Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mmem
17. dec 2007

taak a konecne mam aj ja vytvoreny vianocny pozdrav. Je to sice rychlovka,ale Vianoce uz klopu na dvere 😉

mmem
17. dec 2007

jaja.g : ak pracujes v PS tak si klikni na listu pozadia(buduce dielko) pravym tlacitkom a tam sa ti v roletke vyhodi nastavit velkost obrazu,tam si len dopises potrebne udaje. Urob si to hned na zaciatku,aby sa ti potom nezdeformovali obrazky. a malo by to mat rozlisenie 300 bodov. takto to robim aspon ja,mozno existuje aj iny sposob 😕

jaja.g
17. dec 2007

ja robim v gimpe,ale mam aj photofilter. Nieco tam pise ze 300 😖 , ale vyzera ze je to ako stvorec a neviem ci sa z toho bude dat vytlacit obdlznik. Dufam ze z toho niekto vyjde, co tu ja pisem

erika153
17. dec 2007

jaja.g pixelov das 300 to je dobre na vytlacenie a rozmery si musis zadat sama. to je vacsinou vsetko do stvorca. takze klasicke foto z toho nevytlacis, lebo ti to orezu.

droby
17. dec 2007

ten rozmer na aky chces tlacit si nastav skor ako zacnes robit a ked si nastavis dobre rozmery tak ti nemaju co orezat, ja som tobila kadejake rozmery aj 45 na sirku - ako kalendar, len si to nastav dopredu a na to prisposob aj papier aj ostatne, ked to budes mat v dostatocnom rozliseni tak to nebude nekvalitne a to ti enveci su v takom rozliseni ze kludne aj velke veci mozes robit a bude to odbre

mmem
17. dec 2007
droby
17. dec 2007

jeej mmem tej je uplne uzasny 😵 fakt krasny,
malinky poslucha?

erika153
17. dec 2007

k svojmu prispevku samozrejme pridavam - z toho stvorca ti klasicku foto orezu... 😉 takze ked si zadas svoje rozmery samozrejme to bude dobre. 🙂

erika153
17. dec 2007

mmem jasne ze krasne 😉 😉

mmem
17. dec 2007

dakujem, tesim sa ze sa ti paci 😉 maly celkom ok,zacal mi spavat aj poobede, sice v kociku,ale aspon spinka.dnes som bola na policii ho zaevidovat a kym sme stali v rade tak bol tichucko a akonahle sme vosli dnu tak spustil taky rev, ze urcite boli radi ked sa za nami zabuchli dver 😀

matar
17. dec 2007

ahojte. prosím vás, robili ste niekto aj stolový kalendár? chcem sa vás spýtať, ako ste ho zviazali, či ako ste vlastne vyriešili to, aby to vlasne stálo na stole
inak, dakujem, vdaka vám som sa trošku naučila scrapíkovať, a aj ked len začínam, dosť ma to chytilo 🙂 aj ja už mám kalendár v albume 🙂

erika153
17. dec 2007

matar nerobila som ☹ ale tiez som uvazovala, no mam tu istu dilemu ako ty...ako zviazat, ako postavit na stol a ATd... 😅 😀

evercila
17. dec 2007

babule, ste ma normalne dostali do pomykova 🙂 ale dik!!!
erika: mali sme rok 😉
matar: kalendar krasne vesely!
mmem : urcite pozdrav kazdeho potesi!

ja som kalendar tlacila doma, ale vyjde to pomerne draho, a vysli mi len tri, ten stvrty bol uz taky "bledsi"... dala som na to hrebenovku, foliu a karton, este k tomu nieco vymyslim...az to bude hotove, hodim do albumu 😉

jaja.g
17. dec 2007

dakujem vam, skusim to nejak takto spravit, dufam ze sa mi to podari. A potom poslem aj nejaky ten vytvor 😉

matar
17. dec 2007

ja som urobila rozmery ako na kalendár čo máme doma, asi z neho vyhodím strany a ten tvrdý podklad čo na nom pôvodne bol zoberiem do tej kopi služby, nech to zviažu spolu s vytlačenými vyrobenými novými stranami (píšem ako tatar, dá sa to pochopiť?)

mimusiacik
17. dec 2007

🙂LUCULKA a tatinko - vrucne blahozelame k najvacsiemu zivotnemu uspechu,krasnej,zdravej dcerenke!!!Je lubeznaaa...ako indianka rybana s havranimi vlaskami po maminecke...bravoooo!!!
Mamulke skore zotavenie,babenku vesely ,zabavny zivot v milujucej rodinke a tatinkovi vela sil na zvladnutie adaptacie s novym clenom domacnosti,aby bol oporou pre vsetkych!😀 😉

jaja.g
17. dec 2007

este sa opytam takto, kto robi v gimpe, ak si nebudem nastavovat ziadne rozmery, len budem robit tak ako je to nastavene, tak by sa to dalo vytlacit v takom vacsom rozmere??? bude dobra kvalita? asi sa pytam hlupo, ale som z toho totalny jelen ☹

mmem
17. dec 2007

jeej dnes ma meninky nelka🙂 zelame vsetko najlepsie🙂

riveronka
17. dec 2007

Ahojte scraperky sikovne. Ja si Vas tu z casu na cas citam a pozeram Vase diela a ostavam uzasnuta, ako Vam to ide super. Tiez sa snazim, a robim kalendare,ale som stale len v zaciatkoch a chyba mi asi esteticke citenie, lebo na Vase vytvory nikdy mat nebudem. Chcela som Vam ponuknut tlac. Viem, ze farebna tlac doma na tlaciarni vyjde dost draho. Skuste si pozriet cenovu ponuku na www.printart.sk, a ak sa Vam to bude zdat cenovo lepsie, bude Vam to stat za to a budete mat zaujem, tak staci poslat CD, a pride Vam to vytlacene domov.

matar
17. dec 2007

riveronka, ale tam nie su ceny 😒

mimusiacik
17. dec 2007

🙂 kornelia - v den oslav tvojho vynimocneho mena zelame hlavne pevne zdravicko,kazdodenne ludske stasticko,opatovanej lasky more,nech sa Ti splni to,po com tuzis! 😀 😉

natalka123
17. dec 2007

Ahojte, neviete mi pomôcť ako vytvoriť také krásne kaledáre? 😉
Mám stiahnutý iba Scarpbook flair, no tam sa mi to nedá.
Matar mi poradila paint.net, no ten mi nejde nainštalovať ☹ ☹ ☹ , pomooooc,
Ďakujem za pomoc.
Naty 😉

hablovicova22
17. dec 2007

Ahojte ja som začiatočníčka a soms toho už zufala..babulky pomôžte mi ja robim v gimpe a neviem čo s tým..iba som si ho nainštalovala a neviem čo dalej a ko mam dat pozadie??

jaja.g
17. dec 2007

prosim, vie mi niekto pomoct????? ☹ a ako si zmensim tie ozdobky?

janullka
17. dec 2007

nelinka
vsetko naj naj naj k tvojim meninkam hlavne zdravicka stasticka lasky a uspechov a coskoro bohateho jeziska 😀 😀 😀

mirka
17. dec 2007

ahojte, no aj mňa by zaujímalo, či sa dajú zmenšiť elementy a je toho ešte kopa, čo by som potrebovala vedieť 😅

evercila
17. dec 2007

uvod pre vsetky "gimpacky": / otvorenie suboru, vyber, vlozenie, uprava.../
http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp/

hawra
17. dec 2007

drobyyyyy, da kujem velmi pekne za rybicku 🙂 je skvela, najdem jej na stromceku cestne miesto 😀

Na blogu novinka. 😝 Potrebne su zapnute repraciky. 😅 To je k tej predvianocnej nalade. 🙂

droby
17. dec 2007

jej to som rada ze dorazila a potesila 🙂