Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

droby
11. dec 2007

bubaczik 😀 😀 to je este v pohode ale ked ma budu moje deti tak prerastat 😀 😀

hawra a este pre "blbeckov" su njake podmienky ako urobit elementy? ci len z tych farieb ci ako? ja sveta neznala 😅

bubaczik
11. dec 2007

droby no ze by ja som bola nejako vysoka,by som nepovedala 🤐 o chvilu ked im budem chciet dat za ucho,budem musiet poskocit 😀

droby
11. dec 2007

poradim ti treba nosit šomliček. vytiahnes vylezies jednu strelis a mozes ist 😀

jaaj uz som to skukla ak oto tam porobili ine kocky, no to uz je mna mna moc, budem rada ak ako elementy orezen njake obrazocky, na zaciatok auticka 🙂

bubaczik
11. dec 2007

😀
a kde si to kukla? 😕 idem sa aj ja odradit 😀

droby
11. dec 2007

na tom odkaze pod tymi farbami je dole diskusia a kocky tam hadzu odkazy na svoje uz spravene kity, ja clovek uz zaslepeny neznaly jazikov som presla mysou po texte a ked sa to zablislo klikla sonm 😀
a tak som nasla uz hotove a ze ako to asi ma vizerat...
ja ked sa k takemu niecomu dopracujem, tak skusám elementy z fotiek co mam, ale jak to vidim tak dva dni som pc neotvorila a len sa vykecavam tiu a na ms 😅

bubaczik
11. dec 2007

aha

droby
11. dec 2007

alebo na tom odkaze uplne na spodku je jeden vlozeny, celkom pekny

bubaczik
11. dec 2007

no uz som kukla 😕 a odkial asi tak zoberiem taku farbu?ha?ci to si musim asi ja namiesat,nie? 😀 tak ked to pochopim,tak uvidim 😀

droby
11. dec 2007

no ja som myslela ze to farebne vselico si stiahnes odnich ako papiere a stym sa babres, tak neviem.
no ked si uz zozala tolke uspechy a chvaly tak vyrobis jeden kit lavou zadnou o poonoci
natri im to tam 😀 nech vidia kto je sef 😀

bubaczik
11. dec 2007

jaaj,az tak nie.. 😔 ja viem,kam mozem,a kam nie 😉 a stahovat ja uz nemozem nic 😠 limit nepusti

bubaczik
11. dec 2007

no idem spat,lebo rano nesiem maleho do skoly 😅

droby
11. dec 2007

mas denne obmedzenie? ved aj zajtra je den 😉
ja netusim mne to uz nepali dnes len dozivam a cakam kym sa skonci dena mzoem spinkat.. tak neviem cio sa to ztahuje alebo mas len okopcit farby, konierc koncov to by problem nebol, si to odtial vytiahnut v PS...
ale ak nieco spravis alebo aj ty hawra tak sa pochavlte

droby
11. dec 2007

mne konci smena tak uz len bru nocku a pekne snicky a vela stastia pri tvoreni.

hawra
12. dec 2007

caute, vcera nam vypadaval net, tak som to vzdala a tiez tvorenie kalendara, nakolko som bola po vianocnom vecierku s ochutnavkou vin. To by boli ine podivnosti, keby som sa pustila do tvorenia. 😉 😀
Este k tej challenge, farby su tam oznacene i ciselne, pripadne si ich viete kvapatkom vziat do programu. Ulozis si ten obrazok do pocitaca, otvoris v programe, a ked kliknes na to kvapatkom, tak mas tu farbu.
Urobis z toho papiere, elementy a pod a je vybavene 😀
Osobne davam prednost scrapovaniu, pred tvorbou kitov, takze do tohto sa pustat nejdem, akurat mi napadlo, ze baby spominali, ze ich tvorba kitov bavi, tak ze by to mohlo byt zaujimavejsie robit nieco s nejakym cielom, ucelom a pod.
A tiez, ako pises, droby, je tam v tom odkaze plno linkov na uz hotove kity podla tych farieb, tak i stahovat mozete. 😀 Pripadne, si prejdite i starsie mesiace, kde zas boli i ine kombinacie farieb.
Pekny den, vsetkym.

jucka
12. dec 2007

To je vec, ktorá ma moc zaujíma. Dlhšie sa snažím zohnať vhodný program. Ozvem sa Ti určite. Pomoc sa mi zíde. ĎAKUJEM!!

evercila
12. dec 2007

dobre ranko! ja som vcera "odpadla" 😀

hawra
12. dec 2007

komu by sa zdalo, ze toho vianocneho stale nema dost: 😝 😝 😀
http://worldscrappingtour.com/winterwonderlandd...

