• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
@halienka v pohode, to ja som dopletená z iných fór, niekde je to IP, niekde PM... už mám z toho hokej :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a snáď vybavíte, nie je to také zložité, ako sa na prvý pohľad zdá. :slight_smile:

@bzucinka2 posielam :wink:
18. dec 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilla22 zatial to nedoletelo, asi to niekde zasnezilo :slight_smile:
18. dec 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem v čom je problém, mám to v odoslaných... poslala som znovu :wink:
18. dec 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mne to ešte neprišlo, som myslela, že nemáš čas :wink:
18. dec 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka, poslala som znovu

dajte mi vedieť, či vám to prišlo. nechápem, čo sa deje... :angry:
18. dec 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilla22 mrzí ma to, ale zatiaľ nič, žeby nejaká porucha? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zajtra napíšem adminom, dnes už idem do hajan :wink: :slight_smile:
18. dec 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilla22 nie aj tak mi to neprislo, musia mat nieco oni so serverom :frowning2:
19. dec 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilla22 dakujem popozeram :slight_smile:
19. dec 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzucinka2 nemáš za čo :wink:

ešte som zabudla dodať, že skoro v každom shope je sekcia s freebkami (voľne stiahnuteľnými), treba pozerať naľavo v lište či tam nebude "freebies", "free gifts", "free samples" , prípadne ak nenájdete sekciu, treba si do vyhľadávača v shope (search) zadať slovo free a potom popozerať, pri ktorých produktoch nie je uvedená cena (tie si môžete stiahnuť zadarmo). Niekedy je potrebné sa zaregistrovať v shope, produkt vložiť do košíka, a až potom si ho môžete stiahnuť.
V sekcii retiring soon sú zase výpredajové kity s väčšou zľavou, prípadne v sales & specials.
Zľavy sa vo všeobecnosti často menia, takže to treba sledovať a nakupovať vtedy, keď sú kity v akcii.
Shopy mávajú určený deň v týždni, kedy sa pridávajú nové kity, tie bývajú 2-3 dni s 20% uvádzacou zľavou, napr. v shope A5D (afterfivedesigns) to býva každý štvrtok, v shope 9th&Bloom, Catscrap, Shabbypickle v piatok. :wink:
19. dec 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilla22 joj super, ďakujem strašne moc :dizzy_face: , všetko stiahnem a budem pozerať :dizzy_face: ale kukám, že ty si riadny maniak :grinning: už sa tomu venuješ dlho? :sweat_smile:
19. dec 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka, v pohode, rada poradím. :wink: Ja už závisláčim vyše 2 rokov, začalo to kalendármi a pokračuje až doteraz :grinning:
Budem len rada, keď sa digiscrapu bude venovať stále viac a viac ľudí. Je to pekný koníček. :wink:
19. dec 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slovenské číselníky pre 2-týždenný stolový kalendár 2012 si môžete stiahnuť tu:
http://zojinkinblog.blogspot.com/2011/02/slovenske-cisleniky-pre-stolovy.html
6. feb 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilla22 si poklad,dakujem velmi pekne. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak by niekto hladal hotove ramceky QP s babetkovskou tematikou, mozete volne stiahnut tu http://babinetky.blogspot.com/ :sunglasses:
29. mar 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte viete mi poradit kde by som našla freebies niečo pekne na veľku noc???? :slight_smile:
3. apr 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som potrebovala nejake pekne versiky na velku noc mate nieco?mne sa podaril minuly rok krasny pozdrav neviem co vymyslim tento rok mozno nieco komicke mozno nieco vaznejsie.
4. apr 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
číselník na kalenár na r. 2012 zatiaľ v CZ jazyku :sunglasses:

http://sita77.blogspot.com/2011/03/ciselniky-jmenik-bezejmenny.html
26. apr 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hello, dávam do pozornosti nové krásne freebie, vytvorené šikulkami z Collabgirls a venované našej spoločnej scrap-kamarátke Katke, R.I.P. :cry: :cry:

http://collabgirls.blogspot.com/2011/05/flowers-for-you.html
31. máj 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hawra ako si upravujes fotky? dakujem
9. jún 2011 o 00:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás, ako mám narábať s tými maskami? mám ich vkladať cez vložiť masku/photomasque? pretože ak to urobím, tak mi zničí tu masku, vkladám snehovú vločku, chcem tak mať orámovanú vianočnú fotku a ono mi urobi stvorceky namiesto tych vyrezov a tvarov , pre priklad o co sa snazim, sice nejde priamo o vlocku

http://3.bp.blogspot.com/-e6J6STvUIGQ/TeKmGYopMLI/AAAAAAAAAdE/ZP-UbS50CE4/s1600/locka2.jpg

@rabiva
@lilla22
17. jún 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lili_mia ak robis v PS tak na papier das masku a na to fotku, ostanes na vrstve s fotkou a cez ponuku Vrstva - Vytvorit orezovu masku (alebo Alt+Ctrl+G) a hotovo :sunglasses: v Gimpe neporadim, neviem :zipper_mouth:
17. jún 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabiva používam photofilter, ale aj toto mi pomoze a nejak sa s tym pohram, dakujem
17. jún 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lili_mia no program nepoznam ale hadam to pojde :wink:
18. jún 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabiva mam ho v angl, tak skusam cez angl vyrazy, akurat som nasla len crop a crop to selection :slight_smile: skusala som aj cez efekt prelinania, ale aj vtedy mi to z tej masky urobilo hrany .. ten postup ma aj nejaky nazov? mozno google pomoze .. pretoze ked nam orezavanie, tak mi nachadza klasicke typy ako ked cez fotku si urobim kruh a ten potom dam kopirovat
18. jún 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lili_mia nuz fakt neviem, ja mam cesku verziu... neskusala si najst na nete nejaky tutorial, navod ako na to?
20. jún 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabiva skúšam nájsť, ale neviem ako to slovne pomenovať, pretože ked dávam spojenie orezanie fotky, tak nachádzam tutoriály ako urobit na fotke kruh a ten potom skopirovat :slight_smile: ale skusim cez paintdotnet, ten sa vraj najviac približuje k photoshopu
25. jún 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....zháňam číselník na kalendár 2012, ale bud mesačný alebo všetky mesiace na A3....neporadíte mi? Alebo až by mi niektorá z vás poradila nejaký návod ako sa to robí....možno by som sa pokúsila si spraviť aj sama...ale nemám šajnu ako na to :unamused:
6. sep 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok