Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

sassi
27. okt 2008

veja ja som so šablobami nerobila, chcelo by to nejaký navod 😉

ka4
27. okt 2008

sassi objednávala si už kalendár vez 24print?Ako to bolo s platením?Dík

sassi
27. okt 2008

nie, skus poslať IP Hawre, ona objednávala

sassi
27. okt 2008

ja som bola u nas v tlačiarni a cena je 16,- za stranu, takže asi ani objednávať nebudem 😉 sa neoplatí, v 24 print to vyjde na slovenské 13,- a + poštovné...

sasa30
27. okt 2008

ahojte kocky,
sorry, ze sa vam sem pletiem, ale chcela by som zacat s digiscrapbookom. moc sa v tom este nevyznam a precitat vasich 212 stran nehrozi 😢 viete mi poradit, kde sa to najlepsie naucim? ako ste zacali vy? aka stranka, "manual pre menejchapavych" 😀 ? daju sa tieto scrapbooky potom vytlacit? chcela by som nejake vianocne pohladnice foto, prip. kalendar s fotom krpca, ale chcem si to urobit sama, lebo 50,-sk za pohladnicu... 😝 tak ako zacat??? dakujem!!! 😉

sassi
27. okt 2008

sasa tema "Digiscrapbook pre začiatočníkov" v tejto sekcii a prečítaj si 1. a 2. stranu
čo nebudeš vedieť, radi poradíme 😉

janka100
27. okt 2008

sassi, dik, skusim to popozerat, snad si nieco najdem, prave robim nejake kalendare pre babky a uz mi akosi aj fantazia prisla.
papa

janka100
27. okt 2008

sassi, aj ja si robim ten kalendar, format A3, a pisala si , ze si niekde to davas vytlacit, ako a kde???? vyslo by to predsa len asi lacnejsie ako to dat urobit, teraz je aj akcia, myslim ze happy foto, 290,-A3 kalendar, ale je s tym dost prace, nakolko ja som mala asi uz 7 stran hotovych a teraz to tam treba dopasovavat, sak ale vlastne o to by neslo, len si pisala ze 16Sk strana......... nieco blizsie by si mi nevedela napisat k tomu???? dik

sasa30
27. okt 2008

sassi, diky za odpoved, idem studovat 😎 ste ma tu riadne "nainfikovali" - nespominajte ziadne kalendare! 🙂 aj ja chceeeem!

skuska
6. nov 2008

My sme objednavali tu
http://www.kalendarik.eu
a pridali nam aj VIANOCNE POHLADNICE 6 ks ktore tam ani nemali napisane

Kalendarik je super na stôl - nemusime hladat volnu stenu a klinceky.
Maju akciu 5+1 tak mame vybavenu celu rodinu a nikto nebude urazeny ze on nedostal.

slnyecko
6. nov 2008

Ahojte,prosim vysvetlite mi niekto polopate,ako dostanem ciselnik z excelu,do obrazka?nejde mi to... ☹

slnyecko
6. nov 2008

nic? 😒

sassi
6. nov 2008

ani mne to nejde, za každy radu velka vdaka 😉

kattom
6. nov 2008

slnyecko - otvoris excel aj PS (gimp neviem poradit) - v exeli si vysvietis to, co chces preniest (ako ked ides kopirovat) a v PS to das len vlozit (musim mat obrazok/nove LO uz otvorene) - ciselnik sa ti automaticky hodi do novej vrstvy

slnyecko
6. nov 2008

dik,len ja to potrebujem v gimpe ☹

glueck
8. nov 2008

Ahojte kočky, začínam so Scrapbookom a pracujem v Scrapbookflaire.Pracuje v tom ešte niekto prosím? ☹

cessy
9. nov 2008

a niečo vianocne???
doporucte nieco, nechce sa mi hladat.
dakujem moc, moc 😵

sasa30
10. nov 2008

ahojte zienky,
urcite ste to tu spominali, ale neviem to najst 😢 jednoduche scrapy mi uz celkom idu, no chcem ich dat vytlacit ako fotku - rozmer 13x18cm. vie mi niekto poradit, ako si mam hned na zaciatku nastavit pozadie /robim v GIMPE/ - na aku velkost, rozmery - aby to nevytlacili ako nejaky stvorec napr.10x10??? kde sa to nastavuje - potrebny rozmer? davali ste to uz niekto tlacit ako fotku 13x18cm? potrebujem to do kalendara 😀 dakujem za vsetky odpovede! 😉

mimusiacik
10. nov 2008

na digiscrapdepot - freebie - by theme - roluj v jednotl.temach - christmas...winter a pod...ci chces kit ci QP-hotovy ramik,podla toho klikas bud vpravom stplci alebo vlavom 😉
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/theme-ki...

s gimpom nemam ziadne skusenosti,skoda,ze teraz scrapmania chorlava,babycafe forum -pytaj,tam su i navody na ich stranke

nevesta
10. nov 2008

Babule, co robite trosku s Photoshopom, co je prolnuti v anglickej verzii? Dik

nevesta
10. nov 2008

Uz som to nasla, dakujem 🙂

hawra
10. nov 2008

mimus, scrapmania vobec nie je chorlava, je zdrava ako repa, 😝 akurat sa treba prihlasit, aby si mohla citat a prispievat, mali sme tam na navsteve kadejake individua a tiez chystame vianocne prekvapko. 😉

cessy
10. nov 2008

hawra, dakujem pekne, sťahujem a idem to hned pozrieť 🙂 🙂 🙂

halienka
10. nov 2008

bože babky toto je tak krásne 😅 http://www.shabbypickledesigns.com/boutique/pro... a ja si to neviem kúpiť 😔

nevesta
10. nov 2008

Babule, este mam otazku, ked chcem vyfarbit oko na inu farbu, ale aby to ostalo vyzerat ako oko... Alebo oblecenie, ako na to? 😕

nevesta
10. nov 2008

Tak uz aj nato som prisla 😅 staci napisat sem a hned najdem to s cim sa trapim uz x hodin 😀

krajcoanka
10. nov 2008

vie niekto či číselniky možno upravovať podla toho či idu na stolový kalendár, alebo na visiaci?
Ako to mám urobiť?Kde sa dá zmeniť rozmer čiselnika? 😕

sassi
10. nov 2008

asi normálne cez upravu velkosti - len či sa to nezdeformuje 😒