• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
veja ja som so šablobami nerobila, chcelo by to nejaký navod :wink:
27. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassi objednávala si už kalendár vez 24print?Ako to bolo s platením?Dík
27. okt 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, skus poslať IP Hawre, ona objednávala
27. okt 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola u nas v tlačiarni a cena je 16,- za stranu, takže asi ani objednávať nebudem :wink: sa neoplatí, v 24 print to vyjde na slovenské 13,- a + poštovné...
27. okt 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
sorry, ze sa vam sem pletiem, ale chcela by som zacat s digiscrapbookom. moc sa v tom este nevyznam a precitat vasich 212 stran nehrozi :cry: viete mi poradit, kde sa to najlepsie naucim? ako ste zacali vy? aka stranka, "manual pre menejchapavych" :grinning: ? daju sa tieto scrapbooky potom vytlacit? chcela by som nejake vianocne pohladnice foto, prip. kalendar s fotom krpca, ale chcem si to urobit sama, lebo 50,-sk za pohladnicu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ako zacat??? dakujem!!! :wink:
27. okt 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasa tema "Digiscrapbook pre začiatočníkov" v tejto sekcii a prečítaj si 1. a 2. stranu
čo nebudeš vedieť, radi poradíme :wink:
27. okt 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassi, dik, skusim to popozerat, snad si nieco najdem, prave robim nejake kalendare pre babky a uz mi akosi aj fantazia prisla.
papa
27. okt 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassi, aj ja si robim ten kalendar, format A3, a pisala si , ze si niekde to davas vytlacit, ako a kde???? vyslo by to predsa len asi lacnejsie ako to dat urobit, teraz je aj akcia, myslim ze happy foto, 290,-A3 kalendar, ale je s tym dost prace, nakolko ja som mala asi uz 7 stran hotovych a teraz to tam treba dopasovavat, sak ale vlastne o to by neslo, len si pisala ze 16Sk strana......... nieco blizsie by si mi nevedela napisat k tomu???? dik
27. okt 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassi, diky za odpoved, idem studovat :sunglasses: ste ma tu riadne "nainfikovali" - nespominajte ziadne kalendare! :slight_smile: aj ja chceeeem!
27. okt 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme objednavali tu
http://www.kalendarik.eu
a pridali nam aj VIANOCNE POHLADNICE 6 ks ktore tam ani nemali napisane

Kalendarik je super na stôl - nemusime hladat volnu stenu a klinceky.
Maju akciu 5+1 tak mame vybavenu celu rodinu a nikto nebude urazeny ze on nedostal.
6. nov 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosim vysvetlite mi niekto polopate,ako dostanem ciselnik z excelu,do obrazka?nejde mi to... :frowning2:
6. nov 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic? :unamused:
6. nov 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne to nejde, za každy radu velka vdaka :wink:
6. nov 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnyecko - otvoris excel aj PS (gimp neviem poradit) - v exeli si vysvietis to, co chces preniest (ako ked ides kopirovat) a v PS to das len vlozit (musim mat obrazok/nove LO uz otvorene) - ciselnik sa ti automaticky hodi do novej vrstvy
6. nov 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik,len ja to potrebujem v gimpe :frowning2:
6. nov 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, začínam so Scrapbookom a pracujem v Scrapbookflaire.Pracuje v tom ešte niekto prosím? :frowning2:
8. nov 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a niečo vianocne???
doporucte nieco, nechce sa mi hladat.
dakujem moc, moc :dizzy_face:
9. nov 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,
urcite ste to tu spominali, ale neviem to najst :cry: jednoduche scrapy mi uz celkom idu, no chcem ich dat vytlacit ako fotku - rozmer 13x18cm. vie mi niekto poradit, ako si mam hned na zaciatku nastavit pozadie /robim v GIMPE/ - na aku velkost, rozmery - aby to nevytlacili ako nejaky stvorec napr.10x10??? kde sa to nastavuje - potrebny rozmer? davali ste to uz niekto tlacit ako fotku 13x18cm? potrebujem to do kalendara :grinning: dakujem za vsetky odpovede! :wink:
10. nov 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na digiscrapdepot - freebie - by theme - roluj v jednotl.temach - christmas...winter a pod...ci chces kit ci QP-hotovy ramik,podla toho klikas bud vpravom stplci alebo vlavom :wink:
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/theme-kits/theme/christmas/102x3.aspx

s gimpom nemam ziadne skusenosti,skoda,ze teraz scrapmania chorlava,babycafe forum -pytaj,tam su i navody na ich stranke
10. nov 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, co robite trosku s Photoshopom, co je prolnuti v anglickej verzii? Dik
10. nov 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som to nasla, dakujem :slight_smile:
10. nov 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, scrapmania vobec nie je chorlava, je zdrava ako repa, :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurat sa treba prihlasit, aby si mohla citat a prispievat, mali sme tam na navsteve kadejake individua a tiez chystame vianocne prekvapko. :wink:
10. nov 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra, dakujem pekne, sťahujem a idem to hned pozrieť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. nov 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, este mam otazku, ked chcem vyfarbit oko na inu farbu, ale aby to ostalo vyzerat ako oko... Alebo oblecenie, ako na to? :confused:
10. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz aj nato som prisla :sweat_smile: staci napisat sem a hned najdem to s cim sa trapim uz x hodin :grinning:
10. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vie niekto či číselniky možno upravovať podla toho či idu na stolový kalendár, alebo na visiaci?
Ako to mám urobiť?Kde sa dá zmeniť rozmer čiselnika? :confused:
10. nov 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi normálne cez upravu velkosti - len či sa to nezdeformuje :unamused:
10. nov 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok