• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
ahojte sikulky...tak som vas prisla KUK :grinning:
18. sep 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no huraaaa...konecne!!!Tolko som Ta tu spominala ...tak ako sa dari malej Natalke,gimp a nove scrapiky nic ?
18. sep 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalke sa asi darí fajn...ale hrozne ma okopkáva..... :grinning: :wink:
18. sep 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no tak dnes som sa trosku opat pobakala ked maly spinkal tak ak niekto chctece tak kuk :dizzy_face:
18. sep 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ako tak pozeram na ten moj album som smutnaaaaa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
nema ten spravny scrapacky smrnc ako vas asi to na nejkay cas vzdam robim vsetky scrapiky na jedno kopyto
18. sep 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: janullka - vydrzat...hldat inspiracie v blogoch proficiek,co chces po mesiaci?Chce to cas...pozri si svoj prvy a svoj najzaujimavejsi - vidis ten obrovsky rozdiel a pokrok?

babulky - akcia Happy foto do 24.9 - 10x15 cm=2sk
nezabudnut!!! :wink: :grinning: :grinning:
18. sep 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo, janulka, vydrzat.
Minule som sem davala svoj prvy vytvor na porovnanie.
Tym, ze si das pauzu nic nedosiahnes, akurat vyjdes z cviku a zabudnes i to, co uz teraz vies.
Chce to len trening a skusat a skusat a skusat.
Pokujaj zahranicne galerie, naber inspiraciu a skus nieco urobit podla toho.
18. sep 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky dakujem vam za povzbudive slova mimisiacik tebe uz do IP som napisala
a hawruska no rada by som pozerala zahranicne len neviem ako to mam vyhladavat v googly :unamused:
18. sep 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sikulky,

dakujem vam za tuto diskusiu. Objavila som noveho konicka, pri ktorom som sa aj nieco nove naucila!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dakujem este raz.
Moje prve scrapiky - su zatial len 2 - za 3 dni som viac nestihla :unamused: mozete kuknut v mojom albume.
18. sep 2007 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcela by som sa spytat ako vlozim fotku pod maslu, alebo pod nieco ine, lebo nejako som nato este neprisla, kedze len zacinam
19. sep 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Michalag, skus sa pohrat s vrstvami, neviem v akom programe robis, treba tahat vrstvu s maslickou na vrstvu s fotkou. Pozeram ze v albume mas template, akurat tie sive casti treba nahradzat nejakym papiermi elementami... :sunglasses:

Janina77 vitaj, drobcekovi Dominikovi drzime palceky :slight_smile:

Bihan ako? este 2v1? :wink:
19. sep 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robim vo fotoshope
19. sep 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, skus podla tohto navodu: http://digiscrap.baby-cafe.cz/phot/
a este casty problem, na ktory sa zaciatocnici pytaju:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=49
19. sep 2007 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rabiva, ešte stále sa len váľam ako kinderko :grinning: ani si veľmi nefandím, že by som rodila skôr než v októbri...
19. sep 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, tu je navod ako pracovat s template, to je to co si pouzila na svoje dielko. Je to taka sablona a ty si do toho doplnujes papiere a doplnky ako sa ti paci. http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=34
19. sep 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hawra ja nestiham pozerat linky :astonished: :grinning: , tolko inspiracii a vzdy sa v tom zamotam a neda sa mi vymotat. Pozerala som tie linky navody ako pracovat v PSP a teeeda este je tolko toho co neviem, a neviem ci to niekedy nastudujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Janina sikulka si, asi si sa natrapila, ked si si na to vsetko sama prisla :wink:. Klobuk dole.
No idem pozerat dalej :grinning:
19. sep 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som sa chcela spytat, na blokoch a v galeriach co mate skrapiky (rabiva, hawra, bihan), tam sa musi vzdy pisat od koho je ten ktory element a podklad atd, ktory ste pouzili...? Mate to ulozene v danych kitoch od koho je co?
19. sep 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduša, ak to chceš publikovať aj niekde inde ako na MK (prípadne svojom bogu), tak autorská etika káže odkázať, od koho čo máš... Ja mám poukladané kity tak, aby som mala každý kit aj s menom dizajnéra, ktorý ho vytvoril, prípadne si odkladám ten náhľad, ktorý máš v kite.. pri elementoch len premenujem element, ak tam už meno dizajnéra nie je :wink:
19. sep 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adusa - krásne, nádherné, fakt veeeeeelmi podarené :wink: :slight_smile: :wink:
Robiš v PSP?
19. sep 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meggi dakujem :dizzy_face: Robim v Paint shope pro photo XI. dost dlhy nazov, ale v podstate pracuje velmi rovnako ako photoshop.
19. sep 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan dik za odpoved, len ma to zaujalo, lebo to tam vzdy vidim, a ja som si ziadne mena neodlozila :confused: , ale blog ani galeriu nemam :dizzy_face:
19. sep 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mile sikovnice, dakujem vam za pochvalu :slight_smile:

Adusa - mas uzasne prace! Nadherne. Su skutocne take umelecke, mas k tomu ozaj cit.
19. sep 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa :grinning: adusa, najviac sa mi paci cislo 24 a 28, ten kociarik je super!
19. sep 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audusa, da sa ten program stiahnut aj zadarmo? Ja mam stále problém s programom - gimp sa mi nedá nainštalovat a ked ho už mám, nedaju sa mi pozerat a otvorit fotky, potom som si nainštalovala Photoplus 6,0, ale je to staršia verzia a vrstvy nefungujú ako PSP, tak stále robím v Photofiltroch. Nie su zlé, ale nedajú sa tam robit s vrstvami... A Photoshop je len na 30 dní...
20. sep 2007 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meggi, PSP stojí asi 100 eur (maličkosť v porovnaní s Photoshopom, ale zadarmo to nie je ).. teda minule som ho videla na nete v akcii za 70 :wink:
Trial verzia je na nete zadarmo tiež na 30 dní
20. sep 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan :sweat_smile: myslela som si, len so skusila :sweat_smile:
20. sep 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to meggi:ten posledny je pekny!
to hawra: najviac sa mi paci - je mi fajn a ten posledny
to mimusiacik:ta prva nova fotka je uplne bozska, som z nej hotova :grinning: s tou ani nic nerob, to by bol hriech :grinning: :grinning: :grinning:

dakujem za inspiracie ! :wink:
20. sep 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok