Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

almika
4. nov 2013

ahojte dievčatá,
prosím vás, nemáte číselník s menami na stiahnutie na rok 2014?
ďakujem.

jarinosk
5. nov 2013

@almika naposledy som robil na rok 2011. Takze ja nemam,zatial.

kuki
9. nov 2013

Prosím Vás sikulky, robí niekto číselník s menami, slovenský ? Zatial som nasla iba ceske ...
Resp. poradite ako na to ? Vianocce sa blizia a kalendar je naj. darcek pre starych rodicov. Ale mne sa tie komercne ponukane nepacia 😖
VDAKA

jarinosk
9. nov 2013

baby,co? idem ho robit? stacil by?

jarinosk
9. nov 2013

do hornej casti staci vlozit foto

jarinosk
9. nov 2013

uz su cervenym aj traja krali 🙂

letnykvietok
30. dec 2013

@jarinosk ahoj, prosim ta vedel by si mi poradit, v akom programe sa da vyrobit ciselnik, chcela by som si ho prisposobit a skusit si ho vyrobit sama. Dakujem za radu vopred.

jarinosk
3. jan 2014

@letnykvietok GIMP, photoshop a co ja viem v este akom....
Ide o to s ktorym sa ti dobre pracuje. Mne napr. vyhovuje GIMP, inemu Photoshop.
http://baby-cafe.cz/index.php?option=com_conten...

http://www.iva.nafoceno.cz/vyroba-ciselniku-na-...

bulik30
26. mar 2014

maminky urobila by mi nejaka dobra dusa pozvanku k 1 . narodeninkam ? ja som antitalent na tie veci a peniazky na vyse niesu , aby som objednala . dakujem

lubimta5555
3. jún 2014

Dievčatá, ak sa zaujímate o papierový scrapbooking, tak určite navštívte našu stránku s kreatívnymi návodmi www.scrapper.sk

ja1980
22. júl 2014

@jarinosk ahoj, chcem sa opýtať či budeš robiť aj číselník na rok 2015 a či sa bude dať zakúpiť ?

jarinosk
27. júl 2014

@ja1980 tak toto este ani ja netusim. Zatial to vyzera tak,ze asi nie.

letnykvietok
5. dec 2014

@jarinosk ahoj robil si ciselnik na rok 2015 aj k zakupeniu? Ja som sa zasa nesoro spamatala, aby som ho sama vyrobila. A pokial nie, len potrebujem radu, ako preniest z excelu ciselnik tak aby pozadie bolo priehladné? Dakujem.

jarinosk
14. dec 2014

@letnykvietok ja som tento rok ani ciselnik nerobil.
A ciselnik z excelu som neprenasal,takze poradit neviem.

flowerfairy
14. dec 2015

@letnykvietok ja som robila v Exceli, das si to ulozit ako pdf-ko a potom vo Photoshope si das otvorit to pdf-ko a bude priehladne 🙂

flowerfairy
14. dec 2015

@jarinosk robil si ten ciselnik na 2016? nemas ho niekde? ja by som urobila, ale nestihaaaaam 😝