Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

evercila
27. sep 2007

ahojte "scrapacky"
tak uz sa rysuju nejake dielka, ale stvu ma tie maslicky, lebo sa mi dajako ku chlapcekovi nehodia...tak som rozmyslala, ze skor nejaky spagatik alebo retiazka, alebo take nieco...neviete poradit, kde by som nasla take nieco?
potom slubujem,ze uz nieco "zverejnim"... 😀 😀 😀
dik!

mimusiacik
27. sep 2007

🙂 Cauenko bambulky!
Prosim dosla uz niekomu zhotovena zakazka z Happy phota z ich poslednej akcie?
Neviem sa uz dockat... 😒 mam tam 370ks ....tak ,ked budu farebne o nicom ma P.O.R.A.Z.IIII... 😠 😀 😀 😀

bubaczik
27. sep 2007

rabi ja cely cas stravemy v tescu som rozmyslala,co som otvarala naposledy..aj mna napadlo to hladat podla nazvu,len keby ja vedela nazov.. 😕 ale nakoniec som to nasla.. 😵 taaaky kamen mi spadol zo srdca 😀

meggi
27. sep 2007

mimusiacik - mne to prišlo včera - ja som dala 200 ks. Aký si dala rozmer fotky? Ja mam štandardne vo fotáku navolenu velkost 2560x1920 a také som dala vyvolat aj upravené fotky na rozmer 10x15 - zmenšilo mi ich na rozmer 10x13 a trošku asi 1-2mm orezalo okraje ale moc to nevadí. A dve fotky (tu my family a jesennu) som dala na skušku s iným rozmerom: 1792x1205 a tie su o 1 cm vačšie, takže aj krajšie -no som nechápala 😨 😨 😨 Tak nabudúce davam tento rozmer...
Kvalita - nuž, čakala som horšiu, takže je to celkom OK - aj ked je vidiet trošku znížená kvalitu. Ale za tu cenu to nevadí, fotečky su peknučké a to je hlavné 😅

veverka71
27. sep 2007

Ahoj holky, zdraví vás jedna skrapařka z Baby-Café.cz. To je fajn, že jste a že jsme se našly!! Přeju spoooooustu krásných skrapů 🙂 😉

bubaczik
27. sep 2007

..no uz dokoncila ten moj strateny vytvor.. 😵 ked som ho dokoncila,pravdu povediac ma dojal,ako ziaden iny 😵

bubaczik
27. sep 2007

..myslim s tych mojich 😉

mimusiacik
27. sep 2007

🙂 Servus,nazdar,siastok Veverka71!Vitaj!!! 😀 😉
Tesime sa zo sestriciek z CZ-BC!
Spustili sme lavinu prieniku,to je fajn,vrucna vdaka,
veeelmi sa tesime!!! 😉 🙂 😅 😵
Zelam pekny den. 😉

rabiva
autor
27. sep 2007

ahojte april, jarkab, veverka 🙂 rady uvitame medzinarodnu vymenu skusenosti 😵 😵

Evercila taky chlapcekovsky, mozno sa ti bude pacit http://digitalscrapbookgrapixs.blogspot.com/200...
a k tomu este http://digitalscrapbookgrapixs.blogspot.com/200...

mimusiacik
27. sep 2007

😉 Bubu....= No.1*!!!tap,tap,tap...bravoooo 😀 🙂 😵
Milujem textove scrapiky,
hlavne ked su v jazyku,kt ovladam 😉
no paraaadaaaa...precitas prve 2 riadky a mas zimomriavky po celom tele...tutifrutialafleeee!!! 😀 😀 😀
Lubezne babenko a carovne dielko milujucej maminky!SUPER!!!

bubaczik
27. sep 2007

mimusiacik dakujem 😵 ty vies stale tak potesit 😵

kornelia
27. sep 2007

Ahoj vsetky, tak po prebdenej noci som tu znova a idem skusat tvorit dalsie dielka. Strasne ma to chytilo. Pozrite sa prosiiim na moje prve dielo a povedzte svoj nazor, som taka zvedava, trvalo mi to viac ako hodinu, ale na prvotinu je to celkom dobre, nie? Aspon ja som na seba veeeelmi pysna. 😀 Tak sa kuknite: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kornelia
27. sep 2007

Chcela som sa este spytat, ako vkladate ramiky do nich fotky, najprv date vrstvu s fotkou a potom nad to ramik? Vcera som to skusala a ked som to robula opacne zle sa mi gumovali vycnievajuce hrany, takze asi najprv tu fotku vsak a na to ram? A este nieco tie co pracujete v gimpe, da sa vracat spat na jednotlive vrstvy a upravovat to, lebo ja som to vcera spravila a vsetko ostatne, co som predtym urobila sa mi stratilo, takze som mohla znovu, ako sa to robi, idem to znovu skusit, mozno som bola uz moc ospala v noci. 😉

bubaczik
27. sep 2007

kornelia,pekne to je ,jednoduche 😉 moj prvy vytvor bol prehusteny vselicim moznym 😀 ale aj tak som bola nanho pysna 😉
a ja neviem,ako sa pracuje v gimpe,takze ani netusim,ci je ten postup vkladani ten isty ako v psp 😉

rabiva
autor
27. sep 2007

no bubi, pekne, pekne a to pismo 😵 prezrad nazov, vyborne ze ma aj diakritiku, ci si ju ty dorobila? snad by som len na tie spodne kvietky dala trosku tienu hm? 😎

kornelia, sikovne prve dielko, s gimpom poradi janulka ze? 🙂

mmem
27. sep 2007

ahojte🙂
po dlhom case sa opat pripajam,aj ked len na sladkych 10min-kym moj maly certicek spi🙂
mohli by ste mi poradit,ja sa stale trapim este s tym otrhanym papierom.Podla toho navodu mi to nejak nejde:(

a neviete nahodou ako sa robi taky vyhrnuty roh?
a pekne dielka
dakujem

bubaczik
27. sep 2007

rabi vidis,ja zabudla tien..jooj,ja vedela ze som nieco zanedbala 😖
font je"santos dumont" makcen je male v,dlzen "p",a dzindzik na ô je velke V 😀 😀

neka
27. sep 2007

Ahojte,
bubacik, nemam slov, naaadhera 😀
Kornelia, krasna prvotinka,
na tie nase prvotinky budeme asi vsetky hrde 🙂 , aj ked by bolo na nich iste este vela co vylepsovat, ale urcite si ich nechavate v povodnom stave, ( ja ano 🙂 ) podla mna su to tie najmilsie dielka 🙂

Este vas chcem poprosit nevideli ste niekde pekne elegantne strieborbe pismenka ? Hladam ich na stranucku krstu. 🙂

kornelia
27. sep 2007

Dakujem neka, mas pravdu, nemenila by som ich ani za svet, takto su najkrajsie. 😉

bubaczik
27. sep 2007

neka dakujem 😵
mas parvdu,ja ten moj "prvy"mam nastaveny ako tapetu 😀
a kukla som maleho,spi,tak idem tienovat 😉

rabiva
autor
27. sep 2007

Neka, tu su abecedy, skus si preklikat, dufam ze najdes 🙂
http://www.scrap-gratuit.fr/alphabets-scrapbook...

jarkab1
27. sep 2007

ahooooj,
tak jsem se rozhodla, že už sem asi raději nepolezu!!! Vy jste jak ty holky na BC!!! Taky samý super odkaz, kam já to mám pořád cpát?! A nacházíte zase něco jiného než my...no to abych nakoupila zásoubu "koleček" abych to měla kam skládat!
Ale dííííík za to 😉 🙂 😀

zuzmag
27. sep 2007

Ahojte smiem sa vas opytat to vsetko co stahujete ja zadarmo? A ked si to stiahnem nedostanem niejaky protivny virus lebo uz som z nich hotova

mimusiacik
27. sep 2007

😀 smejkov,huncutov,sibalov a optimistov tu mame radi...dame tip na velky furik,ci rovno prives za bicykel,nie kamionovy naves???!!! 😀 😀 😀

mmem
27. sep 2007

moj problem je v tom,ze ja ten trhanec sice pomocou lasa vytvorim,ale nemam spojene tie dve vrstvy aby som mala pod napr.cervenou hornou vrstvou,oranzovu spodnu otrhanu vrstvu,neviem ci mi rozumiete 😅

rabiva
autor
27. sep 2007

Jarkab1 ale nie nie, jasne ze medzi nas prid!! Niekedy prispevky pribudaju rychlejsie, inokedy je tu ticho... zasoba stranok je teda riadna, ja uz vsetko supnem do oblubenych poloziek 😎
Nastastie tu mame povolene vkladanie linkov, pokial nerobime reklamu, takze sme rady 🙂

Zuzmag, vitaj, stahujeme zadarmo, su to "freebie", niekoktore kity su zadarmo len do urciteho casu, a potom sa daju uz len kupit, tak ak sa ti nieco paci nevahaj 😀 ale mnoho je zadarmo stale...
S virusmi neporadim, ale treba mat dobry antivirak a nejaky dobry "firefox" - mudrujem... na servis tu mam poloviciaka 😨

mmem
27. sep 2007

ahoj rabi: nevies kde robim chybu? a na ten ohnuty roh nepoznas nejaky navod?
dik za radu

no uz som dokonikovala,moje mrnkadlo chce papat
tak zatial,dufam ze mi niekto poradi🙂
papa

bihan
27. sep 2007

Rabiva, to bude asi firewall 😅 Firefox je internetový prehliadač ako Internet Explorer 😉

rabiva
autor
27. sep 2007

mmem, prepac, ohnuty roh som neskusala ale tu je postup len v gimpe http://lesana.bloguje.cz/575955-olezly-roh.php
prip. skus stiahnut z 4shared ma tam tusim template...

bihan, tak tak, som sa sekla 🤐

aprilmouse
27. sep 2007

MMEM - nevím v jakém děláš programu? GIMP umí udělat ohnutý roh ve filtrech někde to má, Photoshop to neumí, ale nechá se tam přidat akce, která to umí..
Ty akce jsou tadyk:
http://www.panosfx.com/index.php?option=com_con...

teď z hlavy nevím, která to byla,ale je jedna hezčí než druhá 🙂) doporučuju projít. Letím pro dítě do školky, jestli to nenajdeš, tak to pohledám v Psopu jak se to jmenuje. Vím, že tam bylo jako víc akcí v jednom balíčku...