kornelia
12. dec 2007

Bubaczik gratulujem, a krasne slova k tomu, parada, takze dievcata, motivaciu mame, len tvorit a tvorit. 😉

erika153
12. dec 2007

ahojte 🙂
tak presne tak jak pise wawra sa to da spravit, ale kedsom zbadala tie farby tak som si povedala eee- 😅 hrozne...dnes sedim doma a cakam postarku 😀

erika153
12. dec 2007

ze wawra boze, hawra som ti hned upravila nick 😀

hawra
12. dec 2007

tolko dvojitych wéčiek by uz bolo teda i na mna dost 😀 ale spravila si mi dobru naladu, erika. 😀 a daj vediet, ked dorazi postarka, ja som taaaaka zvedava, hehe.

evercila
12. dec 2007

neboj, erika, cim blizsie k vianociam, tym toho maju viac a cakas dlhsie...
ja som normalne rada, ze to tlacim doma, vcera sme uz skusali, a celkom pekne to je, este vymyslim ten "obal",ale teraz nemam kedy, maly mi lozi po compe ☹

erika153
12. dec 2007

hawra 😉 aj mne pomenili meno kamaratky a volaju ma žerika 😅 zeby som vela zrala? 😀

inak ja si nemozem doma tlacit, lebo najvacsie mi vytlaci A3 ☹ a nemam kvalitnu tlaciaren, len taku obyc HPcko tak to by mi asi pekne nevytlacilo 😖
a daju sa kupit aj tie spoje na kalendar?alebo ako to budes riesit?

bubaczik
12. dec 2007

erika a aj na okne vyckavas?jak babky demokratky na duchod? 😀 😀 tak daj mi potom vediet,hej?
kornelia dakujem,len skoda,ze je tam podmienka na to,ze musis mat z jedneho ich kitu,a vacsinou su platene,sice mi chodia piatkove freebie,ale moc sa mi nelubia ..a vacsinou si ich nestahujem,ten od retrodivy som stiahla,lebo sa mi pacil..a teraz uz je plateny.. 😒 tak budem sledovat,a budem sa snazit to je jasne.. 😵

erika153
12. dec 2007

juj mne sa paci od nich cinzia loosemore najradsej by som si kupila vsetky jej kity 😅 ozaj a ako si mozem kupit kit keby sa mi pacil??mate niekto skusenosti?

evercila
12. dec 2007

erika, ja tlacim dokonca len A4, mame obyc tlaciaren, akurat som kupila papier za 200 kc...
az budem mat konecnu verziu aj so spojmi /ktore este nemam vymyslene 😒 /, tak dam do albumu 🙂

hawra
12. dec 2007

erika, ja som kupovala zatial jednu vec. Ked mas kreditku, je fajn si zriadit paypal a potom uz len pri plateni ides na platbu paypal a zadas svoju mailovu adresu a heslo, co si si dala pri zriadovani paypal a zaplatis, stiahnu ti to z uctu. Poplatky nie su nejake extra velke. Myslim, ze je to najvyhodnejsie a najbezpecnejsie, pretoze obchod sa ku tvojej kreditke nedostane, vyrovnava sa s paypal. Vian info na www.paypal.com
Alebo dalsia moznost. 😝 Keby ta vzali do CT, tak dostanes tie kity zadara. 😝
Na digishoptalk su kazdy den oznamy kto robi CT call, staci napisat a oni sa ozvu. Posielala som odpovede na 5 calls, len tak, ze hadam jeden by mohol vyjst. Ozvali sa mi s pozitivnoou odpovedou styria 😲
tu su tie "inzeraty": http://digishoptalk.com/boards/forumdisplay.php...
Tak to skus, z tych platenych sa veru lepsie robi. Niektore su nasilu jasne, ale z niektorych to ide skoro samo. 😉

evercila
12. dec 2007

P.S.erika: farby nie su az take jasne, ale co uz, je to aspon take " jemne"...
kedze davam 2000kc za fotoknihy, uz by sa nam kalendare nevosli do rozpoctu 🙂

sofika
12. dec 2007

Ahojte, tak ja som zacala robit kalendar (som zaciatocnik) a velmi ma to chytilo. Snad si obcas s Vami popisem a povymienam skusenosti. 🙂

erika153
12. dec 2007

jej diki tak sa na to pozriem, sice ja som dost velky antitalent v takych veciach.. no ale si ma pobavila teraz, ze mna do timu 😀 😀 😀 vidis aj mne si hned zrana spravila dobru naladu 😀 😀 😀
sofika jasne pis si s nami... 😀
evercila t oti verim 😕 ze to je vsetko take drahe, ale vysledok stoji za to...ked vam dojde nieco co ste robili same nie? 😵 ja tu nemozem dat kalendar lebo moja mama ma tu chodi smirovat, ze co si tu pisem 😠 tak aby nevidela co pre nich chystam.