• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
malo byt:
ale adusa ti urcite napise, ako som si vsimla, nedavno to pouzila, tak to bude mat v cerstvej pamati.

Kus vety mi vypadol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
12. sep 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: hawruska - nevypadol ...je tam...radsej 2x ako ani raz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

janullka - skus si stiahnut Magic editor - erika153 ma z neho Nema v albumiku
12. sep 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja mam z Magic editoru tie ruzove srdiecka a koru... :wink:
/30dnova verzia zadara/
12. sep 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte niektorá skúsenosti s vyvolávaním fotiek cez happy foto? Chcela by som využit teraz tú akciu do 24.9 - 10x15 za 2Sk... Dávali ste si vyvolávat aj takéto upravované fotky. Ja som si dávala ale cez fotolab a tam mi pekne vyšli boli síce 10x13,5 ale rámik bol celý a nezrezalo mi okraje.
12. sep 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuska to som robila tak, loptu som si obkreslila a dala invertovat vyber (aby mi lopta zostala cervena) A potom ten zvysok fotky som dala v hue a saturation na nizku hodnotu ( Hue okolo 20) a to ti odfarbi fotku. Myslim ze sa to vo vsetkych programoch tak vola. Skus :wink:
13. sep 2007 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak by sme mohli adminom navrhnut, aby zriadili špeci fotoalbum digicrapbookových dielok, aby to bolo prehladnejšie... Pomaly nás pribúúúda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: evercilla - pre chlapcekov mas lietadielko,auticko,haloweenske,gastany+ tmavomodre...
tuto hľa :

http://censloft.blogspot.com/
klikaj prisim na HERE v texte pod obrazkom ,niekedy ho nie je na prvy pohlad vidiet,prejdi myskou cez text,zviditelni sa

link je 1 z mnohych na

http://philsboo.blogspot.com/

kazda dizajnerka zvykne mat v stlpci vlavo ci vpravo svoje oblubene autorky t.j dalsie linky na blogy.../odteraz uz budes len stahovat :grinning: :grinning: /

alebo hladas freebie v stlpci

konecne slnecny den! :wink:
13. sep 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mimusiacik, len ta opravim philsboo je http://phillsboo.blogspot.com/ :wink:
(uz som sa zlakla ze ju zrusili ked mi ju z tohto odkazu necelo nacitat :sunglasses: )

Meggi cez happy foto som si kedysi dala robit fotky z dififotaku ale nebola som spokojna, lebo bol rozmer mensi ako 9x13... ale to je klasika :unamused: Scrapy som si zatial okrem fotozositu vyvolavat nedala... :sunglasses:

juuj konecne teplejsie, chcelo by to daku prechadzku a nove fotky co Hawruska?? :grinning:
13. sep 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:rabi - vdaka - rucne som narychlo prepisovala mimo domu,kde je nepodarena mys,monitor i pc :grinning: :wink:

vdaka za opravu,zachranca nas vsimavy,pozorny,ustretovy :wink:

letim na zlet Bociana,papa
13. sep 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim prvy pokrok, kupil sme digi fotak ( doteraz fotene len mobilom :sweat_smile: ) a stiahla som si GIMP. Akurat mam teraz take hekticke obdobie v praci a aj doma, tak nic nestiham, ale chystam sa uz dlho :sweat_smile: . zatial sa kocham vasimi vytvormi :wink:
13. sep 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No parada ukana. Az teraz to zacne ked budu pekne fotecky vo fotaku... neodtrhnes sa od pc :wink: :grinning: .
Neka to som ani netusila ze za extra stahovanie dat sa musi priplacat :astonished: , to je dobra konina... Ved s nasim konickom je nemozne neprekrocit limit :sweat_smile: To ako funguje? Ja som myslela, ze ak raz platis mesacny poplatok, tak internet je tvoj neobmedzene vratane vsetkeho co s nim robis :unamused: .
13. sep 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam tiez iba 2GB internet,takze tiez sa musim kontrolovat.. :unamused:
13. sep 2007 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež obmedzený a iba 1 GB a cez víkendy neobmedzene... Ale práve si meníme na Mágio a budeme mat neobmedzený...konečne, lebo cez víkend bol PC pretažený a veselo sa stahovalo...
Ja som si dala dnes vyvolat fotky z albumu: My family a lístočkový a vyšli pekne, trošku usekli okraje, ale neni to ani poznat a je to rozmer 10x15. Ked som si davala minule vyvolat cez fotolab alebo také niečo, tak mi zmenšili rozmer na 10x13. Tak neviem, čo možem očakávat od happyfota, asi tiež ukrojí... :frowning2:
13. sep 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggi, vlastny fotoalbum na MK napr i s moznostou komentarov rovno pod foto, by bol super, ale velmi pochybujem, ze to tu prejde. Stale mi MK pride velmi prisny. :frowning2:

My mame nastastie neobmedzeny internet. Takze nekontrolovane stahujem furt a stale. :grinning:
13. sep 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mim: dik, ten piratsky by sa hodil k nasmu novemu stanu :grinning: :grinning: :grinning:
uz sa mi po dvoch dnoch snazenia podarilo nieco zosmecit z toho webu, tak uvidime... :grinning:
13. sep 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megi a to mate cez t- com?
13. sep 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna to celkom zacalo bavit, hlavne by som chcela vyrobit nejaky kalendar na buduci rok, a mohol by to byt darcek pre najblizsich.

A tu mate nejake dalsie linky pozbierane na madarskej stranke. Ak by ste potrebovali nieco prelozit, dajte vediet

http://digitalisscrapbook.lap.hu/
13. sep 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik, ano - cez t-com, mali sme 1000 Pohodu a po roku prechádzame na Mágio...
13. sep 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam cez tmobile..ale pocula som,ze ten cez t com je 1GB,ale ma neobmedzene vikendy..a ja viem,kto taky ma :grinning: :grinning: :grinning: budem chodit castejsie s malym k babke :grinning: :grinning:
13. sep 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vytvorila som v mojom albume jednu pozvánku k narodeninám, ešte to nie je hotové, sú to len také pokusy. Chcela by som to dat vyvolat ako foto - nejaké pripomienky a zlepšenia uvítam :wink:
13. sep 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: evercila - este aktualne teraz auta a modre ramiky pre chlapcekov,ale stahovat asi az po 22h - dovtedy sa stranky nedaju otvorit...?

http://digifree.blogspot.com/
13. sep 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meggi,
paradne :slight_smile:
Nedavno tu bola jedna tema basnicka na pozvanku na oslavu 1.rocika, jedna sa mi tam velmi pacila, tak som si ju pozicala do svojho albumu :grinning:
13. sep 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pridat dalsi vytvor nic origos len daky ramik ale potesi aj to :sweat_smile:
13. sep 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka, presne toto macickovske hladam a nevie najst na akej adrese som to videla. nemohla by si prosim napisat link? DAkujem. :slight_smile:
13. sep 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby...hura prvý výtvor...kuknite a hodnotte...
13. sep 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lenka,
ja by som trochu este zvacsila fotocky, inak je to pekne, vesele. :slight_smile:
13. sep 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte potrebovala by som radu nainstalovala som si GIMP a otvorili sa mi take dve okna na upravu a druhe tusim na pozadia a zatvorila som najskor tie pozadia a potom to druhe okno potom som sa docitala ze som to mala urobit naopak a uz sa mi ani neotvara to druhe okno na pozadia nejde mi to ani ked som to odinstalovala a znovu nainst.co mam urobit som z toho magor dik :frowning2:
13. sep 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neka

dufam ze sa nenahnevas no hladam ako blb a nemozem si spomenut:unamused:
budem sa snazit hladat dalej

snad ti len napoviem ze som to stiahla z poslednych tu pridan linkov tak ak chces poprestukavaj si ich spat ale od zadu teda od posledneho pridaneho
13. sep 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemas prosim aspon meno toho tvorcu :grinning: , ale skusim pozriet dozadu. Dik.
13. sep 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera ma bolel zub...dnes ma boli zase...tak aspon som nieco tvorila, ako sa valat v posteli... a aukat.... au au au... :frowning2:
13. sep 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok