Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
5. sep 2007

🙂 rabivuska - vrucna vdaka za netrpezlivo ocakavane cenne info - v noci ak sa dostanem k pc snad uz konecne vyskusam a zrealizujem v niecom novom..cmuk 😀 😉

janullka - link mi ukazuje eror (skoda...fnuk,fnuk...kacicky by bodli)
zacinala som s hotovymi ramikmi z canon stranky "frames" - davala tusim rabi,hawra i alinka...na zac.temy link

hawra- este som nestihla pozriet podrobne nove prekvapko na blogu - ale vdaka za ponocovanie a potechu nas nevdacnych krvilacnych parazitov a vycucavacov pracne ziskaneho infa...my sme prevdacni...za vsetko,co nam vsetky sikulky poskytujete a ulahcujete,nezistne,pomahate hawra,rabi,bihan,droby,mimka,neka...+ nepamatam zlozite nicky CMUK 😀 😉

mimusiacik
5. sep 2007

🙂 peta.ba - skoda,ze sme prave vcera,ked si tu bola ,nepopisali,tesim sa na najblizsie pismenka...ides,do toho,go,go,go...!papa 😉

mimusiacik
5. sep 2007

🙂 neka - VELKA slecna je teraz cool - detail dal dielku smrnc ,si ucenlivy precizny zdokonalujuci tvorca...tutifruti! 😉

grmitko - vesele santenie v bazeniku ...je milucke! 😉

mimusiacik
5. sep 2007

🙂 adusausa a mamacat,rabi,hawra,bihan,droby,neka...+ (...????) - ani neviete aku velku radost mi robite,ked zbadam nieco Vase na prieceli...taky bonus po narocnom dni...ze sa niekto tesi zo zivota a zaroven dielkom potesi mnohich...vdaka!

luculka snad o chvilu dorazi po odmlke s gimpom,cakame,chýba...ako mmem...ahojte bambulky! 😉

mimusiacik
5. sep 2007

🙂janullka - canon stranka je na 10 strane tejto temy od alinky
http://cp.c-ij.com/english/scrapbook/ ... hotove ramceky "frames"

(link davala i rabi skor,
nieco z tej stranky sa da vraj pouzit iba na papierovy scrap nie na ten nas digi,aksom to nepoplietla... 😉 )

mimusiacik
5. sep 2007

🙂 janullka - ked kliknes vlavo na stranke na photoframe - tak sa ti ukaze asi 5-6 nahladov podla riadku v kt.kliknes - narodeniny,roc.obdobia...atd...a ak kliknes na jeden nahlad ,tak sa ti otvori opat dalsich 5-6 z tej serie,rozne kombinacie ramikov...muz mi nakazal stiahnut A4 rozmer,tak som si nieco z toho take postahovala...pomohlo?
Vianocne a po narod. su asi najvydarenejsie... 😉
pre nas zaciatocnikov - supis start...

grmitko
5. sep 2007

ahojte kocky, prave som do albumu pridala treti pokus. mrknite a pripomienkujte 😉

neka
5. sep 2007

Ahoj grmitko,
mas zlatych chlapcov :-, fakt sa podobaju ako vajce vajcu 😀 .
Ja by som dala trosku vyraznejsiu farnu na pismo, dost zanika, alebo potom zosvetlit podklad. 🙂

mimusiacik
5. sep 2007

🙂 hawruska,prave som dostahovala pozdne kvietky letne...vrucna vdaka za ne...napisala som i odkaz a pc zacal so mnou cvicit,ze 8 miestne heslo,ze este raz,ze i pozor subory...tak teraz ani neviem,ci aj na tu muslu ti tam vobec nieco ulozilo,ci ako teraz pisem a efekt ziaden...

cauenko! 😉

janullka
5. sep 2007

http://blogduscrap.canalblog.com/

mimusiacik pre teba nedala som tam medzeru prepac teraz by to uz malo ist 😉

hawra
5. sep 2007

grmitko, to pismo ozaj kus splyva. Inak perfektna dvojka. 😉

mimusiacik, tak to netusim, kde sa stala chyba, hm hm. Komentar tam nie je, pri musli je. Ale to nevadi, 🙂 ked tak nabuduce napis rovno na blog.

mimusiacik
5. sep 2007

🙂 no ved som sa cudovala,ze preco teraz tak komplikovane "pre mna kvalifikovaneho technickeho antitalenta",ked predtym to slo kvazi lavou zadnou...pokusim sa napravit to...tebe to za namahu stalo,tak i nam...to je to najmenej,cim mozme preukazat vdaku a uctu tvojmu ustretovemu snazeniu...
ako inac?...zababuskovani v dekach vsetci s cajickom? 😉

janullka
5. sep 2007

mimusiacik
dakujem za link tie ramiky su skvele 🤐 🤐 🤐

rabiva
autor
5. sep 2007

Neka, vysledne dielko sa mi paci, je to fajn ked ma niekto poradit 😉
Mne radi Hawra, vzdy ju bombardujem so scrapikmi co tomu chyba... alebo co jej tam vadi... no co clovek to iny pohlad 😎

Janulka, prejdi si stranky kt. tu zvykneme davat, tieto sa dennodenne aktualizuju, je tam mnozstvo freebie tak snad si vyberies!!

mirka414
5. sep 2007

ahoooooooooooooooooj rabiva jacpot bohuzial dnes padol a ja som nevyhrala a sumu som slubila darovat tomu kto ma nauci digiskrap isla som podla tvojich rad a dnes sa mi nieco podarilo su to len dve fotky a text ale som ako blska stastna 🙂 🙂 .teraz to skusim dat ako fotku do mk..dakujem si pokladik aj ostatne holky.

petaba
5. sep 2007

mimusiacik si tu?

rabiva
autor
5. sep 2007

mirka mrkla som no vidis na 1.pokus super! pojde to, mas podklad fotku aj prilepenu 😉 a text fajn, akurat mi vadi bodka nalavo, to len tak? 😅

janullka
5. sep 2007

http://cp.c-ij.com/english/scrapbook/border/01....

babenky stiahla som odtialto podklady a mam to vo formate.pdf ako mam s tym dalej pokracovat prosim

rabiva
autor
5. sep 2007

😖 Janulka toto neni prave najlepsia stranka na ramceky! vymaz vsetko co mas v pdf alebo ak vies sprav si z toho png... ktosi prepacte nepamem kto 😅 si to zmenil a dalo sa s tym pracovat, ale taktov pdf v scrape s tym nepohnes!
Ty chces hotove ramceky? Pozri na http://nanas-attic.blogspot.com/

rabiva
autor
5. sep 2007

alebo tuto http://digital-scrapbook-art.com/freebies.htm

Bubaczik, mas tam aj cosi skolske 😉

petaba
5. sep 2007

baby ja som z toho PS uplny magor

rabiva
autor
5. sep 2007

peta a co nejde? ci vsetko? mimusiacik poradila: http://digiscrap.baby-cafe.cz/phot/ (hmm ako pozeram tak novy navod 😉 )

mirka414
5. sep 2007

rabiva ta svina bodka tam vadi aj mne 😠 neviem ako sa tam dostala vrrrrrrrrrrr...

rabiva
autor
5. sep 2007

zo zaciatku si ukladaj svoje vytvori aj v .psd a potom v .jpg... ak to teda mas ulozene aj v .psd tak s tym este vies pracovat a upravovat chyby, vymazat co sa ti nepaci, opravit 😎 ak nemas, to nic, nabuduce budes vediet

idem 😔

rabiva
autor
5. sep 2007

teeeda!! fuj, chcela som napisat "svoje vytvory" 😖 😒 pardon!

petaba
5. sep 2007

ja som si citala navod v PS a asi mi to zatial nechapem

mimusiacik si pozerala moj album a sa jej pacil tak mi povedala nech sem zavitam, ja som robila vacsinu v zonery a v magic photo editore a PS len zacinam ale je to so mnou hruza

petaba
5. sep 2007

rabiva ty si vacsinou na skype? lebo na icq casto nie si

mirka414
5. sep 2007

rabiva dobru nocku a dakujem.paaa idem strazit snicek mojej dcerenke 😵

bubaczik
5. sep 2007

rabi dikes,kuknem to zajtra nevidim na oci 😉

petaba
5. sep 2007

viete mi niekto poradit niaky font pisane pismo ale aj ľ,š,č,ť....