• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
autor
janka, hotove ramceky napr. http://runa7711.blogspot.com/

prip. mrknite na tuto diskusiu od Meggi, su tu zhrnute zaklady a odkazy na rozne stranky:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=35216&vGroupOffset=80
18. dec 2007 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika153:
super pozdravik, no vies mne sa tam nejak poplietli velke a male pismenka :sweat_smile: ale uz som to napravila a dala opat do albumu:wink:

rabivuska: diky za linky,tie modre Vianoce a stehy su super,zajtra postahujem a tie E- nie su predsa dolezite- ani za .A-ka si chleba nekupis :grinning:

monkula: wouuu dúhu, obhorený papier a horiaci text???? tam som sa ja veru este nedpracovala, je na to niekde nejaky navod??

dnes som bola maleho dat fotit fotografke, no ten vystrajal ako cert,..... som zvedava co z toho bude
18. dec 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - tak sa mi konecne poradilo uploadnut prvykrat nieco na 4shared - davam do placu - moje freebie ramik so santom - 5 farebnych mutacii (kuk moj album "vianoce prichadzaju" a jeden vianocny papier. tu je link:

http://www.4shared.com/file/32423516/4dbd7cb8/kat_-_Santa_frames_mini_kit.html?dirPwdVerified=dc61862a

dufam, ze sa ramiky budu niekomu pacit :slight_smile:
18. dec 2007 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabivuska...mas odo mna Cmuk za linky...teraz v hektike velmi bodnuuu...(runa ma u mna vzdy iba sive ikonky po stiahnuti,neviem nikdy rozbalit/
...vdaka...tesim sa na dalsie od mnohych co sa preklikali k zaujimavostiam...uspesny den!
19. dec 2007 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimusiacik ano?? tusim sme to uz riesili ze? som zabudla :sweat_smile:

no mam na blogu cisto vianocnu gycovku klasiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: (zapnut zvuk) :sunglasses:
19. dec 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabi, dovolenkujes? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra som si vcera pozerala tvoj blog , to je hudba z perinbaby, ze? sa strasne na tesim, ze ju konecne davaju...! :wink:
19. dec 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, jasne, ja sa tak tesim, ze som si tu hudbu na blog dat musela :slight_smile: Perinbaba jednoducho patri k Vianociam. :grinning: :wink:
19. dec 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ale ju aspon 5 rokov nedavali :rolling_eyes:
tak sa neviem dockat! nevies, kedy ide?
19. dec 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kattom podarene :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24.12 o 18:55 :grinning: vyborne.
19. dec 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej dakujem za predpoved programu :grinning: perinbabka musi byt :slight_smile:
hawra tebe vdaka za tie kalendare, nemala by som darceky
a mimusiacik vdaka za napad spravit kalendar na jednu a4 na cely rok - inak by som nemala sancu ani chut tolko robit :slight_smile:
19. dec 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby, dakujes jak na Oskaroch :grinning:
tak teda i ja:
baby, vdaka vam vsetkym za pokec a pochopenie, kedze doma o tomto konicku nemam s kym pokecat :wink:
Mozno by som si mohla na moje prve vyrocie s digiscrapom kupit nejaky paradny kit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: hihi
19. dec 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra ja tiez kecam doma muzovi o tom a on ma vobec ale vobec nepocuva. aj ked sa tvari ze pocuva a prikyvuje :grinning: hawra si si mala pytat od muza na vianoce taky dobry kredit na cely rok na kupovanie kitov :grinning:
19. dec 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
no ja scrapujem odkedy je tato tema a odvtedy vlacim noutbuk vsade so sebou ze vsade budem tvorit, dnes som nad tym tak rozmyslala ze som sa zbavilakabelkomanie lebo ziadnui bnepotrebujem kedze vlacim velku tasku s noutbukom a cele vybavenie co ktomu potrebujem.
tak kedsme pri tom dakovani, dakujem za zalozenie temy a velku pomoc pri uceni sa a tvoreni, za kazdu pochvalu a taaaaak :slight_smile:
taka vianocna dakovacka :grinning:
no s tym kitom to nie je zly napad taky njaky fajny si kvyrociu mzoes dopriat :wink:
19. dec 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, ahaaaa, to musim povedat muzovi s tym kreditom.
Inak moj stale povie, ze: "pekne", ked mu ukazem novinku. Fakt objektivne a nezaujate hodnotenie :grinning: :grinning:

droby, ze? dobry napad :grinning:
zeby nieco odtial? http://www.thedigichick.com/shop/manufacturers.php?manufacturerid=33
alebo od bren? http://www.scrapbookgraphics.com/xcart/manufacturers.php?manufacturerid=33 :wink: :wink: :wink:
19. dec 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvoj povie aspon pekne. moj "uhm" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej tak ten druhy dokaz sa mi pozdava viac-vianocne uz nechcem vidiet, nech uz amme jar a kvetinky :dizzy_face:
no ja si vypocujem bud uhmm.. alebo pekne...a zacne si aj tak kafrat o svojom, ale niekdy ma taku svetlu chvilku ze mi pomaha, a to vie super poradit, njake dielka sme robili spolu :slight_smile:
19. dec 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby tak to mas uzasneho muza, moj by ma poslal niekde nech neotravujem s takymi somarinami :sweat_smile: :grinning: pre neho su to somariny ale pre mna nie. :angry:
19. dec 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda tu sa ďakuje? :grinning:
Tak ja ďakujem hlavne Rabive a Hawre - vďaka nim už nemám ani minútku voľného času, lebo ak malá zaspí, tak sťahujem a tvorím ako o dušu :grinning:

Manžel tiež vždy povie len: "Pekné" a samozrejme na všetko, čo urobím, ale zase mi pomáha s html serepetičkami - teraz sa snažím vložiť hudbu bez toho, aby som išla cez tie generované pesničky ako imeemm.com, ale akosi mi to neide :sweat_smile: (Nuž, výhoda mať doma informatika :grinning:)
No a ešte ma upokojuje, že aj keď prečerpáme paušál na internet, tak je rád, že mám zábavku :wink:
19. dec 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zayial je to uzasny snubenec a fakt vie ohodnotit vsetko a to sa mi najviac opaci ze ked mi nieco nesedi vie rpesne poradit co treba zmenit. tak dostane aj on na vianoce kalendarik :slight_smile: dufam ze ho neofrfle :grinning:
bihan suhlas moj sa o to zaujimat musi potechnickej stranke, furt mi kvoli tomu blblo opc tak len kyval hlavou jak som tak rychlo dokazala zapratat pamat aj disk :grinning: tak mi vymyslel asystem ako tvorit bez problemov, stale mi chce aj tlaciaren kupit nech si mozem tlacit, ale na co ked mi ju kupil otec tak tlacim na tej u neho - co budem do svojejminat toner a papier ked nemusim :grinning:
19. dec 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, rabiva, ty mas last christmas :slight_smile:
zeby som sa aj ja pridala s dakovackou :grinning: :grinning: :grinning:

dakujem vsetkym, co mi poradili /menovat nemozem, lebo este by som niekeho zabudla :wink: /, zacala som so scrapovanim v auguste a som strasne rada, ze mam take super darceky pre celu rodinu /kalendare a fotoknihy so scrapikmi/
akurat ma mrzi, ze budem doma dva tyzdne bez PC, ale potom si to vynahradim :slight_smile:))
19. dec 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej hotove oskary :wink: i ja dakujem a tesim sa ze je tu tolko nadsenych zienok :sunglasses:

mimu ak nahodou nestihas http://hm-scraps.blogspot.com/2007/12/hm-scraps-quick-pages-freebies.html

a toto ak ste nahodou este nezaregistrovali, tie efekty s prelozenymi, poskladanymi, fotkami vyzeraju zaujimave http://www.storeide.se/gunhild/index.htm

no mne sa dovca konci, zajtra hura do prace, tak nakuknem asi az cez wknd, pa :dizzy_face:
19. dec 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj pardon, ten druhy odkaz klik na Scrapbooking vlavo nizsie... :fearful:
19. dec 2007 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak perinbaba je 24.12. 18.55 na markize :slight_smile:
mam fotky kalendarov v albume, ak by niekto chcel vidiet hand-made :slight_smile:
19. dec 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojte:9

uz mam fotky od fotografky a su fakt super,zatial som hodila jednu do albumu.tato sa mi paci najviac. este pozmensujem a dam aj dalsie neskor :slight_smile:
19. dec 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s tym dakovanim sa pridamvam aj ja

bola tu uz jedna dakovacia tema,ale kym som sa rozhybala tak kon nefungoval:slight_smile:

tak najsamprv dakujem rabive za zalozenie tejto temy,sprijemnila mi tazke,dlhe chvile pred porodom(aj manzelovi -uz som mu nevyvolavala kazdych 5min,ze este stale nic ) :grinning:

hawre za super poradenstvo a ochotu poradit,

mimuske:za jej cheerleaderkovanie v chvilach kreativneho zatmenia :wink: a mnozstvo linkov.A hlavne za to ze nas naucila ze nielen prijmat,ale aj dalej odovzdavat je dolezite :sunglasses:

a vsetkym super kockam,ktore su tu s nami od zaciatku temy a samozrejme chvalim nove tvare,ktore vykukli z anonymity a podelili sa s nami o nove dielka

ak nahodou niekoho zabudnem nebrat osobne:slight_smile:
vdaka patri dalej: meggie,droby,bihan,ever,erike,kattom,nelke,neke,bubaczikovi,pavlite,luculke,nguen.......... a vsetkym novym tvaram
19. dec 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este vdaka aj na kocky z babycafe za perfektne blbuvzdorne navody:slight_smile: dik april

a zelam tejto teme nech prinasa nadalej tolko pozitivnej energie ako doteraz:slight_smile:
19. dec 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola to moja téma, Vyznajme si sympatie, ale dáko sa na ňu pozabudlo... :frowning2: :frowning2:

ASj ja ďakujem všetkým ochotným dievčatám za rady a ochotu pomôcť...
19. dec 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika- už mám urobený ten stolový kalendár, je to super, spravili mi to tak,ako som písala, tak to v pohode skus :slight_smile:
19. dec 2007 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok