• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
ahoooj mmem! dik za odkazy ! :wink: :wink: :wink:
hawra, si na sutazi v b-c :grinning: aj ja som robila z toho kitu, ale nepodaril sa mi, tak som neposlala...
ale nasla som celkom pekny kit na inu sutaz, tak mozno skusim...:
http://flergsblog.blogspot.com/2008/01/competition-and-freebie.html

uvidim, ci sa podari...ale nemam vela casu...skoda...musim sa ucit anglictinu do kurzu, maly zlosti, manzel furt prec :angry: :angry: :angry:
20. jan 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evercila, prosim Ta, ake je tam password, ak si chcem tan minikit download?
20. jan 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim sa tam najprv registrovat?
20. jan 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rieveronka, ten kit už je neaktívny, ale myslím, že baby na BC ho včera ešte šupli na 4shared... skús pozrieť do diskusie :wink:
20. jan 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja som si to este tiez stahovala bez hesla...prisla som na to nahodou, mna vecsinou taketo veci uplne obchadzaju :slight_smile:))))
20. jan 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuuus! kde mas album?????
20. jan 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimu dakujem:slight_smile:

chcela som si pozriet to tvoje ruzove a nikde nic :confused:
20. jan 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte !!!
Neviete mi niekto poradiť link, kde by som našla Macka Pooh na skrášlenie foto??? :sunglasses:
20. jan 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej bihan, zapajas sa aj ty? :wink:
akurat to treba asi poslat link na blog, ze? no to bude asi trochu problem :angry: ....
20. jan 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evercila, ee, nechce sa mi :sweat_smile:

Zuky, macka Pu v kite pravdepodobne nenájdeš, lebo by to bolo porušovanie autorských práv.
20. jan 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ďakujéééééééééééééééém, Vy ste veľmi zlaté a hlavne mimusiacik za tie linky. Veľmi ste ma potešili. :grinning: :grinning:
20. jan 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vdaka za gratulacie k Bren :wink:

bihan, ta novinka svadobna je teda fakt skvela skvela, az som normalne namotana urobit i ja nieco svadovne. :wink:

matar, potrhany papier: http://digiscrap.baby-cafe.cz/phot_trhanec/ pripadne to skus podla template.

evercila, to LO do novorocnej sutaze mam fakt desne, bola to rychlovka, ten kit sa mi vobec nepacil, nebol ziaden napad, ale chcela som bonus :grinning:

zuky, macka pu nevedeme :grinning: skus sa spytat na mimibazare :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bubacik, paci sa mi ten s hodinkami od teba :wink:

mimus, skore uzdravenie :wink: ja som este zajtra doma, som furt vyradena z prevadzky, kaslem a dusim sa a dookola. Photoshop som nevidela uz tyzden. :frowning2:

mmem, vitaj doma.

adusa, to sa tesim na kopec novych scrapikov po takom nakupe. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra, dakujem :slight_smile:
20. jan 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra, nebud az taka sebakriticka! ved si profik :slight_smile:
20. jan 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, ani neviem cim prispiet :zipper_mouth: u mna mrtvo uz ani neviem ako sa PS otvara :stuck_out_tongue_closed_eyes: ostala mi este 1 skuska tak uvidime 30teho, ale uz na to fakt nemam energiu :angry:

babulky, uprimne vam zavidim tie volne chvile pri scrapikovani :wink:
20. jan 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj rabi, az dokoncis skusky, to sa budes len triast na scrapy, a take napady vyplodis, ze vsetky padneme :slight_smile:)))
20. jan 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pozyvame vas do naseho noveho fora s galeriou, kde mate dovolene skoro vsetko :grinning: ikonky ake chcete, vkladat obrazky do prispevkov, editacia prispevkov, galeria s komentarmi a hodnotenim atd :grinning: www.scrapmania.sk
21. jan 2008 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co?to akoze fakt? :confused:
21. jan 2008 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo no jo :grinning: :wink:
21. jan 2008 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre uz som sa,a teraz?
21. jan 2008 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty moj boze,ta fasaaa.hehehe...konecne... :grinning:
21. jan 2008 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hawra super co ste vytvorili :wink:, pozrela som si to aj som sa zaregistrovala a snad budem mat cas aj niecim prispievat, lebo toho casu moc nemam :frowning2: .
Baby vu tvorite ako dive, a same super krasne veci :dizzy_face: :dizzy_face: . Uz sa neviem dockat kedy sa pustim do novych scrapikov. Dnes vecer z toho nic nebude ideme von s manzelom, tak dufam ze zajtra po hrbe pradla a zehlenia sa mi podari sadnut k pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( a ak zas nepride svokra a stravim s nou zvysok dna :sweat_smile: ). Ja som vzdy taka nadchnuta po prezerani vasich dielok, a vecer unava zvitazi a nicoho som neni schopna :angry: .
Podaril sa mi iba jeden scrapik a aj to bolo pomedzi 2 dni. Inokedy som to zbuchala aj za 3 hodinky :confused:
21. jan 2008 o 02:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaaaaaa a uz som zaregistrovana :grinning: :grinning: :grinning:
konik tolko si nas stval az ti asi pomaly odcvalame :confused:

juuuj ale sa tesim,uz len tvorit,tvorit,tvorti

adusausa: si nesklamala krasne to mas,
len sa premoz a nieco pekne vytvor znova :grinning:

hawr: sikulky ste :sunglasses:
21. jan 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa nedá prihlásiť, nechce mi to poslať potvrdzujúci mail :frowning2:

Hawra, kujeeem :dizzy_face: Naše svadobné fotky ma fakt dostali, lebo profi fotograf dokáže vyčarovať neskutočné veci..
21. jan 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan, skus sa prihlasit teraz, som ti to tam uvolnila, mozno ti ten mail spadol do spamu, ale uz by to malo byt ok i bez potvrdenia, skus a daj vediet.
21. jan 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan, velka vdaka. Nemozem ho ale rozipovat.
21. jan 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok