj, dufam ze som mohla, ste pod kolonkou "sikulky z modreho konika".
Mam z vas radost 😵

bihan
4. dec 2007

Ivka, ty aj žiješ? 😅 😀

neka
4. dec 2007

Ahojte, tak z dovolenky nic nieje ☹ ☹ ☹ , pokym dostal manzel volno, tak aj sneh stihol zmiznut, starky tam maju akurat blata po kolena. A nakolko ziju v chate, ktora dvom sice staci, ale ked tam prikvitneme my, tak sa nieje kde pohnut a detvuchy po blate vlacit sa mi teda nechce, tak zostavame sediet doma. 😖

Erika pekny blog, ani to nieje take hrozne pustit sa do toho, ze 🙂
Pavlita, zaujimave korene 🙂
Hawra, krasne vianocne dielka 😵 , no vidis a co by sa tym kockam stalo, keby nakukli sem a blizsie by sa so scrapbookom oboznamili, ved by sme ich nezjedli 😀

erika153
4. dec 2007

baby som sa zasmiala nad tym scrapom z nahladu hawrinho, ale chuderka mozno nevie s tym velmi robit, aspon, ze pouzila vsetko z tvojho kitu hawri-potesi nie? 😅 😀

erika153
4. dec 2007

vcera som zaplatila v noci a dnes mi od nich prisiel mail v html kodoch takze som to ani nevedela rozlustit 😅 takze neviem kedy mi pride... ale vraj do dvoch dni pridu peniazky a do 24hod vytlacia no a mozno 3 dni posta..tak ratam, ze do tyzdna je tu! najhorsie je, neposielaju na dobierku len do schranky alebo na postu, tak som dala do schranky a len dufam, ze teta postarka mi to sem donesie ked sa to do nej nezmesti 😠

hawra
4. dec 2007

no Erika, hej tak toto jedine potesi 😀 ale potesilo by napr i uvedenie kreditu 😖 i ked v tomto pripade ani neviem, ale na mmb len malokto pise kredit a uz vobec nehovorim, ze ked tak potom pozeram kto kazdy ten kit ma stiahnuty a na blogu nenechal po sebe ani len "dakujem", tak fakt neviem, ci sa tam este snazit robit nejaku osvetu na tom mmb, ci to nie je strateny cas.

Je tam akurat jedna svetla vynimka: http://www.mimibazar.sk/scrapbooky.php?user=7437 fakt sikulka.

Jo a Erika dufaj, ze ti teta postarka kalendar nezohne, ked ho bude chciet narvat do schranky. 😕

rabiva
autor
4. dec 2007

Lu, zijem, nakuknem, ale stagnujem 😒 😔

vsetky vianocne freebicka co ste vyrobili su vyborne! 😵

kornelia
4. dec 2007

Teeeeeeeeeeeeeeeda hawra, to som nevedela ci ma najskor plakat alebo sa smiat, proste super. 🤐 Tak toto by ma nenapadlo hadam nikdy,ved ten nahlad nie je pohladnica!!! 😀
K tym kreditom, teraz ma napada, ze moje uplneprve scrapiky mam aj ja na svojom ucte na MMB, bez kreditu ☹ , o vtedy som este nevedela, ze sa to ma uvadzat, ale odtedy som sa toho uz vela naucila, aj etiku scrapovania, takze taku chybu uz neurobim, len mi este povedzte, ako viete presne nazvy kreditov, alebo si to nejak zapisujete, lebo nie vzdy to ulozi pod celym nazvom,t ak neviem ako si to mam pamatat alebo odkial to mam vziat. Mam si kazdy jeden scrap zapisat odkial mam tie elementy? 😒

erika153
4. dec 2007

hawra PREBOHAAAAAAAA NESTARS 😀 😀 😀 jak mi to zohne tak si ju pockam na druhy den a tiez ju zohnem. 😠 😠
inak aj ja mam fotky na mmb bez kreditov 😅 sa hanbim, ale ked som zacinala tiez mi nic nevravela etika scrapovania a uz vobec som nevedela od koho co mam. 😀 😀 preto ani na blog nic nedavam zatial, lebo neviem ani jeden kredit co som spravila... ale urcite sa polepsime nie kornelia? 😵
tiez by ma zaujimalo ako si to vediete v kompe, a ja zvyknem na jeden scrap pouzit 5 roznych elementov 😀 budem si zapisovat na papier asi.. 😉

a dakujem za pochvaly!! fakt to velmi cloveka potesi... 🙂 ja uz nechavam vsade kde stiahnem pochvalu, lebo to cloveka povzbudi do dalsej prace nie baby? 😵 😵 😵

erika153
4. dec 2007

hawri odpisala ti ta kocka na mmb 😅 aj mi jej prislo luto ☹ joooj ja baba lutostiva 😀 ☹ 😀 ☹ 😝

hawra
4. dec 2007

aj mne je luto, ale je to take divneee, napisem jej nech nestahuje.

A kredity, no jo, ja si zapisujem na papier pocas roboty :-P

erika153
4. dec 2007

mne by nebolo ani jej luto ale ten nazov tam ze "vesele vianoce" a to zlate dievcatko tam nevinné... ono nemoze za to, ze mamka ho capla na nahlad zo scrapu ☹ 😀 😀 😀

michalag
4. dec 2007

neviete mi niekto poradit manual na scrapbook flair?

erika153
4. dec 2007

hawrus pekne si jej odpisala 😵 😵 😵

michalag ja by som aj poradila ale neviem co to je 😀

michalag
4. dec 2007

tiez sa v tom da robit scrap.
A nemohli by ste mi poradit nejaky lepsi program a najlepsie v slovencine? 😅

hawra
4. dec 2007

😉 tak jo, vybavene.
Idem zalahnut, zajtra na mna myslite, idem si dat vybrat znamienko, ble, ale aspon mam PN, tak budem doma (mozno scrapovat) haha.

erika153
4. dec 2007

michalag tak mrk do diskusie digiscrap pre zaciatocnikov a tam dala megg vselijake linky na programy kde sa daju stiahnut...gimp je zadarmo a je v cestine tusim no ale pozri...pre istotu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

michalag
4. dec 2007

erika, dakujem 😉 , idem to mrknut

bihan
5. dec 2007

Hm.. tak to ja asi nemám toľko kitov ako vy, lebo si väčšinou pamätám čo som odkiaľ brala 😅 Inak v počítači mám kity tak ako som ich stiahla a samozrejme s menom dizajnérky (resp. ak tam nie je, tak doplním po stiahnutí do názvu zložky)

evercila
5. dec 2007

ahojte! tak to ja mam s tym problem....ja ked som pri malom nic nestihala a este som nevedela, o co kraca, tak som stahovala jak hlucha, a teraz neviem, co je odkial... 😠
ale uz si zapisujem 😀

hawra
5. dec 2007

evercila, ved v kazdom kite je nahlad na ktorom je uvedeny nazov kitu i autor a ked nie tak by tam malo byt nieco ako TOU, odkial autora urcite vycitas.
Zapisovat si staci uz pri praci, napr na tento scrap som pouzila toto od tohto a toto od tohto.

Baby, Anetka ma dnes v jaslickach Mikulasa a budu sa i fotit, normalne seriozne jaslickarske fotky, tak to som teda zvedava. 😝 Dokonca si rano nechala i sponky vo vlaskoch, ked som ju chystala, co inak nevydrzia na hlave ani 5 sekund. 😀 Tak sa tesila na Mikulasa. 😉

pavlita
5. dec 2007

JEEEEEEEEEJ, Hawri super...to budu krasne fotocky. U nas sice pride do skolky malej mikulas, ale taketo nic nerobia, to az pred vianocami..skoda, tiez som myslela, ze budu mat nejake vystupenie... 😖

evercila
5. dec 2007

to hawra: no vo vecsine je, ale v niektorych mi to chyba...
my mame mikulassku akciu, v sobotu, nas prvy mikulas v zivote 🙂

kornelia
5. dec 2007

Ahoj, zajtra bude aj u nas Mikulas v skolke a riaditelka ma poprosila nech idem fotit deticky, tak skusim a ako prekvapenie im spravim nejaky pekny scrapik, aby mali radost - len smola ze Dani ma uz treti den 39 stupnove horucky, nic mu nie je, ked mu dam panadol alebo nurofen, horucka je prec a ma tolko energie ako nikdy predtym, tak uvidime, dnes doobeda je to uz lepsie, asi nejaka viroza, aj lekarka vravela, tak sme sa dohodli, ze tam s nim zajtra asi pojdem, aby si aspon prevzal balicek. Tak by mi ho bolo luto, ze ja tam idem fotit a on tam nie je ☹ , tak pani ucitelka dovolila, aby som ho zobrala, lebo on sa tak tesil uz dpredu. 😀

hawra
5. dec 2007

Baby, na blog som vlozila posledne scrapiky, jeden som sem na MK nevkladala (zjavne sa netyka deti 😝 ) su to vsetko CT scrapy, tak ked mate zaujem mrknite, su tam i linky na dizajnerky a kity z ktorych to bolo robene.