Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hana033
7. aug 2007

oprava, už mi začalo sťahovať aj gimp. Jupíííí 🙂

froschka
7. aug 2007

rabiva mimusiacik dakujem

nika tu je jeden link ako v adobe vkladat fotky do ramikov....nevies mi poradit ako to iste spravit s photofiltre???

aj pre ostatne baby co pracujete s Adobe mozno sa vam zide

http://www.theshabbyshoppe.com/tutorials/Laurie...

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 hanka vitaj...som rada,ze si pozvanie prijala...kus poetiky a versov sa zide k romantickym momentkam vzdy!!!Tvoje v albumiku su carovne... 🙂 😀 😅 😵

hana033
7. aug 2007

mimus, no nakopla si ma a teraz budem nariekať, že si s tým neviem rady. Gimp mi nejako nainštalovalo, ale zatiaľ netuším, čo s ním. Ten ďalší ešte len 83%.
Ozaj a pochválila som tvoje diela? Sú nádherné.
No budem Vás teraz asi častejšie otravovať, ale však vy ste zlaté

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 luculka...no ty uz ides 150km rychlostou...fuuuhaaaa!
Muslicka i sympaticky objekt su perfektne zladeni,ta tmavohneda s tirkisovou su excelentnou kombinaciou..."EZAS!!!"tutifrutialafleee..." 😀 🙄 😅

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 hanka...mna caka precizne citanie navodov a potom sa do toho zahryznem spolu s Vami...bezradnym pomozu nase ustretove lektorky... 😉

mimusiacik
7. aug 2007

🙂inak rabi...na konci predchadzajucej stranky som sa pobavila na tvojom dvojzmysle ...chichichi...ze, "dvojky" ...ani sem netusila,ze tam ma i svoj akt...(jasnacka lubezne dvojcence...ale vyznelo...?)

rabiva
autor
7. aug 2007

Mimka, ja som fakt myslela ze dvojky ako dvojicky nic ine 😀 😀 😀 az teraz mi doslo 😅

Hanka, na uvod prace s gimpom mozno pomoze toto: http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp/
prip. ostatne dalsie navody najdes tu: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...
je to na konci stranky takze treba zarolovat uplne dole, vela stastia!

rabiva
autor
7. aug 2007

Mimusiacik, pozeram tvoj dnesny album, tu sachovnicu som dnes videla na vlastne oci, ani som nevedela ze to u nas je 😨 a dcerenka je krasavica, fotky idealne na scrap 😝

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 Len nech sme vsetci na svete zdraviiii!!!
Moja duracellova vrtulka chvilu nepostoji,je vecne v pohybe,z kazdej statickej foto sa velmi tesim ,lebo je to zazrak zaštronzovat ju...

melory
7. aug 2007

keby bol cas 😉

neka
7. aug 2007

Ahojte,
som tu nova a preto som si chcela najprv precitat vsetko co ste uz napisali, chvilku mi to trvalo, ale stalo mi to zato 🙂 . Aj mne sa velmi zapacil digiscrap, ale doteraz som sa nestretla na internete s nikym podobnym 🙂 Az som konecne nasla vas 🙂 . Pozrela som si aj vase prace, su nadherneeee 🙂 🙂 🙂 . Nasla som vela inspiracii 🙂 .
Mam dve deturence, snad stovky digifotiek, takze materialu neurekom 🙂 .
Dufam ze vam nebude vadit, ak sa k vam semtam primiesam a poprosim o radu, alebo naberiem od vas inspiracie. 🙂

melory
7. aug 2007

neka to je super, lebo mna tiez holky rozhybali

hawra
7. aug 2007

kuk, moj blog, za odmenu, ked sa tak cinite. 🙂 Masli nikdy nie je dost. 😀

froschka
7. aug 2007

hawra heeeeeh ty si ina macherka to sa ti ako podarilo???

neka
7. aug 2007

Uz som skusala nejake prvotinky vyrobit, aaaale sa mam este stale vela ucit 🙂

hawra
7. aug 2007

froschka, no skener je moj dobry kamos 🙂 a potom vyrezavam a farbim a tak podobne. 😝

hawra
7. aug 2007

neka, to si stihla za jeden vecer :-O tak to je teda sila 🙂 si sikulka, pekne prvotinky.

neka
7. aug 2007

Hawra, 🙂
kdeze, taky macher niesom, uz sa s tym hram asi taky mesiac.

hawra
7. aug 2007

ahaaa, ja iba ze si sa len dnes prvy krat ozvala, ak som si dobre vsimla. 😉

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 no bambulky - otvorim si MK a buch mi rovno do oka albumik NEKA,
...ja,ze startujem hned pisat IP s pozvankou do temy (ako vzdy doteraz,ked nieco zaujimave zbadam vo fotoalbumoch),ale pre istotu idem skontrolovat temu...lebo tych cool veci je tam viac a Neka uz u nas - VITAJ! 🙂 😀
dnes bol plodny den ...jupiii...tolko novych vymyslov,uhlov,pohladov...bombavec!!! 😀 😀 😀

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 Neka a Ladybird1 ... radost hladiet...este,este,este si prosime duplu,pridavok,bonus...

hawra idem mrknut k tebe... 🙂 😵 😅

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 no z masliciek pre mna zatial nic...zip...zatial nepokusam...rampa dole...ale doucim... 😖 ☹ 😨

hawra
7. aug 2007

mimusiacik, zipnute byt musia, jedna masla ma cca 700kb a je ich 10 🙂 ale ked chces mozem ti ich supnut mailom po jednej, hehe 🙂

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 Hawra...mas velke srdiecko,ale dobrych skutkov na dnes pre nas vsetkych bolo uz az az...nahodou si dnes nadranom neodchadzala
z MK o 0,0?h a sla do prace po 6h?...
vydatny spanok potrebuju i tvoje ocka...
aspon budem nutena sa konecne odhodlane odvazit (a pritom nic nepokazit v PC) nech tu uz nebrzdim kolonu...
sladke tvorive sny....jeeeej ...kocky zajtra nezabudnut!!!...
davame lotto nech aspon 1.000 000 je nas!!! 😀 😀 😀

rabiva
autor
7. aug 2007

no žienky, tak ja som dnes sadla za šijací stroj a šila a šila a prišila som hawrinu Anetku, Alexa kamoša ďalšej našej kamošky - tiež digiscraperky (že hehehe) a moju Katku 😎 no a vzniklo z toho toto http://scrapbook.cz/galerie/index.php?cat=10115

Odkvecávam idem spať, dobrú noc šikulky 😉

NEKA vitaj, zaujímave dielka 😉

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 to uz aj fotit treba inac na scrapiky...hotove pribehy a deje na pokracovanie...vtedy to ma dynamiku a "guleee"...

Dnes bol urodny den...to co bolo dnesza datum?
...ked sa spocitaju cislice...nebola 9? 😀 😀 😀

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 rabi a vsetci z predchazdajucich riadkov...bravoooo!!!! 😅 😵 🙂

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 hawra...cmuk za maslicky 😅

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 rabi...mas dobry sijaci stroj...pekne stehuje...teraz by som si dala tie palacinky...vonaju mi z monitora...tvoja Katka ma narodeniny kedy?

hawra - maslicky ma ocarili,velmi pekne odtiene i sposob prepletenia,este raz vrucna vdaka...

papaaaaa 😉