Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

droby
26. sep 2007

mimusiacik vdaka, rabiva uz som ta pekne podporila - nezostava ti nic ine len vyhrat 😀

bubaczik
26. sep 2007

rabiva ta aj my sme dali jeden hlas 😉 😵

mimusiacik
26. sep 2007

🙂 neka - obrovsky CMUK za velmi vydarene hribiky,sarkana i gastankov...paradne freebie - vrucna vdaka!Preveeelmi potesilo 😉
meggi - cmuk za ramiky - notove,cerveny,i ten kostolik - rembrant je tuti,i ku krstu ci gondolencne sa neskor ☹... mozu hodit 😉

niektore linky neviem stiahnut - otvori mi veeelkuuu tabulku (nie tu klasika uzku pri zveraku)a neviem ,co dalej....take kde je globus ,to viem...ale take iba z AJ to je pre mna VŠ 😀 😖 😒

keby sa dalo rabi vytukam Ti tam i 20 hlasov - to je to najmenej, cim Vam mozemne oplatit Vase cenne info,cas,ustretovu pomoc...
Vy blogerky mate kolko stiahnuti a kolko komentarov a podakovani pri Vasich freebie???
...no preco je to tak?Ze z 200 iba sotva 10ks podakuje?kvoli komplikovanemu a zdlhavemu registrovaniu,pohodlnosti,nevdacnosti...?
...tak vidis...

neverim,ze iba ja stahujem...snad mate vela "Ď" v IP...na kazdej strane skoro len ja ...pritom temu cita minim 50 ludi... ☹

mimusiacik
26. sep 2007

🙂 a este ...rabi ...vdaka za kalendar...srdieckovy snad vyuzijem...taky s menami to by bol No.1*! 😀

mimusiacik
26. sep 2007

😉 bubi...tutifrutialafleee...fantastibombastik!!! 😀 😀 😀 VDAKA!!!

janullka
26. sep 2007

no uz som tu
chi kto to chcel poradit 😎

hana033 s cim mas probleem

janullka
26. sep 2007

mimusiacik
ao stiehnem ten detsky font

rabiva
autor
26. sep 2007

baby, vy dostanete po dupe!! vsetky 😨 😨 to co ma byt haaa?
to teraz vyzeram ze som si vypytala vase hlasy ☹ ☹ a mne je to neprijemne, vazne! 🤐 jooj, ved ten moj vytvor sa neda porovnat s Petrushkinym! ach jaj... snad ma za to nediskvalifikuju... no ale tak dik 😎

a ten font je podareny 😵

bubaczik
26. sep 2007

ked ta diskvalifikuju ta sa pozbierame na cenu utechy 😀 😀 ale vedies,dievca,vedies 😀

rabiva
autor
26. sep 2007

Droby, krasny novy LO, a ten podkladovy papier s bielymi ornamentami juuj 😵 😵 super

Baby, otazka mozno odveci, ale nezvyknu vam blbnut IP? Mne tu stale svieti ze mam 1 novu a neviem sa k nej dopatrat, uz som si aj stare IP pomazala, aj odoslane, aj odhlasila sa a prihlasila a nic, furt to tam svieti, co s tym? pisat adminovi? 😒

bubaczik
26. sep 2007

rabi to nelen ty mas taky problem,je aj taka tema,ze interna posta 😉

domeenika
26. sep 2007

pekny vecer prajem.. mala by som jednu otazku, mozno hlupu pre vas,ale ja sa tomuto vobec nerozumiem.. chcem sa spytat,ze ci je mozne niekde stiahnut sablonu..napriklad ked chcem spravit vianocne pohladnice s mojou malou, ktora sa narodi pred vianocami. a potom to vlastne stiahnem na usb kluc a dam vyvolat ako normalnu fotku..

hawra
26. sep 2007

hana, kornelia, gimpacky vam urcite poradia, nevzdavajte to.
Skuste skontrolovat, ci vam nieco z toho nepomoze: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...
http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp_vzhled/vzhle...
a zoznam navodov na gimp: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

domeenika, myslis nieco ako hotovy obrazok, ze len doplnit fotku? Lebo vianocneho este vela nie je, teraz je vsetko zaplnene haloweenom. Ale bude urcite, o par tyzdnov sa zacnu zjavovat i vianocne podklady.
Alebo si to chces cele urobit sama?

droby
26. sep 2007

rabi diky, ten papier sa mi straasne moc paci.
to IPcky blbnu a pri tom ti neprisla sprava len stale svieti, ako bibaczik napisala najdes to v tej speci teme 😉

hawra mne sa podarilo najst jeden vianocny friebee, este v lete, netusim ale kde to bolo.

hawra
26. sep 2007

no hej, boli nejake vianocne, aj su este na shabbyprincess myslim, ale to su este z minuleho roka.
Potom prebehli nejake vianocne gule a ozdoby v lete, to si pamatam tiez, ale zase co si vybavujem nejako ma nezaujali. Myslim, ze riadne "pecky" pridu po halloweene a vdakyvzdani.

hawra
26. sep 2007

skusala som cosi vianocne najst, no to z jula napr: http://kimbsdesigns.blogspot.com/2007/07/yippee... uz zial nie je aktivne.
este toto je mozne stiahnut, klik na nahlad so stromcekmi http://wetfishscraps.blogspot.com/2007/07/merry...
alebo este: http://scrappinstuffwithsooze.blogspot.com/2007...

aprilmouse
26. sep 2007

Ahoj, já si jen tak brouzdám po netu a co nenajdu 🙂 Tady je to samý odkaz na moje návody pro začátečníky. Jsem ráda, že je použijete a že se vám líbí!

Tímto zdravím i Hawru 🙂

Můžete se k nám i drobet přidat, máme různé soutěže o kity atd... každou neděli je vyhlašování.
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

Jo a tady ještě přihazuju nějaké mé dílečko 🙂
http://april.webgarden.cz/

hawra
26. sep 2007

ahoooj, april. to je od teba mile, ze ta sem zavialo. 😉
Snazime sa digiscrap dostat i na SK.
Navody su perfektne, dakujeme. Baby su tu sikovne.

meggi
26. sep 2007

aprilmouse - super výtvory - naozaj veeeelmi krásnučké 😎
Tešíme sa, že budeš medzi nami 🙂 😎 😵

kornelia
26. sep 2007

Ahoj vsetky, tak dakujem, pojdem sa kuknut na tielinky, ktore ste pisali a potom uvidim, ak mi to nepojde obratim sa na vas znovu. Zasa som nieco skusala, nieco aj slo, ale nie tak ako som to chcela. 😒
Mam otazku, neviem ci to chapem dobre, ale robi sa to tak, ze sa tvoria vlastne vrstvy? Teda na vsetko sa tvori zvlast vrstva? Na kazdy element? Alebo sa moze dat na jednu vrstvu viac elementov? Len aby som to spravne pochopila. Tak idem citat. 😉

kornelia
26. sep 2007

hana033 vieme sa nejak spojit, aby sme to skusali spolu?icq, skype?posli IP.
janullka ja sa na to este kuknem a potom sa budem pytat urcite, ty si v gimpe?

kornelia
26. sep 2007

Este som nieco zabudla k tomu rozzipovaniu, neviem ci to robim dobre, ak si to rozipujem, dostanem taky ten zlty subor a ten druhy s tymi zviazanymi knihami mam vymazat alebo co? Ja som to tak robila a mam to v pc, myslite ze je to dobre,poradte, alebo link, kde je o tom rec alebo bola.

zuz11
26. sep 2007

babule, ja som asi tupa ale v gimpe som nevedela akosi robit.. nerozumiem uplne tym vyrazom a nemam nervy.. tak svoj prvy vytvor mam z powerpointu 😀 co vy skusene na to? 😀

kornelia
26. sep 2007

zuz11 spravila si to pekne, paci sa mi ta farba, na rozdiel od teba som to nevzdala a skusala som, vidite, je 1,17 hod. a este som tu. Trvalo mi to vyse hodiny, ale na vysledok som ozaj velmi pysna, lebo som nad tym sedela tri dni, kym som pochopila princip a dosla na to, ako to funguje a ma vyzerat. Takze teraz sa chvalim, prosim kritiku! Zamilovala som si to,t akze dalsia zavislacka je na svete! 😀

jarkab1
27. sep 2007

😉 ahojky všem, co se zbláznily stejně jako já! 😀
Tohle je pěkný koníček, že? Jen bych doporučila zde již několikrát zmiňované stránky http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...
Toto by měla být tzv. nástěnka, kde najdete vše, co potřebujete. Návody, jak pracovat ve Phptpshopu i Gimpu, odkazy na stránky s kity, galerie výtvorů, různé naše soutěže...
Já jsem taky začátečník ( a moc mě to chytlo ) a tam v diskuzi jsou maminy zkušené a moc hodné, které rády poradí. Možná by bylo fajn, kdyby se podařilo "scrapařky" združit na jednom místě, i mě pomáhá, když čtu rady ostatním, člověk se pořád má co učit, že.
A teď už jen všem přeji, krásný den a hodně povedených LO.
PS: a dík, že jste dočetli až sem 😉

bubaczik
27. sep 2007

..ja stres hned po ranu.. 😠 neviem najst moj vcerajsi nocny vytvor 😠 viem,ze som ho ulozila..len kam? 😠 pokial pootvaram vsetky zlozky,tak aj vianoce budu..nie je na to nejaky system? 😕 a tak som sa na nom natrapila,skusala som kruh..tak baby poradte..idem na nakup,a potom ak bude cas,tak sa zahram na detektiva..

mimusiacik
27. sep 2007

🙂 Aprilmouse a Jarkab1 + dalsie anonymne citatelky z CZ = pekne Vas vitame v teme na SK so spriaznenej,vyukovej,
inspirujucej a /pre nas zavislacky digiscrapbooku/ vynimocnej stranky babycafe!

Este raz Vam vrucne dakujeme,ze ste nas uz mnohemu ani netusiac naucili!
Pevne verim,ze nasa uz teraz nadviazana oficialna druzba bude prekvitat a vzajomne sa budeme obohacovat a posuvat na vyssiu uroven pri tvorbe zaujimavych dielok.

Moj dobry umysel vydlazdil cestu do pekla pre Rabivu - enormnym narastom jej hlasov v sutazi...za co sa vsetkym poskodenym a zainteresovanym do zbytocneho nedorozumenia s uprimnou lutostou a pokorou ospravedlnujem!

Uspesny den plny pohody a relaxu!
😉

rabiva
autor
27. sep 2007

Ahojte dievcata!
Tak som dnes otvrala MK aj BC s miernou triaskou, ako to dopadne, ale odlahlo mi, dufam ze sa vsetko vyriesilo a vydiskutovalo v pokoji a miery, a dufam ze som nikoho neurazila ci znechutila.
Dakujem zienky za tie hlasy, viem ze ste to mysleli v dobrom 🙂 ale fakt som sa vcera citila dost blbo. Uzavrieme to, howk, uvidime ako sutaz dopadne 😕

ZUZ11 to nic ze si to stvorila v Powerpointe, pokial ti to tak ide, tak je to fajn, aj prvy pokus sa podaril, zalezi teraz na tom, ci tvoj programik vie pridavat aj elementy - kvietocky, maslicky, ramceky 😉

Bubaczik, nezufaj, skus to pohladat cez Windows, klik na Start a vlavo druhy stlpec je ponuka HLADAJ, tam si natukaj ako sa tvoj vytvor volal a malo by ti ho pohladat, potom ti ukaze cestu, kde je ulozene... uz sa to stalo aj mne 😅 Prip. sa ti to mozno ulozilo do tej zlozky, ktoru si ako poslednu v PS otvarala, skus pozriet.

Kornelia, ak rozzipujes tak si to skopiruj do svojej zlozky, napr. Digiscrap a to zlte kockovane mozes kludne vymazat, pracovat vies totiz len s rozzipovanymi subormi 🙂

Tak dotvorenia priatelia 😵

rabiva
autor
27. sep 2007

Bubaczik, nie stlpec vlavo ale vpravo... hm a to som uz rano parkovala na cuvacku tak snad by som mala vediet co je kde... 😅 😀 😀