• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
vandaa: ten babickovsky aj vianocny chvalim:slight_smile:)

luculka: gratulujem:slight_smile:) mala ma uzasny datum narodenia:slight_smile:) aj moj manzelik sa narodil na Luciu :slight_smile:)
16. dec 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ever: aj ty mas krasne nove scrapiky,jeden krajsi ako druhy, tie Mikulasikovske su podarene :slight_smile:)
16. dec 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabi:ako skusky? uz ste zdrave?
mimu: chybas nam tu potrebujeme povzdbudit a motivovat :grinning:
16. dec 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..kto kupoval uz platene kity?aky je to post/zipp kod? :confused: :angry:
16. dec 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik, je to tvoje postove smerovacie cislo

mam hotovy kalendaaar, juchuuu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kompletny aj s obalmi najdete na blogu.
16. dec 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne dam postove smer cislo...no dala som a stale ma nepusti :angry: kde chyba? :rolling_eyes: :angry: :frowning2: mam aj kartu na to aktivovanu,aj peneži na karte..
16. dec 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra gratulejsn :slight_smile: myslim ze kalendare uz teraz ani jedna nechceme vidiet aspon rok :grinning: aspon ja som sa chystala spravit aj svokre ale neeee. nechce sa mi
:grinning:
bubaczik ty frajerocka budes, z platenych kitov :wink: sa lepsie robi...mne sa nechce tu kartu vybavovat ako mi hawra vysvetlovala, lebo ja som jeden antitalent na vybavovacky v bankach :grinning:

mmem neskusala ale idem skusit... :wink:

luculke blahozelame k drobcekovi, krasny termin :wink: aj nas timko je decemrovy.. :slight_smile:

timko v pozadi- jedna vrstva podklad na to timko s rozmazanou gumou vygumujem okraje aby to splyvalo s pozadim, potom prekryjem druhou vrstvou pozadia cele a dam viditelnost vrstvy na mensiu a je to :slight_smile:
ahoj bubaczik: ja teda este nie,ale myslim ze hawra uz nieco kupovala

pavlita: ten anjelikovsky je taky krasny :( Chcem dat maleho nafotit,ale teraz uvazujem ci ho dam aj s kridelkami.Jedna baba tu robi take krasne miminkovske fotky,aj s kridelkami. mi z toho scrapiku zostalo tak smutno :(
cau mmem! tiez si tu dlhsie nebola! a dik! :slight_smile:
hawra, gratulujem k ukonceniu kalendara :slight_smile: je to fakt fuska urobit ho :wink:

ja dnes nescrapujem, dnes budem zberat "material", oslavujeme narodky :slight_smile:
16. dec 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ked mi zle vysvetlila vcera tetka stara v banke,ta tam dnes nabehnem :angry: bo to starsa pani jak duby v jeruzaleme :angry:
16. dec 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj niekto mi to vysvetlite,bo som nervna :angry:
16. dec 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Bambulky - vrucna vdaka za ochotu a cenne info - skusim este raz poriadne zaskulit...na tie viktorky...
hawruska - mala si 100% pravdu z linku o Vianociach sa mi teraz podarilo viac nasosat ako prvy krat...vdaka!
http://christmasaroundtheworldkit.blogspot.com/
mmem...moja ...ja som este zacala chodit i do 2 prace,takze 2x do tyzdna mam este + 4hodky ...cize 12hod sluzbu s trvalym prac.pomerom...nestiham ani existovat...som rada,ze stihnem nieco natahat popri domacnosti a vrtulke...
Zdravim si Vas vsetky,majte sa bozsky...papa :wink:
16. dec 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze problem nie je v samotnom kupovani, ale v kreditke?
No pre platbu cez net stale je dobre mat embosovanu kartu (to je ta s vypuklymi cislami) visa alebo mastercard, to su take najpouzivanejsie.
Tu kartu (cislo, platnost, majitela a tak) potom zaregistrujete na tom paypal.com, no a pri kupovani potom si vlozis co chces do kosika, ides na check-out a tam si vyberies platbu cez paypal, zadas svoj mail a heslo a ten obchod sa s paypal.com "dohodne a vysporiada". Cize je to bezpecne, kedze obchod cislo tvojej karty nevidi.
Viem, ze pri vybavovani kreditky v banke su furt dajake komplikacie, nechapem to, sak co je na tom? Ale mozno Rabi by o kreditkach viac vedela.
16. dec 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra tak idem skusit cez pay pal..no som zvedava...mam tu embosovanu kartu,aj visa aj mastercard :angry: sak hned dojdem ked to nepojde
16. dec 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuj, bubaczik, sak sa prihlas do dajakeho super kreativneho timu a nebudes musiet riesit nakupovanie kitov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dec 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne bubaczika by brali :wink:
16. dec 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawruska:krasne kalendariky,
mimu: joj ja chapem,chapem, ja vas tu vsetky obdivojom ze pri detickach,domacnosti,muzikoch a praci stihate aj scrapiky. ja mam pocit ze nestiham vobec nic. ale raz bude lepsie :grinning:
erika: ja budem asi potrebovat osobitne poradenstvo,napisem ti vecer, ok?
16. dec 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem jasne :wink: idem to ale vyskusat, mozno tam fakt nema iny subor a neda sa to otvorit. :confused:
16. dec 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ever: ja sem nakuknem,ale nemam vzdy cas reagovat :((, tak ja potom vzdy dodatocne k teme :slight_smile:
16. dec 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj dievky,uz to jedeeeeee :grinning:
dakujem..hej a kde sa mam prihlasit?rovno k retrodive? :grinning:
16. dec 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no az ja nastupim do prace, tak uz ma tu asi neuvidite... :frowning2:
ja si teraz uzivam "dovolenky" a vegetim, ale popri praci teda neviem, neviem...
16. dec 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubaczik, zapni icq, co riesis so starenkami v banke? :grinning: a svagrici sa nespytas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta som sa ta pytala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem tak som to stiahla nejde to otvorit ani mne.. zistila som ze su to subory s objektom (cize nieco ako psd) ale nejde to otvorit v kazdom programe...viem ze to ide vo photoimpact, kedze ked mas iny program, tak na to asi mozes zabudnut...na subory s tou priponou...mozno kocka pracuje v tom programe a zabudla dat aj psd subor. :frowning2: skus jej napisat ci tam neprida aj s priponou psd :sweat_smile:
16. dec 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mmem: skusky dobre, tento tyzd. som spravila 2 za E :unamused: a B... a Katke je uz lepsie, sirup zabral, este s nou ostavam doma do stredy, potom potiahne babka, ani cez vianocne prazdiny ju nedam do zbernej skolky...

evercila: nastupujes od januara? mne trvalo tak 2M kym som si zvykla na rezim vstavania pred 6tou rano :confounded: no ale hlavne sa snaz neprestat scrapovat, mne to uz teraz vobec nejde, vcera som nieco placala ale je to des :frowning2:
16. dec 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy, ja mam tiez radost :grinning: aha, co sa mi podarilo:
http://digital-scrapbooking.org/boards/viewtopic.php?t=2224
16. dec 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabi,ja som tiez az teraz robila jesenne scrapy, lebo som sa uz od oktobra babrala s kalendarom a tak.. mne to hrozne dlho trva, ja mam tak hotovku vecsinou na desiaty pokus, a niektore koncia komplet v kosi :slight_smile:
do prace sa mi vobec nechce,. maly ma este len rok, ale v praci tlacia
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ale este sa statocne vyhovaram...
16. dec 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra gratulujem, to je vlastne LO tyzdna vsak? :wink: po anglicky viem kazde druhe slovo ked nie tretie :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. dec 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, hej hej, je to LO tyzdna. :wink:
16. dec 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Hawruska...vrucne blahozelaaaaammmmeeee!!!!Tap,tap,tap :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :wink:
Kitty z tohto sa prosim da stiahnut?
http://www.slide.com/s/oNMUN4Xy1z8ewE4bznoBne-sZq23hel6
16. dec 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok