Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
4. sep 2007

🙂 neka mne sa paci B - lebo tam vidiet viac nozicky,tym padom tie kocky dostavaju vyznam - VELKA SLECNA...kazda sme ina a ak by som vedela s tymi kockami carovat...tak by som ich prehodila aby VELKA bolo pred slecna...opakujem ,nie je to kritika...tak by som to urobila ja,ak by som to vedela...chichichi...

alebo do 1 puzzle by som dala asi len cisto detail noziciek v stekliach...
pomohlo?
(janullka sa marne snazi rozlusknut tie puzzle - nevies nam to tu po kroku a klikoch nadiktovat prosim?)

ritaklea - neviem ci najdes podla mena, ale nedavno bolo freebie rozky i anjelke kridla od BRIDGET (na 34 strane linky na freebie,ale ci v nich bolo nepamatam)...mala ma velmi zaujimavy posobivy kukuc...velmi sa mi tam paci pismo - ake prosim? 😉

mimusiacik
4. sep 2007

🙂 zabudla som to najdolezitejsie neka (egypt i clap,clap )a ritaklea (skladacky)...velmi potesili moje oko...nezne, pekne,prijemne...tutifrutialafleee 😉

neka
4. sep 2007

Mimuska, dakujem 🙂
To poradie slov je prave prehodene koli tomu, lebo potom by uz vobec nebolo vidiet nozky ani na jednej zo spodnych fotiek, ale ten napad s puzzle len nozky ja paradny, to ma teda nanapadlo 🙂 .
Velmi rada by som pomohla,aj som sa chcela ozvat, ale ja nerobim v gimpe a este som sa s nim osobne nestretla 🙂 tekze by som asi nebola na uzitok 🙂 . Ten moj program je skor podobny asi PS, lebo ma vela podobnych funkcii. Ak by ti pomohlo skusim si to spisat na papier ( aj ja som este len zaciatocnik, neviem to z hlavy 🙂 )a poslat ti to do IP.

grmitko
4. sep 2007

ahojte, tak som pridala ja druhy pokus, taky rychlo na kolene zlepeny, posudte sami ci sa vydaril https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... potesi ma kazda odozva 🙂

neka
4. sep 2007

Ahoj Grmitko 🙂
krasne, vesele, potesilo mi to srdiecko 🙂
Mozno by to chcelo ten horny okraj trosku zjemnit zapustit ho do stratena 🙂

ritaklea
4. sep 2007

mimusiacik ahoj - je to pismo hakee2 ale ak si si vsimla nejdu tam mäkcene ani dlzne...

rabiva
autor
4. sep 2007

Neka, ja by som hlasovala za to A puzzle akurat ze na 3.fotke nozky nevidno, na Bcku mi trosku vadi mozno trochu viac nakrivo ta druha fotka vpravo hore... ale inak napad je super! aj tie vyskladane kockove pismenka... tak skor A 😎

Grmitko, tak na rychlovku je to sikovne, super fotka jejky tolko drobcov pokope 😅 mozno len pridat nejaky ramcek, alebo vytiahnut ramik fotky podla seba na aku farbu chces..

rabiva
autor
4. sep 2007

Ritaklea, tiez dobre, sikovne oramovanie fotiek, trosku mi vadia kruzky snad keby boli mensie a ked to chces ponat tak ze kruzky drzia fotku tak by som este fotku ktoru vidno v kruzku vymazala oki? a font nemal diakritiku? zrejme nie, to je klasika problem, inak dobre sikulky ste, tesim sa!! 😉

grmitko
4. sep 2007

dakujem za nazory, popracujem na sebe 🙂 robila som to fakt strasne narychlo medzi krmenim a uspavanim 😉 tak ma treba ospravedlnit. Ale uz zacinam byt zavisla... 😉

ritaklea
4. sep 2007

rabiva, dakujem.. uz druhy nazor na kruzky - ono som to totiz robila velmi rychlo (polhodka) a v strese - lebo mala je ako pisem certik 😀 😀 😀 no ale dakujem za radu - dam pozor...

petaba
4. sep 2007

Ahojte
mimusiacik si tu? uz mam konecne chvilku cas, tak som tu.

rabiva
autor
4. sep 2007

Mimusiacik, takze tienovanie v PS:
- klik na vrstvu s fotkou alebo elementom, na hornej liste ako su Subory, Upravy, Obraz, Vrstva, tak rozbalit Vrstvu, najdi Styl vrstvy a najdi Vržení stín. Tu vidis percenta, tak zniz napr. na 50%, a dalej si podla toho kruhu Uhel - navol ako chces aby tvoj tien dopadal, dalej si zvol Vzdalenost, napr. 10, Rozsah - o nieco mensi, tak 7 a posledne Velikost - tiez napr. 7... potvrd OK a mas to tam... ak sa ti to nepaci tak si to mozes stale hociako prisposobit.

no a este vlastny ramcek v PS:
- klik na vrstvu s fotkou, na hornej liste najdi Upravy (hned 2.ponuka) a pohladaj Vytahnout. Ukaze sa ti okienko, kde vidis ponuky - Širka, zvol si napr. 20, rozklikni Barva, tam sa ti ukaze cela paleta farieb, vyber si kvapatkom aku chces mat, mozes si navolit presne taku farbu aku mas v nejakom elemente, alebo proste len bielu alebo ciernu... Dalsia ponuka je Pozice, tak daj Uvnitr, rezim Normalni, a kryti 100% prip. si mozes dat nizsie. Odklikni OK a mas to tam... ak sa ti to nepaci, daj krok spat - Zpet Vytahnout a skus znova...

Tesim sa na nove dielka! 😉

neka
4. sep 2007

MAs pravdu Rabiva, ta fotka je velmi nakrivo 😒 .
A s tym puzzle bol trosku problem napasovat donho fotku, tak aby bolo aspon nieco vidiet, nijako mi to tam nechcelo sediet 🙂 .

rabiva
autor
4. sep 2007

Neka, alebo ju skus len zmensit a menej natocit, bude to lepsie hm?

neka
4. sep 2007

Prave som to urobila 🙂 a aj som zosvetlila korkove pozadie ako mi poradila mimuska 🙂

rabiva
autor
4. sep 2007

super 😉

hawra
4. sep 2007

Prekvapko na blogu.
Sice bez brectana, ale bude nabuduce, som zabudla, ze mi tu jeden visi z policky. 😝

hawra
4. sep 2007

neka, mne sa pacil i ten s puzzle, akurat na tom poslednem kusku mi vadi toto odrezane z hlavicky.
A este ze tie pripinacky sa mi zdaju na oboch obrazkoch trosku nepomerne velke.

grmitko, vyborne prve pokusy. Trosku sa skus pohrat este s okrajmi fotiek, ci uz do stratena alebo nejaky ramcek, taketo ostre rohy mi pridu do scrapu take hrube.

ritaklea, tiez tie kruzky 😉 a este by som trosku znizila tiene, su dost neprirodzeno velke.

mmem, krasne dietatko mas. 😅

bihan, parada, tu mam len dotaz, ci nevies nahodou ako sa volaju tie kvietky. 🙂

Este niekoho treba skritizovat? Ked uz som rozbehnutaaa 😉 😝 no fuj, nie ze ma vezmete vazne. 😀

neka
4. sep 2007

No ved prave ta hlavicka ☹

bihan
5. sep 2007

Ahoj bambulky 😉
Mám len otázočku: nevadí vám, že máte niektoré scrapy bez diakritiky? 😕 Ak sa mi páči písmo, ja si tam tie mäkčene vyrábam...bez nich mi to príde také...suché... 😅
Hawra, kvietok sa volá Plumeria (po fr. ľudovo aj frangipanier) - v ružovej je tiež nádherný 😎
Mimušiačik, koník je vystrihnutý z fotky, nie je to freebie 😉

hawra
5. sep 2007

bihan, dikes za ten kvietok. Velmi sa nam pacil na dovolenke v Grecku a nevedela som to nikde vypatrat.

K tej diakritike, uz som to spominala, radsej by som nasla pismo, ktora ma i diakritiku, alebo ako vravi bihan, dorobit si ich. Mekcen sa da vyrobit zo zmenseneho "v", a dlzen z "i" alebo hocicoho a trosku to gumou upravit.

bihan
5. sep 2007

Hawra, ak chceš, tú bielu mám ako png 😉

hawra
5. sep 2007

supis, budem rada 🙂
ty si robila?

bihan
5. sep 2007

No jasné, v kitoch nenájdeš vždy to, čo potrebuješ 😀
páči sa 😉
http://www.4shared.com/file/23584410/d3fa4b2d/p...

hawra
5. sep 2007

dakujeeeem 😉

neka
5. sep 2007

tak som trochu poupravovala Velku slecnu a myslim,ze uz lepsie to asi nebude 🙂

neka
5. sep 2007

dakujem za rady a pripomienky 🙂 , velmi pomohli 🙂

janullka
5. sep 2007

neka
no ja odpadam ako si to zmakla ja som sa tyzden nad tym morila nakoniec som to vzdala akukam ake to je pekne asi nemam nieco v poriadku kazdy to dokaze ja nie

inak ste toho tu kocky riadne pipisali co spravi jeden vecer nesedenia za pc ☹

janullka
5. sep 2007
janullka
5. sep 2007

kto sa so mnou podeli o krasne ramiky akosi nic nemozem najst ☹