• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
ďakujem za odpoved, páčia sa mi, lenže ja by som potrebovala celoročný na 1 papier A3. Vidím že ty si skúsená scrapmaniačka :slight_smile: nevedela by si mi poradiť ako sa taký číselník vyrába? aspoň v skratke... :unamused: ? hmmmmm??
14. sep 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@atinas jooo to neviem, kalendar som nikdy nevyrabala :sweat_smile: vlastne ja nerobim ani ziadny iny material na scrap, len si vyrobim kolaz z uz existujuceho materialu :wink: ale skus napisat zojinke, co som ti dala tie linky napr. cez odkaz a mozno poradi, neviem no :sunglasses:
este ma napadla tato stranka, ale tu zatial v CZ ale asi nie to co hladas
http://bc-scrapik.blogspot.com/search/label/kalend%C3%A1%C5%99e
alebo
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/templates/theme/calendar/7x80.aspx
14. sep 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. neviete niektora kde by som si mohla stiahnut slovensky ciselnik, taky aj s menami? myslim ten mesacny. dakujem
23. nov 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabiva dakujem ale skor som myslela taky klasicky 12 stranovy kalendar. cize kazdy mesiac zvlast. :slight_smile:
23. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucka23 12stranovy v SJ nejako t.r. nie je, iba v CZJ :unamused:
23. nov 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabiva fuha. diky za info.
23. nov 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucka23 :sweat_smile: :sweat_smile: oprava, pohrabkala som sa v compe a nasla som :wink: klikni tu http://evasek.blogspot.com/2011/09/mesicni-kalendarium-se-jmeny-slovensky.html
23. nov 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabiva tak teraz klobuk dole pred tebou. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz som zacala robit na prerabke toho ceskeho tak si mi usetrila kopec casu. DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM si poklad. :dizzy_face:
23. nov 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aha tak taky malicky problem. :sweat_smile: :grinning: potrebujem mat ten ciselnik v spodnej casti stranky a nie takto na boku. no muism nieco vyspekulovat. :grinning:
23. nov 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucka23 za malo, no ak na taky co je so spodnou castou natrafim tak sa ozvem :sweat_smile: ale neviem no, nejako sa uz nikomu nechce takyto vyrobit ci co...? :unamused:
24. nov 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabiva dakujem za ochotu ale uz som si vytvorila vlastny ciselnik. trocha babracka ale zvladla som to :slight_smile:
24. nov 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@lucka23 no vidis sikovna :wink:
24. nov 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,nemate niake linky len na vkladanie foto do obrazkov-napríklad s Vianočnou tematikou-dík
28. nov 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @rabiva vies poradit ako postupovat pri vkladani fotiek do tych obrazkov? treba byt prihlaseny? co potom?
30. nov 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@loginka v 1.rade je potrebne si stiahnut vybranu vec do PC, cize napr. si vyberies takyto "ramcek"
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/quickpage/holiday-hoopla-brag-book-day-8/125348.aspx
klik na: "Download freebie at designers website" to ta zvycajne presmeruje na dizajnerov blog a odtial si to uz stiahnes cez "Download" ktore sa nachadza zvycajne pod nahladom... v tomto pripade pozeram ze staci kliknut len na ten obrazok a automaticky ti to da ponuku "ulozit subor" ... pozor je to vo formate .zip co treba rozzipovat, rozbalit, neviem ci toto vies urobit... ak ano, tak rozzipujes a uz si to otvoris v nejakom svojom programe ktory sa zvycajne pouziva - Gimp, Photoshop... yo?? :wink: no a ked je si to tam otvoris, pod ten ramcek si uz len supnes fotku, ulozis pod nejakym nazvom vo formate .jpg a je hotovo :slight_smile:
30. nov 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. dec 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. dec 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabiva este raz dik ,ja som si nasla stranku www.imikimi.com ,mam aj niake fotky v albume -
2. dec 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@titkovamiriam :sweat_smile: :sweat_smile: no ja taketo nieco vobec nemusim, mne to pride gycove, toto vlastne vobec nie je digiscrap :unamused:
2. dec 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, nemam vela casu studovat vsetky stranky - poradili by ste mi kde sa da stiahnut zadarmo nejaky vianocny fotoramcek? Nieco som pozerala ale zabila som skoro hodinu a nic zaujimave som nenasla :confounded:
12. dec 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. dec 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky neviete čo sa stalo zo stránkou www.scrapmania.sk ,??????????????? po rokoch idem pozrieť a nič??? :confounded: :confounded: :confounded:
12. sep 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fleuerette uz od noveho roku nie je v prevadzke. Kocky, ktore sa digiscrapu venovali, sa presunuli na fotenie a venuju sa uz len tomu... Par skalnych ostalo, tak sme si vytvorili nove forum, ak chces vediet viac, napis mi IP :wink:
12. sep 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenašiel by slovenský číselník s menami 2013? Ďakujem
23. sep 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adino hm zatial tusim nikto... ale v CZ je toho vela :sunglasses: http://bc-scrapik.blogspot.sk/2012/09/kalendar-2013.html?spref=fb
24. sep 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabiva - ďakujem
11. okt 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adino aj ja zhanam slovensky ciselnik s menami, nasla si nieco prosim :slight_smile: ?
16. okt 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok