Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
21. sep 2007

🙂 neka - z tych poslednych sa mi najviac pacia "gastany",tie su carovne a "cool" ,milujem fotenie vonku v prirode.../dlhsie si nenakukla,co to?/ 😉

droby
21. sep 2007

mimusiacik 😀 zasa raz dakujem pekne, len sa pekne inspiruj, robim co ma napadne a skusam kadejake volovinky
hej ta ofinka mi strasne vela robi, stale top triedam ostriham ju necham dorast a zas ostriham 😀 proste moja ofinomania 😀

baby neviete kam mozem davat svoje dielka - pretoze kedze nemam svoje dietatko a "pozicanymi" som obmedzena tak moje vytvory su take co sem do temy nepatria, ale chcela by som sa nimi pochvalit 😀 ale presne navzy od koho kity su nehrozia, takze na vlastny blog to nebude 😒

adusausa, tiez som pozerala ze tie veci na normalny scrap su nadherne ale to by boli drahe dielka a vela by to zralo, vsetky korunky setrim na baabenko, takze radsej digitalny 😉

bubaczik
21. sep 2007

mimu to som jednoducho vygumovala 😉 a potom aj tu cast ramiku..kedze s lasom nedokazem manipulovat a aj "carovna hulka" robia vsetko,len ne to co chcem,stavila som na gumu 🙂

neka
21. sep 2007

Ahojte, 🙂
no po dlhsom case som zase tu 🙂 , vycasilo sa tak sme od rana skoro do vecera s drobcami vonku, po veceroch treba postihat nejaku tu povinnu robotu 😀 ,tak som mala trochu menej casu 🙂 .
Krasne veci pribudli, ja len ziiiram, ako napredujete, Adusa,bubacik, droby parada, ani si na vsetky sikulky neviem takto rychlo spomenut 🙂
Ja akosi neviem chytit ten spravny umelecky pohlad 😅 .
Velmi rada fotim a snazim sa aby tie fotky mali aj trochu zmysel aby to nebolo len take bezhlave. 🙂 No a k tomu teraz chcem vystihnut spravne zostavenie stranocky, ale zatial je to stale len take priemerne. No uvidime casom, co sa mi podariprekrocit tento moj zacarovany kruh 🙂 .

droby
21. sep 2007

aj ja vzdy stavim na gumu 😀 vlastne laso ani nepouzivam, tak som si zvykla vsetko gumovat 😀

mimusiacik
21. sep 2007

🙂droby,bubu - to sa da tak precizne a presne okolo hlavicky?

mimusiacik
21. sep 2007

🙂 neka ahojcek!
i ty mas tak supissneee urobene to spievanie v dazdi - vykuk z policka - ja viem,uz si to pisala,ale zabudla som sposob akym si to vycarovala - prepac... 😉

bubaczik
21. sep 2007

mimu no zeby to bolo velmi precizne 😀 ale da sa..ja som hlavicku gumovala hodinu 😕 a supla som tam trochu tienu,a nepodarky sa zamaskovali 😀

droby
21. sep 2007

mimusiacik aj to sa da, poriadne priblizit a precizne gumovat, maly trik pouzivam rozmazanu gumu a vizera to tak pekne, nenapadne 😉

mimusiacik
21. sep 2007

😉 bubu - kam na tie figle chodis????? 😀

bubaczik
21. sep 2007

no ja sa tiez niekedy čudujem 😀

mimusiacik
21. sep 2007

🙂droby vrucna vdaka... este,este,este - kazda ma svoj styl,mozno sa uz konecne nieco nalepi i na mna a vyskusam 😀 😝

droby
21. sep 2007

bubaczik velmi sa mi paci tvoj scrap danko a mamka, uplne nadhera, aj vsetky ostatne su krasne.
neda mi nespytat sa ta - vy ste planovali mat 4 deticky? v dnesnej rarita. ja len preto ze aj my planujeme teda zatial by sme chceli, ale po prvom porode si to aj snad rozmyslim 😀

droby
21. sep 2007

mimu, ale ty uz nepotyrebvujes aby sa na teba nieco nalepilo, ovladas to super, tie motyliky v zahrade enonuno.
strasne krasne spajas fotku s prostredim, to je uplne genialne, uz samotne fotky mas genialne a uz len ten objekt na nich tvoja dcerka je proste bozska krasne to dievcatko, uzasne vlasky ma, perfektne sa tvari na fotkach.
ja mam s detickami zatial len take foto, z mobilu (ale to sa v scrape celkom strati ta kvalita kedze je to taka mala foto) alebo len tak narychlo aby bolo

simula
21. sep 2007

Ahojte ,aj ja sa uz o niečo pokúšam ,ale kým budem mať také dielka ako vy to ešte potrvá. Droby skús to ukladať do fotoalbumov na www.mamaaja.sk tam to nieje neako obmedzené 😉

droby
21. sep 2007

ale aj tam to ide asi skor o mamicky a deti.
ja si radsej zaobstaram babenko aby som to tu zamorila baby digiscrapmi 😀

droby
21. sep 2007

aj tvoje dielka su sikovne, maly letc je pekny, hlavne ta foto so sluchadlami k tomu, no paradicka a ten prvy uz zavana umenim.
len pekne do toho, co sa ti paci odkukaj 😉

hawra
21. sep 2007

droby, a co tak galeria na www.scrapbook.cz/galerie?
Tam to nie je take prisne, co sa tyka pisania kreditov.

Baby, ste sikulky, dnes pribudlo ozaj vela krasnych dielok. Tesim sa. 🙂

grmitko
21. sep 2007

ahojte kocky, iba som nakukla, casu mam pri tych mojich krpcoch malo, ale cez vikend sa chystam nejake to dielko stvorit, tak sa potom pochvalim. Utekam kupat, krmit a dat spat. Majte sa. Vsetky ste straaasne sikovne 🙂 .

simula
21. sep 2007

na mamaaja sa môžu robiť rôzne fotoalbumy ,nielen z deťmi. A ďakujem za pochvalu .

droby
21. sep 2007

hawra ak tam netreba nic pisat tak mozem inak nic ja netusij co odkial mam, a ked to kombunujem tak mam z toho gulas a pravdupovediac nechce sa mi na to davat pozor. ale chcem pochvalu od mimusiacik, tak sa tym chcem pochvalit aj ked tam nemam babatka 🙂

pavlita
21. sep 2007
evercila
21. sep 2007

ahojte kreativistky!
nemate nahodou link na nejake stipce na pradlo alebo retaz?
ja viem, ze furt s niecim otravujem, ale za opytanie nic nedam a usetri mi to vela casu hladania...ono pri tom dietati kazda minuta dobra 🙂)))
dik!

simula
21. sep 2007

prosim ,poradte mi urobim puzzle

evercila
21. sep 2007

to pavlita: preco by tomu malo nieco chybat ? 😀 😀 😀
ono ked to tu tak sledujem, kazdy ma svoj osobitny styl, vytknut sa daju akurat technicke nedostatky, ale ostatne je vec vkusu a nazoru.... 😉
ja by som mozno pouzila vecsie foto, ja totiz najvecsi doraz davam na samotnu fotku a snazim sa, aby v tych "elementoch " nakoniec nezanikla...ale ta miera je u kazdeho ina... 😉

droby
21. sep 2007

simula a mas na tie puzzle template? inak ak chces len z foto spravit zlozene puzzle, tak to mas v zalozke style 😉

mimusiacik
22. sep 2007

🙂 mamacat - perfektne zladene oblecko Jasminky,podkladovy papier,ramik,element i obsah pisma!!!Parada... 😉
TutifrutibombastikfantastikEeeeeNOoooNUuuuNOooo!!!
Hned vieme,co chcela svojim dielkom autorka povedat...
Vsetko prijemne ladi - moje ocka sa veeelmi potesili!!!
Este,este....prosime si dalsie...

(to je to najdolezitejsie,ze vsetci hned vieme o com je rec...

nie ako pri roznych inych tvorcoch,kde treba spekulovat -
no asi naco to tam ten autor dal?co tym neladiacim a nesuvisiacim elementom chcel poukazat? ako je to i v niektorych freeebie kitoch ci ramikoch - nieco sa paci - keby tam do rozku nesuchli nieco,co sa prieci nasmu ladeniu a uz to nemozem ja - "prevzatar" pouzit pri svojej fotke,lebo este neviem grify s gumou atd... 😉 )

mamacat
22. sep 2007

mimusiacik, tento vytvor je 100% original vytvoreny zo scratchu cize kazdy detail vymysleny a doladeny mnou.. 😝 chcela som nieco srdieckove aby sa to hodilo k tym dupackam ale nie zas moc prehnane... 😎

mimusiacik
22. sep 2007

🙂mamacat,je uplne jasne,ze je to TVOJE made in hand !
... ten jazycek som sice nepochopila ,ale neva...

posledny odstavec vobec nebol o tebe - preto i ten velky pauzovy odsek 😀
...pisala som o sebe,ze ked parazitujem na tych hotovych ramikoch ,do kt.vkladam nase foto,a kt.zatial pouzivam - tak sa mi niektory paci ,ale autori tam svacnu neladiacu chrizantemu a vauuu,uz to nemozem pouzit,co je skoda ☹