Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

bubaczik
20. dec 2007

ja by som si v zivote nedala dieta k shrekovi 😝 fuuj,otrasna postava 😝 a negustovna 😒
ale sak sa tak tesia z toho 😵
ja si cenim kazdy scrap,lebo viem,kolko roboty s tym je... 😉 ale toto je otrasne 😝

erika153
20. dec 2007

boze uz vidim tu vlepenu tvar ved to je hroza!! 😅 dieta ruzove a tvar modra, vyzera to morbidne, az mi je cudne,ze sa to niekomu paci! 😲

droby aj ja som trpela osialom tvorivosti jeden cas 😀

erika153
20. dec 2007

hawra fakt 😵 😵 budem ti vdacna 😀

bubaczik
20. dec 2007

jaaj idem do tesca 😝

droby
20. dec 2007

no jak keby mu odumierala tvar, ale vsak nic, fotky AG by som nespatila...
tiez by sa mi nepacilo asi kebty mi niketo ukradol fotku avlepil si tam seba.

erika, som vypatrala v pc moje stare kresbicky, tak ich aspon zuzitkujem.. mozno sa mi podari to aj dokazat hodit na 4shared a na blog,

erika153
20. dec 2007

droby ked sa mne podarilo 😀 😀 tak tebe sa urcite podari... ze odumierala tvar 😀 😀 😀 - presne! 😅

bihan
20. dec 2007

ja fakt žasne... o tej galérii na mmb som sa dozvedela len nedávno (nejako špeci som nechľadala 😀), ale čo sa tam objavuje, je často hanba scrabookingu 😅.. o porušovaní autorských práv ani nehovorím... Hawra, som s tebou 😉

erika153
20. dec 2007

niektori ludia su fakt drzi, asi si myslia, ze im na to nikto nepride, alebo vedia, ze ich za to nemozes postihnut.. su bez chrbtovej kosti co narobime ☹

inak som skoro zabudla!- dakujem bubaczikovi, lebo ma dnes naucila ako a robia blinkie 😅 a som stastna, ze viem dalsiu vec 😀 a uz som aj supla jeden skusobny na blog, len neviem co som spravila zle, lebo ide pekne ale ked posuniem stranku nizsie tak sa zastavi ☹ - zamrzne

droby
20. dec 2007

no musela som sa prihlasit na mmb aby to tam zacalo vizerat 😀 😀 😀

evercila
20. dec 2007

no, mne tiez niekedy zdviha zaludok, ked pozeram nejake preplacane gulase, pod nazvom digiscrap 😝

vandaa
20. dec 2007

caute, pridavam sa, strasny grc to je. Dost ze je to gycove ale este sem tam aj morbidne. O to horsie, ze to vydavaju za scarp.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
droby
20. dec 2007

inak zo slovenskou galeriou a takom vacsom porlali o scrape to neni spatny napad 😉

ziza myslis cely kalendar aj s viazanim?
ja som davala robit len taky ze na jednu A4 na cely rok cca 28sk a to do ramika a fantasticky darcek -pardon ze sa furt chvalim, ale mam z toho velku radost 🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika153
20. dec 2007

droby ano krasne to je urcite sa potesia vasi 😉 mne nedosiel ten opraveny A3 takze dam A4 a som z toho velmi smutna, zajtra utekam nieco dokupit, lebo mi to nepride ako plnohodnotny darcek...take male nic ☹ mna to vyslo okolo 240 korun ziza A3 ale pomylili sa a poslali mi A4! 😒
a droby kde si to davala tlacit?? v copy sluzbe?

droby
20. dec 2007

erika vynucujem si pochvaly 😀 😀 vdaka

jak to ze ti nespravili na a3? vo faxcopy tlacia aj take, tam som ja tlacila bezne a3jky a zviazat by uz mali vsetko.

a4 je dost, urcite je to plnohodnotny darcek a potesia sa najviac, ide o to co to je a ze je to vlastna praca a nie ake velke je to 😉 dokup k tomu ponozky a je 😀

erika153
20. dec 2007

droby 😀 ja viem, urcite to je krasny darcek, ale ked ja som z toho tak sklamana. ano objednala a zaplatila som si za A3 a prisla mi A4 😖 tak som im pisala nech mi vratia peniaze a odpisali mi ze nieje problem a ze mi aj mozu vytlacit novy A3...tak som suhlasila, ale uz presiel tyzden aj nieco a nikto sa mi neozyva...do pondelka to rozhodne nestihnu poslat...aspon mam ponaucenie na buduci rok, ze to treba robit skor! a dakujem hawre za predlohu samozrejme, pretoze ja som tiez robila z jej predlohy 🙂

erika153
20. dec 2007

inak som prave v chladnicke objavila hovadzie masko rozmrazene, na ktore som zabudla, takze som ho dala varit a bude sa varit 3 hodiny, takze mam vyhovorku ze budem dlho hore 😀 huraaaaa idem robit nejake blinkie 😀

droby
20. dec 2007

nooo tak to je od nich svinstvo 😠 uz by to bol zazrak keby dosiel, ale aspon peniazky by mali poslat..
veru treba na to myslet skor najlepsie od januara 😀 takemponaucenie maju asi viacery,
ja som aj robila 12stranovy kalndar, ale nechala som to tak a spravila novy jednostranovy, bude to tak lepsie a svokra ma take moje vymysli moc rada a bude ho mat zelnkavy v zelenkavom ramiku do zelenej kuchyne 🙂

erika153
20. dec 2007

🙂 juj urcite sa budu tesit! 🙂 aj nasi aj vasi aj vsetci 😀 a najma som si mohla aj ja spravit sebe rovno jednu stranu a ie tu sa bat kde mi to zviazu, ako mi to zviazu a kedy mi to zviazu a ci mi to vobec zviazu 😀 😀 😀

droby
20. dec 2007

tusim vela ludi dostane kalendare tento rok 😀
ty si este mzoes jednostranovy spravit 😉 ja som dnes rano robila dva kalendare a utekala vytlacit 😉
ja si raad veci zjednoduchsujem 😀 ziadne viazanie aj cena je ina

froschka
20. dec 2007

awojte babulky
mam na vas malu prosbu tie co pracujete s GIMP-om, ja robim s photofiltre a ked chcem orezat obrazok napriklad iba dietatko tak si zvacsujem obrazok 400-800x a podla malickych pixelov vymazavam az kym nemam orezane vsetko...
dozvedela som sa ze v Gimpe je nejake magicke orezavatko co to robi ovela jednoduchsie ale nejak sa neviem k tomu dostat... 😅 teda aj som nieco oznacila ale dalej sa neviem pohnut a upravit to

michalag
20. dec 2007

Ahojte, kde najdem rozpravkove (z Disney, macko PU, auta...) papiere a kity?

hawra
20. dec 2007

mam kalendaaaareeee 😀 su skvele, ja sa tak tesim 😉

droby
20. dec 2007

jeej hawra to je supeeeer, uz sa tesime dve 😀
na A4 si davala?

hawra
20. dec 2007

droby, A3 😀

droby
20. dec 2007

to obrovskyyy kalendarisko 😀 to buide kraasne.
ja len preto ze s tym erika mal problem, kde si to davala tlacit?

kornelia
20. dec 2007

Froshka tak to by zaujimalo aj mna s tym magickym lasom. 😉
hawra tesime sa s tebou. 🙂 😀
A kukla som na to MMB, fuj, hroza, strasne, tak to som nemyslela, ze aj take spatne veci sa daju robit, a este s tym aj obchodovat, no dala som aj komentar, proste horor. 😠

hawra
20. dec 2007

kamoska to davala v tlaciarni tu u nas v KE

erika153
20. dec 2007

hawra v akej tlaciarni 😅 ked pojdem teraz do KE na dovolenku tak by som mohla aj ja dat. to mi vytlacia z cdcka, 😅 ?