• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
gulička venku :slight_smile:)
4. jan 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra: no moj manzel ta bude mat rad :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem, co tvoj :grinning: ten je daleko, ale ten moj, ked mi na to pride :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: Natali som proste neodolala. :pensive:
4. jan 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kon sa konecne rozbehol :slight_smile:

hawra: vsak sme ich uzasne zenusky,ktore miluju nadovsetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja verim ze nejake 2-3 platby ich nerozhodia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

neviete ako sa dostanem k tomuto pismu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

http://dnadryad.blogspot.com/2007/08/hop-tous-les-fribizz.html
4. jan 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika: krasne nove scrapiky, na jednotku s hviezdickou :sunglasses:
4. jan 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem - klik na ten obrazok s pismom, to by ta malo hodit priamo na link na 4shared.com a tam das heslo/password, co ma ta holcina na stranke: digiDnad
a malo by sa to dat stiahnut :slight_smile:
4. jan 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kattom davno som ta tu nevidela.ako sa dari??

dakujem idem skusit :wink:
4. jan 2008 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano funguje to dakujem este raz :slight_smile:
5. jan 2008 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sem chodim tak pasivne - rychlo citam a utekam inde :slight_smile:
a potom scrapovat lebo sa snazim robit si elementy a veci svoje vlastne.. tak to troska "zerie" viacej casu ako pouzivanie freebies, ale da sa. no a mam dve uzasne knizky k PS od Jeziska - obidve od S.Kellyho, takze som v nich zacitana a skusam vsetky triky a vytesujem sa, aka som zrazu sikovna.. :grinning:

dufam, ze ti to pojde stiahnut
5. jan 2008 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
April , gratulujem!!! :wink:
5. jan 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, zbehlejsie v Aj, neviete mi prosim poradit ako by sa dalo prelozit - pasenie konickov ? :slight_smile:
5. jan 2008 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked uz sme pti gulickach,t ak tu jenasa gulovacka:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1035314&vReferer=
5. jan 2008 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepacte za preklepy, uz idem spat. :slight_smile:
5. jan 2008 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som Kelbyho nie Kellyho :slight_smile:
5. jan 2008 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hawra, aj ty si kúpila Natali? :sweat_smile: Ja hneď ako si poslala link :grinning:
Inka ešte musím povedať, že na ten kit od Jofie, z ktorého si robila posledný scrap, som už pozerala skôr, než si to urobila a absolútne ma neoslovil :sweat_smile: ale keď som videla, čo si z neho vyrobila, tak som pochopila, že musím lepšie pozerať náhľady :wink:
5. jan 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kattom: uz ich mam, tak sa prid pochvalit nejakymi vlastnymi vytvorcekmi, ved vies ake sme my zhave na vsetko nove :grinning: :grinning: :grinning:

bihan: ja mam ten jofie, natali som odolala :grinning: :grinning: :grinning: ,na tento mesiac,vlastne na 2 roky mam nakupene,uz len tvorit :grinning: :grinning: a kto je to ta Inka??? aj ja by som rada videla co vytvorila,lebo mne sa ten kit straaassne paci :wink:
5. jan 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem, keď si vezmem, že ten kit od Natali aj s papiermi ma stál 3,5 eura, čo dám v pekárni za bagetu a dva malé koláčiky, tak nie je o čom :sweat_smile:
Kto je InCa, to netuším, ale dosť sa mi od nej páčilo to októbrové freebie z minulúho roku - ešte stále je na stiahnutie - taký veselý maľovaný rámik má...inak fakt netuším... nehľadla som :sweat_smile:
5. jan 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: to ano, ale tu to este nastastie tolko nestoji i ked prepocitat to na bagety je celkom dobry napad :grinning:

k tej Inke: ja som si myslela ze to myslis niekoho kto sem chodi a ja som to nejako nepostrehla, idem sa na to pozriet
5. jan 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, hej, Natali som kupila este vcera :slight_smile: tesim sa tesim :slight_smile:
Od Jofie som chcela nieco, no tie Vianocne a tak su take sezonne, chcela som nieco univerzalnejsie a ten Island mi prisiel taky naj... V tom scrape mam 41 vrstiev :stuck_out_tongue_closed_eyes: rekord hehe. Su tam krasne papiere a este i kvietky, ktore som nepouzila, tak este hadam nieco spacham.
Sa mi pacia teraz take realisticke veci, vetvicky, konariky, kvetinky... asi i v scrape je furt daco moderne :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co sa mi pacilo, ze i ten Island od Jofie a aj vcerajsin Natalin su narvane vecami, ze to nie je par papierikov a par elementikov a vybavene, ale ozaj kopec veci, s ktorymi sa da robit. I ked Jofia je drahsia, oproti Natali, ktora ma vysla na 2 eura. Natali jednoducho prekvapila, sikulka sikovna.

mmem, to "Inka" je preklep, bihan myslela "Inak" a moj posledny scrap - letny, co som pouzila ten Island od Jofie. Dufam, hehe...

Jo a mrknite si galeriu Dypecka, hostovala pre Jofiu v CT v decembri: http://www.digishoptalk.com/gallery/showgallery.php?ppuser=4062 takze si jej veci dostatocne uzila :wink:
5. jan 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra: hihi no teraz to uz chapem :grinning: :grinning: :grinning: ,to bude tam spankom,ci nespankom, lebo dnes som od 2.00 kazdu hodinu hore,maly mal chvilku :unamused:
5. jan 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem, to nalo byť "inak", nie "inka" :sweat_smile:
5. jan 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: tak vsjo jasno :grinning:
5. jan 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj. len som trošku nepochopila, prečo sú v tom kite aj elementy s tieňmi :sweat_smile:
5. jan 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mala i jofia :unamused: tiez mi je to divne, ale asi niekto nevie robit tiene, abo sa to tak vyzaduje, hm....
5. jan 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NEKA, ja to poznam ako "TUMMY TIME"
5. jan 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky prosím vas možte mi dat niektora link na obrazky s mackom pu velmi by som ich chcela..dakujem velmi pekne
5. jan 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hablovicova...nieco tu...
http://chez-jess.over-blog.com/archive-08-2007.html
roluj dole + v celom jej archive v jednotl.mesiacoch na pravej strane v stlpceku

alebo str .98,121,181...skus hladat linky pre luculku... :wink:
5. jan 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ma niekto skusenosti s everestfoto?
5. jan 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, ja som v poho, len nestiham, pretoze v praci som stravila vela vela casu a doma som to chcela vynahradit...snad sa nejak k vam zas prikmotrim...ked to vsetko sviatkovnie troska utichne...
Sladky novy rocik, prajem vam vsetkym...uzasnym zenuskam...a nasim detickam, aby boli s nami stastne...
Vseeeeeeeeeeetky vas mam rada....a myslim na vas....papa scraperky.... :wink:
5. jan 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok