• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
uz mam 1. vytvor, ja viem na vas nestacim, ale uz aspon viem ako na to :grinning:
6. sep 2007 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusiacik som rada ze sme ta potesili :slight_smile:
ja som tiez veelmi pomalaaa :wink:
6. sep 2007 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petaba, som vacsinou na skype :sunglasses: a vytvor fajn, vidim ze korkove pozadie ma uspech :grinning: dala by som mozno trosku menej fotiek nech su viac viditelne, ale inak na prve pokusy dobre :wink:
6. sep 2007 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adusa, wow, vsetky tvoje digiscrapiky su krasne!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adusa kraaaasa...klobuk dole :wink: najsamkrasnejšie :grinning:
6. sep 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Rabi,ten novy navod na babycafe sa mi zda 100x zrozumitelnejsi,nez ta macka...tak uz sa tesim na vecer k pc...teraz len na skok - stahovali sme sa v praci (nabytky,skrine...cez 2 poschodia...tak na tvorenie nebolo energie ani sil...ale dostala som konecne pc a pripojenie na net...musim letiet...

peta.ba - pytaj sa vsetko sikuliek z temy,neboj sa...niekto,kto ma cas a sedi pri pc snad odpovie...bombarduj IP...raz sa dozvies to,co prave potrebujes...teraz som bola 2 vecere grogy...nevladala som existovat,nieto sediet pri pc...chichichi :wink:

cauenko!
6. sep 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petaba, s tymi fontami je to tahsie. Niektore pisu len č,ť,ľ ako napriklad Summertime alebo Aka Frivolity, pripadne č,ž - Mistress.
Skus na www.dafont.com zaskrtnut vyhladavanie s "accents" a "euro! a do "Custom preview" si napis nejake slovo s tymito hlaskami a uvidis i nahlady. Treba to prehladat.
Vecer pridam viac stranok na fonty, no hlavne vyuzivam tuto stranku.
6. sep 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. sep 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte daju sa niekde v PS dat zmatnene okraje vyrezanej fotke?
6. sep 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosim vas, nemohla by ste mi niektora do sukromnej spravy poslat postup, ako sa to vlastne robi, a kde si to mam stahovat???
dakujem vam velmi moc pekne
6. sep 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby aj ja vas o to chcem poprosit prosim prosim som stoho uplny debil a tie vase fotky su take skvle strasne rada robim kolaze a tak ale toto vobec nechapem...moja email adr je benna@zoznam.sk.dakujem pekne este raz.
6. sep 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
neskusali ste dnes nieco stahovat cez digifree? Mne to tam akosi blbne :angry: :unamused: , vobec nic sa neda stiahnut. Teraz neviem ci to maam ja niekde chybu, alebo to nejde vo vseobecnosti.
6. sep 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neka, digifree mi funguje v pohode. :unamused: Co konkretne ti blbne?
Kliknes si na konkretny obrazok a ten by ta mal hodit na konkretny blog a tam sa potom stahuje.

petaba, okraje sa daju rozmazat tak, ze si das na zvislej liste vlavo "nastroj stvorcovy vyber" o to mensi nez fotka ako chces mat okraj, potom si das hore na liste "vyber" > "doplnek" a potom hore na liste "filter" > "rozostreni" > "gausovske" a tam si nastavis hodnotu, je tam i nahlad, takze to vidis, ako silno ti to rozmaze.
Pripadne okraje do stratena: oznacit si to, s cim chces pracovat a "vyber" > "prolnout okraje" - cim vyssie cislo, tym viac ti vezme z obrazku a zase "vyber" > "doplnek" a stlacit na klavesnici delete.
Dufam, ze som to dobre popisala, pisem to naslepo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eji, lenka1108, je toho strasne vela, do sukromnej spravy sa to fakt nevojde. Skuste zacat od prvej strany, prejdite si par prvych stran a poskusajte daco, a ak by boli problemy, radi poradime.
6. sep 2007 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz to ide :slight_smile:
6. sep 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: eji,lenka vitajte v teme - najprv treba mat papiere - pozadia a doplnky-elementy stiahnute z liniek a potom photo programy gimp,photoshop,corel...

stahovanie opakovane vysvetlovane na strane 31-34 husto + linky na stahovanie,rabi dala link na babycafe 1-2-3strany dozadu,kde konecne dali zrozumitelnejsi navod na postup a zac s photoshopom...kazdy robi inac...som tu od zac.temy a cely postup od a do z tu nik nenapisal...cez skype je to pomale...keby hawra,rabi,bihan,droby,adusa,mimka... 3hod vysvetlovali kazdy den novacikom z novej strany asi by sme ich za 2 dni energeticky zruinovali a uz by sa nam tu neukazali...musime si ich sanovat...chichichi :wink: :grinning: ...lebo bez nich nepokrocime ani o centimeter...ked budes pomaly fakt citat od prvej stranky uvidis ako sa kto citil na zac...a potom vysledky v albumikoch...urychlit to nejde - velka skoda...aj mne by sa to zislo...treba vela citat...skusat...mazat...ponadavat...poplakat a huuups odrazu sa nieco podari a radosti niet konca kraja...tesime sa na vysledky!!! :wink:
6. sep 2007 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééééééééééééé babuľky vy tvoríte o stošesť... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a takééé krásne dielka že idem oči vyočiť... ja som mala trocha "zdrav. pauzu" lebo sa zo mňa stávala závisláčka od skrabuku :grinning:
inak happy foto ma zase akciu na fotky 10 x 15 cm po 2,- do 24.9. a to je super cena...
6. sep 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: mimka a ostatne bambulky ako ste dopadli z fotozositmi a CEWE knihami - spokojne?...za kolko dni?...vraj v www.101 drogeries.sk teraz asi za 99.-
6. sep 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusiačik, ja som nestihla... som na to zabudla :angry: skúsim pozrieť tú stojednotku :dizzy_face:
.. mimusiačik, máš doma stroj čo ti tie skrabuky robí?? také tempo :sunglasses: ale nádherné sú veľká chvála :dizzy_face: :wink:
6. sep 2007 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay ja mam puzzle urobene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aka som stastna chi
velka vdaka Neka idem sa do toho pustit
6. sep 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny mohli by ste aj mne vytvory ohodnotit :sweat_smile:

ako v PS obtiahnem pismenka?

vsetkym vopred dakujem za rady
6. sep 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba

ten album digiscrapiiky je uzasny teda prostredna fotka s kupnim no nadherne
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mohla by si poskytnut link
6. sep 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba, na prve vytvory dost dobre :slight_smile: To prve by chcelo zjemnit okraje fotky :slight_smile: bud foto do stratena, alebo nejaky ramcek. Tiez pismo by bolo vhodnejsie inej farby, ta cierna dost krici. To plati i pre druhy scrapik, inak vo vani je vydareny.

Pismo obtiahnut ako?
Myslis taky ten efekt nalepky? nieco take: http://scrapbook.cz/galerie/displayimage.php?album=169&pos=18 ?
6. sep 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mimusiacik dobre info :wink:

Petaba, no pozeram ze si sa rozbehla a v 2.scrape si pouzila elementy od nasej Hawry, vies o tom? :wink: :slight_smile:

Janullka, no kedy konecne uvidime tvoje puzzle?

Eji, Lenka, vitajte, no tak ako baby napisali, na zaciatok treba co to postudovat, mat program, postahovat podklady a hura na tvorbu... Tak ja len tradicne pridavam svoj oblubeny link pre zaciatocnikov: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=42
Pokial podla toho zvladnete tieto prve kroky, budeme sa vsetky moc moc tesit!! :sunglasses:
6. sep 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ehm, petaba, tak opravujem, kvietkovane elementy od hawry z prveho scrapu :fearful: :sweat_smile:
6. sep 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabiva
uz je to tady
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem za kritiku a aj pochvaly

janulka vacsinu pozadi mam stiahnute obrazky z googlu, potom vlozim fotku a nakoniec gumujem :grinning: a prerabam vo viacerych programoch naraz, podla toho kde co viem robit :confounded:

s tymi kvietkami som ani nevedela,ze su od hawry :sweat_smile:

Vsetko ako tak zvladam ked mi niekto poradi, ale to stahovanie je pre mna jedna velka neznama :frowning2: To mi zatial vobec nejde :frowning2:

minule som stahovala dost dlho a bol to len jeden papier no strasne
6. sep 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janulka, no vidis, sikula! ani nevies aku mam z teba radost :grinning: :grinning:
6. sep 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dakujem ale vdaka patri Neke inac by to nebolo :sunglasses:
6. sep 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra tie pismenka by mohli byt aj take
6. sep 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra a to z tych vasich blogov sa da aj nieco ztiahnut, ked som mala tvoje kvetinky? :sweat_smile:
6. sep 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok