• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
oprava, už mi začalo sťahovať aj gimp. Jupíííí :slight_smile:
7. aug 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabiva mimusiacik dakujem

nika tu je jeden link ako v adobe vkladat fotky do ramikov....nevies mi poradit ako to iste spravit s photofiltre???

aj pre ostatne baby co pracujete s Adobe mozno sa vam zide

http://www.theshabbyshoppe.com/tutorials/LaurieGarzaVideoTutorials/piece_a_cake/piece_a_cake.html
7. aug 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: hanka vitaj...som rada,ze si pozvanie prijala...kus poetiky a versov sa zide k romantickym momentkam vzdy!!!Tvoje v albumiku su carovne... :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
7. aug 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, no nakopla si ma a teraz budem nariekať, že si s tým neviem rady. Gimp mi nejako nainštalovalo, ale zatiaľ netuším, čo s ním. Ten ďalší ešte len 83%.
Ozaj a pochválila som tvoje diela? Sú nádherné.
No budem Vás teraz asi častejšie otravovať, ale však vy ste zlaté
7. aug 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: luculka...no ty uz ides 150km rychlostou...fuuuhaaaa!
Muslicka i sympaticky objekt su perfektne zladeni,ta tmavohneda s tirkisovou su excelentnou kombinaciou..."EZAS!!!"tutifrutialafleee..." :grinning: :rolling_eyes: :sweat_smile:
7. aug 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: hanka...mna caka precizne citanie navodov a potom sa do toho zahryznem spolu s Vami...bezradnym pomozu nase ustretove lektorky... :wink:
7. aug 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:inak rabi...na konci predchadzajucej stranky som sa pobavila na tvojom dvojzmysle ...chichichi...ze, "dvojky" ...ani sem netusila,ze tam ma i svoj akt...(jasnacka lubezne dvojcence...ale vyznelo...?)
7. aug 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mimka, ja som fakt myslela ze dvojky ako dvojicky nic ine :grinning: :grinning: :grinning: az teraz mi doslo :sweat_smile:

Hanka, na uvod prace s gimpom mozno pomoze toto: http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp/
prip. ostatne dalsie navody najdes tu: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3
je to na konci stranky takze treba zarolovat uplne dole, vela stastia!
7. aug 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mimusiacik, pozeram tvoj dnesny album, tu sachovnicu som dnes videla na vlastne oci, ani som nevedela ze to u nas je :fearful: a dcerenka je krasavica, fotky idealne na scrap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Len nech sme vsetci na svete zdraviiii!!!
Moja duracellova vrtulka chvilu nepostoji,je vecne v pohybe,z kazdej statickej foto sa velmi tesim ,lebo je to zazrak zaštronzovat ju...
7. aug 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby bol cas :wink:
7. aug 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
som tu nova a preto som si chcela najprv precitat vsetko co ste uz napisali, chvilku mi to trvalo, ale stalo mi to zato :slight_smile: . Aj mne sa velmi zapacil digiscrap, ale doteraz som sa nestretla na internete s nikym podobnym :slight_smile: Az som konecne nasla vas :slight_smile: . Pozrela som si aj vase prace, su nadherneeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Nasla som vela inspiracii :slight_smile: .
Mam dve deturence, snad stovky digifotiek, takze materialu neurekom :slight_smile: .
Dufam ze vam nebude vadit, ak sa k vam semtam primiesam a poprosim o radu, alebo naberiem od vas inspiracie. :slight_smile:
7. aug 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neka to je super, lebo mna tiez holky rozhybali
7. aug 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk, moj blog, za odmenu, ked sa tak cinite. :slight_smile: Masli nikdy nie je dost. :grinning:
7. aug 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra heeeeeh ty si ina macherka to sa ti ako podarilo???
7. aug 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som skusala nejake prvotinky vyrobit, aaaale sa mam este stale vela ucit :slight_smile:
7. aug 2007 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
froschka, no skener je moj dobry kamos :slight_smile: a potom vyrezavam a farbim a tak podobne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2007 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neka, to si stihla za jeden vecer :-O tak to je teda sila :slight_smile: si sikulka, pekne prvotinky.
7. aug 2007 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hawra, :slight_smile:
kdeze, taky macher niesom, uz sa s tym hram asi taky mesiac.
7. aug 2007 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, ja iba ze si sa len dnes prvy krat ozvala, ak som si dobre vsimla. :wink:
7. aug 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no bambulky - otvorim si MK a buch mi rovno do oka albumik NEKA,
...ja,ze startujem hned pisat IP s pozvankou do temy (ako vzdy doteraz,ked nieco zaujimave zbadam vo fotoalbumoch),ale pre istotu idem skontrolovat temu...lebo tych cool veci je tam viac a Neka uz u nas - VITAJ! :slight_smile: :grinning:
dnes bol plodny den ...jupiii...tolko novych vymyslov,uhlov,pohladov...bombavec!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2007 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Neka a Ladybird1 ... radost hladiet...este,este,este si prosime duplu,pridavok,bonus...

hawra idem mrknut k tebe... :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
7. aug 2007 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no z masliciek pre mna zatial nic...zip...zatial nepokusam...rampa dole...ale doucim... :confounded: :frowning2: :fearful:
7. aug 2007 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusiacik, zipnute byt musia, jedna masla ma cca 700kb a je ich 10 :slight_smile: ale ked chces mozem ti ich supnut mailom po jednej, hehe :slight_smile:
7. aug 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Hawra...mas velke srdiecko,ale dobrych skutkov na dnes pre nas vsetkych bolo uz az az...nahodou si dnes nadranom neodchadzala
z MK o 0,0?h a sla do prace po 6h?...
vydatny spanok potrebuju i tvoje ocka...
aspon budem nutena sa konecne odhodlane odvazit (a pritom nic nepokazit v PC) nech tu uz nebrzdim kolonu...
sladke tvorive sny....jeeeej ...kocky zajtra nezabudnut!!!...
davame lotto nech aspon 1.000 000 je nas!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2007 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no žienky, tak ja som dnes sadla za šijací stroj a šila a šila a prišila som hawrinu Anetku, Alexa kamoša ďalšej našej kamošky - tiež digiscraperky (že hehehe) a moju Katku :sunglasses: no a vzniklo z toho toto http://scrapbook.cz/galerie/index.php?cat=10115

Odkvecávam idem spať, dobrú noc šikulky :wink:

NEKA vitaj, zaujímave dielka :wink:
7. aug 2007 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to uz aj fotit treba inac na scrapiky...hotove pribehy a deje na pokracovanie...vtedy to ma dynamiku a "guleee"...

Dnes bol urodny den...to co bolo dnesza datum?
...ked sa spocitaju cislice...nebola 9? :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2007 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: rabi a vsetci z predchazdajucich riadkov...bravoooo!!!! :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
7. aug 2007 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: hawra...cmuk za maslicky :sweat_smile:
7. aug 2007 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: rabi...mas dobry sijaci stroj...pekne stehuje...teraz by som si dala tie palacinky...vonaju mi z monitora...tvoja Katka ma narodeniny kedy?

hawra - maslicky ma ocarili,velmi pekne odtiene i sposob prepletenia,este raz vrucna vdaka...

papaaaaa :wink:
7. aug 2007 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok