Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

erika153
29. dec 2007

bubacik aj ja tak volam maleho 😀 😀 😀

bubaczik
29. dec 2007

hej hej,tak treba,lebo ja uz tam mala aj filtre,aj vsetko ponatahovane..do noveho netaham nic,stary uz je pojazdny,tak ked nieco budem chciet prerobit,supnem to do stareho 😉

bubaczik
29. dec 2007

ta co opakujes 😝 😎

erika153
29. dec 2007

tsch sak to cisto košicke slovo 😀 😀

erika153
29. dec 2007

este aj moja kamoska ma taky isty nick na inom fore jak ty 😀 😀 😀

bubaczik
29. dec 2007

hej?ta musim nejake trnavske vymysiet..heheh 😝

erika153
29. dec 2007

hehe tak daj potom vediet co si vydumala 😀

hawra
29. dec 2007

ste ma s tym WW zblbli, som tiez nakupila 😀

erika153
29. dec 2007

hawra hej? super 😀 😀 a ktore si si kupila? 😀

kornelia
29. dec 2007

Jej dievcata, teraz citam vase problemy so spomalenim PC. Ja pracujem v Gimpe, ale tiez som si vsimla, ze sa mi PC niekedy uplne spomali, cim to je, najprv som si ho dala precistit, ze urcite je zapratany, ale nebolo tot ak,lebo niekedy mi zrazu len tak ked pracujem v gimpe spomali a hotovo, vtedy musim vypnut stroj a znova nastartovat, aby nabral na obratkach, no neviem dojst na to cim to je. MOzno vy poradite. A k tym fontom v Gimpe mi neveite poradit, co s tym, aby neboli tak vpite do pozadia?

kornelia
29. dec 2007

Teraz pozeram, ze este ste tu, to nikto nevie spat? 😉 Ja uz asi pojdem, zajtra cestujeme nanvstevu k starkej 🙂 vyzdvihnut si jeziska pre deti. 😉

hawra
29. dec 2007

erika, "being me", uz mam tie gombicky, boli za nejaku challenge dakedy davno, tak som k tomu vzala elementy 😝 hehe
jo a baby, http://www.thedigichick.com/shop/home.php ma tiez zlavy. 😉

kornelia
29. dec 2007

Dobru nocku zajtra. 🙂

erika153
29. dec 2007

hawra ved z toho kitu je mam ten novy scrap 🙂 je nadherny 😉

erika153
29. dec 2007

a myslim ze aj bubaczik ho kupila! 😀 😀 😀 sak vieme co je dobre nie? 😀

erika153
29. dec 2007

spite? 😅 😀 tak idem aj ja 😎

mimusiacik
30. dec 2007

🙂 link z baby-cafe
roluj nizsie... kvazi ruze...antikvariatne listky,vizitky... 😉
http://a-liya.blogspot.com/search/label/Freebies
Uspesny den!

mimusiacik
30. dec 2007
mimusiacik
30. dec 2007

🙂 rabivuska...konecne nieco noveeee...supeeerrr - akoby si splnila moju tuzbu,ze chcem vidiet nieco zimne,vianocne od naaasss!!!Velmi sa ti to vydarilo!No.1*!...tutifrutialafleee... 😀 😅 😵 😉

hawruska...moe oko i dusu potesili i tvoje 3 posledne vecicky,kockovany pomarancik,vlaciky a hrejivy zavan leta...
(Vase elementy tak fajn zapadnu...vyzdvihnu podstatu...ozivia este viac obsah fota...)

erika153...ides dievca moje...paradne napredujesss!!!stupas na vrchol!!!zo scrapiku na scrap si jedinecnejsia!!!prevelmi sa mi pacia posledne scrapiky, i v kt.mas podklad inu foto...tak ako neluska...a viacere bambulky, to ako robite?

nelika - z kalendara ma hned uputali sobikovia...su rozkosniii...

mmem
30. dec 2007

ahojte babule,
ja sa hlasim od svokrovcov 😎 uz som si vas prestudovala tak len dodatocne par poznamok.

prenahdrne nove scrapky: erika,hawra,rabi,bihan.

erika,: pol mesiaca bez kompu???

bubu,bihan : gratulujem 😎 😎 😎 len tak dalej,tesim sa s vami

bihan: ze tapa 😀 😀 😀 to slovo som 100rokov nepocula

hawra: plne suhlasim s tvojim opatrenim 😉
nely: na tom babybazare su tie vytvory fakt hrozne,nie ze by som bola nejaka hviezda,ale este za tie otrasy pytat prachy, no a to male babo a hlava toho strasneho shreka : 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mimu " vdaka za linky hlavne s tym bruskom 😉 ten som niekde uz zahliadla ale sa mi stratil,tak som ho nestihla stiahnut

inak aj ja som nakupila, aj mam doma nieco rozrobene,tak ked sa vratim tak sa na to vrhnem

vanda: u scrapladies som tiez uz nakupila 😀 😀 manza nestiha sledovat

mmem
30. dec 2007

baby mozte sem hodit link na to WW, ja to u svokrovciv nemam ulozene

mate niekto tip na nejake zlavy v butikoch ???

bubaczik
30. dec 2007

http://weedsandwildflowersdesign.com/

len tak na rychlo,lebo idem gratulovat... 😅

bihan
30. dec 2007

Jééj, pozerám, že sa tu všetci pustili do kitov od WW 😀 Ja som v poslednej dobe stiahla a kúpila toľko kitov, že z nich ešte nestíham tvoriť 😅
Nelly, pošli mi, prosím, odpoveď tej ťapy (mmem 😀), zaujíma ma ma, čo si vymyslela 😉

rosarita20
30. dec 2007

Ahojte digiscrapbook-erky ...pisala som prispevok, ale ma asi odhlasilo, tak este raz v rychlosti..chcela som hawre podakovat za predlohu na kalendar a za rady ohladne brushes (trapila som Ta niekedy pred vianocami) Tak kalendare sa pacili 😉 Len som chcela, ze som si pri prezerani hotoveho kalendara vsimla jednu malilinku chybicku krasy 😉 Mesiac november ma o jeden den naviac, ja som radsej mojich obdarovanych na to upozornila, nech si nahodou na 31.11. nic neplanuju...🙂 Inac este raz dakujem velmi pekne a do noveho roku okrem zdravia prajem aj mnozstvo nadhernych vytvorov 🙂)) PS:Ak budem mat cas, obcas nakuknem a hadam sa naucim zase nieco zaujimave 🙂

erika153
30. dec 2007

rosarita naozaj ☹ keby si nepovedala ani si nevsimnem, no co uz sak nic sa nestalo 😀 uz som tiez nasich upozornila 😀

rabiva
autor
30. dec 2007

😨 to fakt?? ani ja som si to neuvedomila 😎

mimus, erika, som rada ze sa "zimna" paci... sa priznam ze sa kocham v erikinych, tie posledne su ozaj vydarene pecky 😵

matar tvoje dielka su sikovne i kalendare vytlacene musia byt nazivo zaujimave 😉 aky to bol format?

adusa ahoooj zienka stratena, dufam ze sa medzi nas skoro pridas, hlavne vybal kufre, medzitym postahuj novinky a jedeeees 😉 tesim sa na novinky

bihan, uzasna siesta 😵

babulky idete robit aj novorocne pozdravy? ja uz asi nie, dako na to nemam energiu... musim sa ucit 😖

hawra
30. dec 2007

baby, tak to ma mrzi. ☹ placem
kolko oci na to pozeralo a nikto nic. ☹

mimusiacik
30. dec 2007

🙂 hawruska...co si pipi?...plakat??? 😀 😉 ...hodis do placu hermanovi do markizy...lebo medved a mas 2000.- bonus...neblaaazniii moja!...tak to malo byt!...aspon je vynimocnyyy...a je sranda... 😅

matar
30. dec 2007

grmitko, rabiva, dakujem 🙂
tie stolové su veľké 29x13 cm, podla starého stolového kalendára čo som mala doma, lebo z neho som potom použila podklad

a hawre dakujem za rady 😵

bihan
30. dec 2007

matar, tie stolové kalendáre sú super.. mńa ani nenapadlo niečo také vyrobiť 😅

Hawruška, neplač, šak je to sranda 😀 budeme mať origoš kalendáre - inak to je fakt, že som aj ja na to kukala, lebo MM tiež začal s tým, že december nesedí (nesedí s tohoročným decembrom 😀) a nevšimla som si to 😉

Rabi, dík 😉

Novoročné pozdravy už robiť neidem. Posielala som vianočný so želaním všetkého dobrého v novom roku - to musí stačiť 😅