Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

droby
6. aug 2007

havra ☹ odkedy som dala CS2 doplnila fonty a stiahla vsemozne friebee a nove dielka v pps, tak sa mu to nepaci. ale uz sa na tom pracuje, ale som nedockava a chcem hned... ked mam chut tvorit nemozem ☹

hawra
6. aug 2007

viem presne o com hovoris, bola som z toho na nervy. Vtedy som mala este kopec napadov, ktore som rychlo chcela realizovat.

nika.r
6. aug 2007

presne aj ja som to chcela ukázať rodinke, aj mať to tak pre seba, hocikedyna prelistovanie. Kedysi som si robila také koláže na výkresy, z baliacich papierov som vystrihovala obrázky a lepila 🙂 to boli časy, teraz je už na to iná technika 😀

droby
6. aug 2007

este len zacinam a chcem sa zdokonalova veeela mam tu od vas tolko motivacie 🙂

ako su robene tie fotozosity? to normalne v tomto stvorcovom formate spravia album akoby? ja som myslela ze to potlacim, tak ze dve na 1 A4 a take stvorce zviazem do albumu,

meggi
6. aug 2007

ninka, dik za radu, ja mam česku verziu a neviem či sú rovnaké, zatial mi to neide, ale ešte skušam...
Ja som tiež využila akciu fotozošit - babky sa potešili... Bude ešte v niektorej drogerke tá akcia?

nika.r
6. aug 2007

droby, plány sa posúvajú, kapitalizmus je krutá vec 😀
našla som si prácu, ale musím pracovať viac ako rok...pretože zmluvu mi dajú najprv na určito, až po roku na neurčito... ☹

nika.r
6. aug 2007

ja som tie fotozošity videla vo fotolabe, ale pripadalo mi to veľmi drahé..hoci, je pravda, že kvalitná tlač niečo stojí a je tam viac fotiek...koľko to bolo v drogerke? Lebo v tom fotolabe to vychádzalo na nejkaých 200 Sk

droby
6. aug 2007

nika ja uz pri tomto zurim 😠
ja som na tom podobne ☹ ale najhorsie ze uz nebudem tolko posuvat, na matersku narok mat nebudem a kvoly nej nebudem este rok cakat, do jary staci a ide sa na vec? 🙂 vy kedy?
no ale nechces zavitat do temy planujeme babatko o rocik... dva.. 😉

meggi
6. aug 2007

Jééé, už mi to ide - ide to cez kuzelnu hulku, to mi to ulahčí prácu 😀

droby
6. aug 2007

púozeram ze po veceroch vsetky tvorite 😀

mimusiacik
6. aug 2007

🙂 hawra - dakujem za obrazok muslicky,
rad potesenych obdarenych sa rozrastol...
mrkla som opat na 2 stranu tejto temy - navod na zac.so PS...ale uz na tie blchave pismenka nevidim...tak najblizsie...
Sladke sny usilovne vcelicky! 🙂 😀 😅 😵

droby
6. aug 2007

pekne tvorive sni mimusiacik a nech sa dari, budem drzat palce pri zdolavani prekazok z fotosopom 😀

nika.r
6. aug 2007

droby, možno, teraz som dlhšie nebola pri PC, tak neviem, čo tu je nové..akurát ked som prišla, našla som tu túto skvelú tému 🙂

meggi, super...🙂 asi to budeš robiť iným spôsobom, ale hlavný je výsledok 🙂

ozaj, dievčatá, máte krásne deťúrence...🙂

hawra
6. aug 2007

droby, hej, fotozosit je taky stvorcovy, hm, nemam tu meter, ale vyzera to ako vacsia polovica z A5. Ma to 28 stran, v strede zosite zosivackou. V podstate nic moc, teda za tu povodnu cenu to asi ani nestoji, ale zadara sa da. 😝

droby
6. aug 2007

aj ja som sa hned prikmotrila do tejto temy nika 😀 a inak sa to v nasej povodnej teme hodne pomenilo pozabudlo, ale vznikla nova a tam planujeme ostosest, takze sa pridaj potom bude veselo.

nika.r
6. aug 2007

hawra, zadara? kde, kedy, ako, prečo? 😀

droby
6. aug 2007

zadara? plati sa za tlac a to viazanie zadara? ja by som si to vytlacila a zviazala aj s peknou prvou stranou 😉
kamoskina dcerka ma teraz rok, myslite ze to bude v poho dat jej nieco taketo v ramiku? len sklenenom? oni totizto nemaju vela fotiek a uz viobnec nie vyvolane a ani pc kde by ich mali, tak som ju troska fotila a dame jej to vo videu na dvd a myslela som ze takto na stenu, len neviem ci to take ozdobne bude na stene OK

nika.r
6. aug 2007

droby, určite to poteší...aspoň ja by som sa teda určite 😉

hawra
6. aug 2007

cele je to zadara. Teda bolo to tak, ze to posles netom cez ten ich soft, co si instalujes a vyzdvihnes si to v niektorom obchode (ktory tu akciu prave mal). Tam v tej zberni bola obalka s menom, tak ako ked si davate robit fotky, akurat suma bola 0 SK. Sla som k pokladni, zaplatila 0 Sk a vybavene. 😝 Davala som si to robit v DM drogerii a v 101 drogerii, no neviem, kde a ci je nejaka akcia momentalne.
Tu je ten soft, mozno sa dopatrate viac info: http://asp02.photoprintit.de/microsite/11086/fo...

droby
6. aug 2007

fiha teda uplne zadara? no tak to potom skoda nevyuzit 😉
treba cihat a kto bude o tej akcii vediet nech to tu ohlasi a pojdeme hromadne tlacit 😀

rabiva
autor
6. aug 2007

baby no skuste mrknut na toto http://asp02.photoprintit.de/microsite/11086/fo...
lenze akcia Zadarmo je len od 27-31.8.2007 takze si musime pockat... ja som prave iniciativne pripravovala celu cewe fotoknihu ze si ju dam ulozit a potom koncom mesiaca len odoslat ale figu, nejde to, neda sa proste ju ani neulozi do pc, takze to budem musiet robit nanovo, sak si to este pripomenieme.
Fotozosit je vo formate 14x13 cm, takze malicky, zviazany zosivackou v strede, makky format, ja som davala len scrapiky, trosku malo to odrezalo zo stranky, ale nic strasne, zadarmo potesi 😀 ale cakajme na koniec mesiaca. Treba mat tak 28scrapikov, cele to ma 26 stran plus uvodna a zaverecna.

Zatial prajem krasnu tvorivu noc, tesim sa na nove dielka!
Ozaj, Nika pekne pekne ides na to dobre!!

caute 😵

nika.r
6. aug 2007

hawra, dik. Tak to si skvele využila. 🙂

droby
6. aug 2007

dik rabiva, aspon dovtedy mam co robit, to bude po dovolenke tak si dame taky dovolenkovy spravit, no som riaden navnadena
dik aj za rozmery, radsej to teda porobim v takych rozmeroch a bude to uplne OK 🙂

rabiva
autor
6. aug 2007

Droby, ani format netreba menit, ono si to tam samo pekne prisposobi 🙂
a opravujem sa, Cewe knihu mi ulozilo, len ju proste ten program nanovo nechce nacitat... 😒

tak idem 😎

nika.r
6. aug 2007

rabiva, diky krásne. 🙂

droby
6. aug 2007

tak dotvorenia-dobru nocku 🙂
-mne to este za polhodinu nesejvlo 😠

nika.r
6. aug 2007

dobrú noc všetkým 🙂

hawra
6. aug 2007

dobru noc, papa zajtra 🙂

hawra
7. aug 2007

uf, vcera posledna, dnes prva 😕 dobre ranko
novy otrhany template: http://kyliemoore.livejournal.com/19470.html
a letim do prace, papa

bihan
7. aug 2007

Ahoj babulky!
Hawra, kam ty na to všetko chodíš? 😉 Ja sa práve vytešujem z môjho nového kravičkového kitu, len ešte netuším, kde ho využijem... No a som zvedavá, aká bude výška faktúry za net tento mesiac, lebo máme v balíku 3GB a to som už zrejme dávno dávno prekročila 😅
Ozaj, čo sa týka rýchlosti operačného systému: http://pocitace.sme.sk/clanok.asp?cl=3245983
Nezabúdajte čistiť, defragmentovať, mazať, čo netreba, skenovať vírusy a spywary, hlavne ak sťahujete, inštalujete, mažete... ostáva vám v počítači kopec súborov z vymazaných programov, temps - dočasných súborov atď. a dosť to zaťažuje pamäť...
A ešte maličkosť, ak nemáte digiscrap zložku ešte na DVD alebo CD, nenechávajte si to na ploche, ale hlavný súbor ulože na D-čko, na plochu spravte len zástupcu... A zrušte automatické otváranie všetkých súborov, ktoré pre bežnú prácu na počítači nepotrebujete - iba zaberajú ram-ke priestor (myslím tú malú vysúvaciu lištu dolu vpravo pri čase 😉)