• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
:slight_smile: rabivuska - vrucna vdaka za netrpezlivo ocakavane cenne info - v noci ak sa dostanem k pc snad uz konecne vyskusam a zrealizujem v niecom novom..cmuk :grinning: :wink:

janullka - link mi ukazuje eror (skoda...fnuk,fnuk...kacicky by bodli)
zacinala som s hotovymi ramikmi z canon stranky "frames" - davala tusim rabi,hawra i alinka...na zac.temy link

hawra- este som nestihla pozriet podrobne nove prekvapko na blogu - ale vdaka za ponocovanie a potechu nas nevdacnych krvilacnych parazitov a vycucavacov pracne ziskaneho infa...my sme prevdacni...za vsetko,co nam vsetky sikulky poskytujete a ulahcujete,nezistne,pomahate hawra,rabi,bihan,droby,mimka,neka...+ nepamatam zlozite nicky CMUK :grinning: :wink:
5. sep 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: peta.ba - skoda,ze sme prave vcera,ked si tu bola ,nepopisali,tesim sa na najblizsie pismenka...ides,do toho,go,go,go...!papa :wink:
5. sep 2007 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: neka - VELKA slecna je teraz cool - detail dal dielku smrnc ,si ucenlivy precizny zdokonalujuci tvorca...tutifruti! :wink:

grmitko - vesele santenie v bazeniku ...je milucke! :wink:
5. sep 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: adusausa a mamacat,rabi,hawra,bihan,droby,neka...+ (...????) - ani neviete aku velku radost mi robite,ked zbadam nieco Vase na prieceli...taky bonus po narocnom dni...ze sa niekto tesi zo zivota a zaroven dielkom potesi mnohich...vdaka!

luculka snad o chvilu dorazi po odmlke s gimpom,cakame,chýba...ako mmem...ahojte bambulky! :wink:
5. sep 2007 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:janullka - canon stranka je na 10 strane tejto temy od alinky
http://cp.c-ij.com/english/scrapbook/ ... hotove ramceky "frames"

(link davala i rabi skor,
nieco z tej stranky sa da vraj pouzit iba na papierovy scrap nie na ten nas digi,aksom to nepoplietla... :wink: )
5. sep 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: janullka - ked kliknes vlavo na stranke na photoframe - tak sa ti ukaze asi 5-6 nahladov podla riadku v kt.kliknes - narodeniny,roc.obdobia...atd...a ak kliknes na jeden nahlad ,tak sa ti otvori opat dalsich 5-6 z tej serie,rozne kombinacie ramikov...muz mi nakazal stiahnut A4 rozmer,tak som si nieco z toho take postahovala...pomohlo?
Vianocne a po narod. su asi najvydarenejsie... :wink:
pre nas zaciatocnikov - supis start...
5. sep 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, prave som do albumu pridala treti pokus. mrknite a pripomienkujte :wink:
5. sep 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj grmitko,
mas zlatych chlapcov :-, fakt sa podobaju ako vajce vajcu :grinning: .
Ja by som dala trosku vyraznejsiu farnu na pismo, dost zanika, alebo potom zosvetlit podklad. :slight_smile:
5. sep 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: hawruska,prave som dostahovala pozdne kvietky letne...vrucna vdaka za ne...napisala som i odkaz a pc zacal so mnou cvicit,ze 8 miestne heslo,ze este raz,ze i pozor subory...tak teraz ani neviem,ci aj na tu muslu ti tam vobec nieco ulozilo,ci ako teraz pisem a efekt ziaden...

cauenko! :wink:
5. sep 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://blogduscrap.canalblog.com/

mimusiacik pre teba nedala som tam medzeru prepac teraz by to uz malo ist :wink:
5. sep 2007 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmitko, to pismo ozaj kus splyva. Inak perfektna dvojka. :wink:

mimusiacik, tak to netusim, kde sa stala chyba, hm hm. Komentar tam nie je, pri musli je. Ale to nevadi, :slight_smile: ked tak nabuduce napis rovno na blog.
5. sep 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no ved som sa cudovala,ze preco teraz tak komplikovane "pre mna kvalifikovaneho technickeho antitalenta",ked predtym to slo kvazi lavou zadnou...pokusim sa napravit to...tebe to za namahu stalo,tak i nam...to je to najmenej,cim mozme preukazat vdaku a uctu tvojmu ustretovemu snazeniu...
ako inac?...zababuskovani v dekach vsetci s cajickom? :wink:
5. sep 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusiacik
dakujem za link tie ramiky su skvele :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
5. sep 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neka, vysledne dielko sa mi paci, je to fajn ked ma niekto poradit :wink:
Mne radi Hawra, vzdy ju bombardujem so scrapikmi co tomu chyba... alebo co jej tam vadi... no co clovek to iny pohlad :sunglasses:

Janulka, prejdi si stranky kt. tu zvykneme davat, tieto sa dennodenne aktualizuju, je tam mnozstvo freebie tak snad si vyberies!!
5. sep 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooooooj rabiva jacpot bohuzial dnes padol a ja som nevyhrala a sumu som slubila darovat tomu kto ma nauci digiskrap isla som podla tvojich rad a dnes sa mi nieco podarilo su to len dve fotky a text ale som ako blska stastna :slight_smile: :slight_smile: .teraz to skusim dat ako fotku do mk..dakujem si pokladik aj ostatne holky.
5. sep 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusiacik si tu?
5. sep 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka mrkla som no vidis na 1.pokus super! pojde to, mas podklad fotku aj prilepenu :wink: a text fajn, akurat mi vadi bodka nalavo, to len tak? :sweat_smile:
5. sep 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://cp.c-ij.com/english/scrapbook/border/01.html

babenky stiahla som odtialto podklady a mam to vo formate.pdf ako mam s tym dalej pokracovat prosim
5. sep 2007 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confounded: Janulka toto neni prave najlepsia stranka na ramceky! vymaz vsetko co mas v pdf alebo ak vies sprav si z toho png... ktosi prepacte nepamem kto :sweat_smile: si to zmenil a dalo sa s tym pracovat, ale taktov pdf v scrape s tym nepohnes!
Ty chces hotove ramceky? Pozri na http://nanas-attic.blogspot.com/
5. sep 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo tuto http://digital-scrapbook-art.com/freebies.htm

Bubaczik, mas tam aj cosi skolske :wink:
5. sep 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som z toho PS uplny magor
5. sep 2007 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peta a co nejde? ci vsetko? mimusiacik poradila: http://digiscrap.baby-cafe.cz/phot/ (hmm ako pozeram tak novy navod :wink: )
5. sep 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabiva ta svina bodka tam vadi aj mne :angry: neviem ako sa tam dostala vrrrrrrrrrrr...
5. sep 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zo zaciatku si ukladaj svoje vytvori aj v .psd a potom v .jpg... ak to teda mas ulozene aj v .psd tak s tym este vies pracovat a upravovat chyby, vymazat co sa ti nepaci, opravit :sunglasses: ak nemas, to nic, nabuduce budes vediet

idem :pensive:
5. sep 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teeeda!! fuj, chcela som napisat "svoje vytvory" :confounded: :unamused: pardon!
5. sep 2007 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si citala navod v PS a asi mi to zatial nechapem

mimusiacik si pozerala moj album a sa jej pacil tak mi povedala nech sem zavitam, ja som robila vacsinu v zonery a v magic photo editore a PS len zacinam ale je to so mnou hruza
5. sep 2007 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabiva ty si vacsinou na skype? lebo na icq casto nie si
5. sep 2007 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabiva dobru nocku a dakujem.paaa idem strazit snicek mojej dcerenke :dizzy_face:
5. sep 2007 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabi dikes,kuknem to zajtra nevidim na oci :wink:
5. sep 2007 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi niekto poradit niaky font pisane pismo ale aj ľ,š,č,ť....
5. sep 2007 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok