• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
dakujem mirka vyskusam....velmi rada by som sa to naucila a takisto rada pomohla dalsim...
27. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauenko rabivuska,vrucna vdaka za link,pokojny vikend!

gogogo - navody pre gimp
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=53
27. mar 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, aj ja sa pripájam k gogogo a všetky ktoré toto dokážete spraviť s fotkami vás obdivujem. Samozrejme, že by som to chcela vedieť aj ja, ale tejto diskusii vôbec nerozumiem a ja by som potrebovala rady pre takých čo majú IQ húpacieho koníka. :cry: manžel so mnou trpezlivosť nemá a tej knihe keby aj bola neviem či by som porozumela. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. apr 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Mimusiacik, krasne fotky si mi poslala!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jedno chlapcekovske freebko od Marbelly:::

http://marbella-ivana.blogspot.com/2009/04/freebie-my-little-boy.html

:sunglasses:
17. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda Rabivka,jaku reklamu mi robi :grinning: :grinning: :grinning:
a zajtra tam este nieco ruzove pribudne :wink:
17. apr 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, ak smiem, i ja sa pripájam, som na tom podobne ako Dominika, a nestretla som sa s takýmto spracovaním fotiek, ale čo som videla vo vašich odklikoch je nádhera... :slight_smile: Ako ste k tomu došli?
18. apr 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mam dalsie freebko na blogu...nech sa paci:slight_smile:
http://marbella-ivana.blogspot.com/

Ako som dosla ku scrapovaniu? Nahodou tuto:slight_smile:Nahliadla som do temy a uz mi nebolo pomoci :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte skusene digiscrapbookarky...
mam problem a to hned na zaciatku prace...
stiahla som si gimp 2.6.6. - najnovsiu verziu a ono to ma iba nastroje a chybaju mi tam
vrstvy a stopy... kde to mam stiahnut, alebo kde som urobila chybu, ked to tam nemam?
dakujem za pomoc
18. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marbella dakujem ti velmi pekne,hned som si tvoje feebka stiahla,velmi pekneee,tak uz sa tesim,ze ked budem mat trochu casu,tak sa na ne vrhnem a ak daco pekne vytvorim (nie vzdy sa mi to podari :sweat_smile: ),tak ti poslem :dizzy_face:
18. apr 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemas za co :grinning:
ok,budem sa tesit :wink: :slight_smile:
21. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby potrebujem poradit. mam PS CS3 v angl. a neviem akym sposobom som nieco vymackla a neviem sa zbavit takej ruky :unamused: aj ked kliknem na daky nastroj tak mi to nejde lebo stale tam mam tu ruku, neviem ci ste ma pochopili :sweat_smile: a ozaj neviete ci sa da niekde stiahnut cestina do tejto verzie PS? :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa uz to mam s tou rukou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte začala niektorá z vás robiť kalendár na rok 2010?..ak hej mohli by ste my hodiť prosím link na číselník...zatial viem od Zuski http://zuskinblog.blogspot.com/2009/01/slovensk-kalendr-na-rok-2010-freebie.html...ale chcela by som vidieť aj iné,neviete o nejakých?...budem rada za každý hodený link..ďakujééém :grinning:
28. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a v com bol problem? nech do buducna viem:slight_smile: ja mam tiez cs3 a muz mi niekde na nete stiahol donho cestinu :wink:
martina zatial viem len o kalendari od Julovky :slight_smile:
28. apr 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marbela ani neviem co sa vlastne stalo lebo sa to potom dalo do normalu :grinning: a tu cestinu som si uz stiahla :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super,ja som niekedy rada,ze mam cestinu a inokedy zas nadavam,ked najdem rozne tutorialy s anglickymi nazvami :grinning:
29. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MARTINA48>>> link na CZ a SK kalendar r.2010

http://ditab.blogspot.com/2009/01/tdenn-kalend-na-rok-2010.html
4. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek babulky

teraz som nasla tuto temu a zda sa mi to byt dost zaujimave... chcela by som sa spytat da sa spravit aj neaka pozvanka na 1 narodeninky? a ak hej mohli by ste mi neako poradit ako a kde take nieco sa da vytvorit?

dakujem velmi pekne
7. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
digiscrap aj o pozvankach, oznameniach, pohladniciach, kalendaroch, mozes si vytvorit co chces a ako chces je to cisto o tvojej tvorbe... alebo mozes vyuzit aj hotove veci tzv. QP :sunglasses:
8. máj 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby obdivujem Vás mňe sa to veľmi páči.Ale nemám taku fantáziu :slight_smile: Už som to skúšala ale vôbec to nejde :sweat_smile: Prajem veĺa štastia a krásne scrapbooky :wink:
8. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barboreta ani ja nemam fantaziu,ale bavi ma to,tak to robim :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Barboreta::: no u mna je to tak ze ked zbadam fotku a kit proste viem co by som z toho chcela mat... :wink:
alebo idem skusam doplnam a nieco z toho proste vyjde :sweat_smile:
10. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky... :dizzy_face:
tiez sa hlasim do klubu........ :grinning:

marbella..velmi sa mi paci tvoje freebee to nove...hnedo,zlto tyrkysove....tiez moje farby :dizzy_face: .....kde si ho mozem stiahnut?? :slight_smile:
2. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:

marbella--prosím ta ako robíš ten scrap kde je fotka dietatka slabšia a akoby na tom podkladovou papieri? Dakujem :slight_smile:
2. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinask este zatial nikde...nestihla som ho dokoncit, dokonca sa nam pokazil pocitac,takze vsetko zostalo v nom...ale nemala by som o nic prist, takze ked dojde z opravy,pustim sa este do nejakych elosov :wink:

chymenita33 to je blending :wink: robim vo photoshope,takze tam sa pohram trosku dole v tom paneli vrstiev...je tam rezim prolnuti-ten je nastaveny na normalny...tak trosku to pomenim,zalezi na fotke a papieri, na kazde sa hodi ine,treba to trosku poskusat a isto z toho nieco pekne vzide :wink: potom musim znizit krytie a je to :grinning:

snad som poradila :slight_smile:
3. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marbella.....tak ja si pockam..... :wink:
3. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok