• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
hawra pekne vyrocie a narodky:slight_smile:
26. júl 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem uz to mas zachvilinku malinkatu a ma byt chladnejsie tak bude dobre :wink:
a taky bruskovy scrapik nechystas?
26. júl 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co to je templates??? :confused: ja som skusala ten navod na otrhany papier ale neslo mi to,mozno preto ze neviem co to je templates :unamused:
26. júl 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je to co musis mat aby si sptravila ten otrhany papier, ked si stahujes friebe tak su tam take sive nezaujimave vecicky :grinning: to je ten templates :grinning:

hawra to je dobre vysvetlenie? :grinning:
26. júl 2007 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
temlate je taka sablona na ulahcenie prace.
K tomu mojmu navodu potrebujes i tu sablonu, takze ti to nemohlo ist, ked ju nemas. Mozem poslat mailom. Potom ti to uz urcite pojde a pochopis princip templates.
26. júl 2007 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby, super, tvoj scrapovy slovnik sa zlepsuje s kazdou strankou tejto diskusie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile: :wink:
26. júl 2007 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ucim sa rychlo a vsetko "odborne" vysvetlim :grinning:
26. júl 2007 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela bruskovych fotiek nemam,ale urcite nieco vymyslim,ale asi az po porode:slight_smile:,skusim este nieco z 3D fotiek,ale teraz spracujem radsej co sa tyka nas - potom uz nebudeme taky doleziti:slight_smile:

to mi odlahlo uz som si myslela ze som beznadejny pripad:slight_smile: dik hawra,poslem ti IP a dik za tie nozicky,este som ich nepouzila ale ked to niekde zuzitkujem urcite sa pochvalim:slight_smile:
26. júl 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja sa tesim na bruskove foto ako sa zvacsuje a spravim si pekne vytvory s postupnostou :dizzy_face:
to mas fakt teraz sprav rodicov bez babatka potom uz bude same miminko na foto :grinning:
26. júl 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
kde kupujete potreby na normalny scrapbooking?Viete,take tie netoxicke a bez ligninu a tak. Ja teraz odchadzam z Anglicka a dufam ze to niekde doma zozeniem.:D:D:D
26. júl 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
regga, sice sa papierovemu scrapu nevenujem, ale tu su nejake linky, mozno pomozu:
http://www.scrapbook.cz/
http://www.raj-umelcov.sk/
26. júl 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, ci som to tu nemohla pisat? :confused: :zipper_mouth:
26. júl 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hawra, dík za návod, skúsim zajtra, čo sa s tým dá urobiť, lebo som bola zvedavá, keďže na templates narážam stále...
Dnes som iba sťahovala a sťahovala :grinning:
Droby, na tie výtvory s drobčekom sa teším aj ja :wink: dnes som stiahla taký krásny žabkový rámik a kopec ružových papierov a ozdôb... budem vyrábať oznamká o narodení :wink:
Ozaj, oprášila som pár fotiek z Bretónska :sunglasses:
http://www.thedigiboutique.com/studio/showphoto.php?photo=29050&cat=500&ppuser=1570
26. júl 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je parada ako ta veza pokracuje alebo akovyliezas z fotky :dizzy_face:
waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau
idem sa ja ucit
26. júl 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, bihan, tak to je pecka.
To si akoze zaciatocnik? :confused: :fearful:
asi mi dosla rec. :grinning:
26. júl 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Droby, dakujem :dizzy_face: s tým majákom to bola náhoda.. najprv som hodila tú vrchnú foto a potom som si všimla, že mám vo fotkách maják aj v celku.. tak som sa pohrala :grinning:

Regga, poď sa s nami hrať s digitálny scrapbookom, je to väčšia sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda paradne si to vymyslela..
mozem odkukat a vyskusat tvoj trik? :sweat_smile:
ale to musim este vela trenovat aby sa mi to podarilo
26. júl 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan to je fakt pekne :slight_smile: a to sa ako da spravit?aj tie stopy v piesku?
26. júl 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem - stopy v piesku boli v kite :sweat_smile: (síce ako podkladový papier, ale to sa dá vyrezať)...
droby - odkukávaj, čo sa ti bude páčiť :wink:
26. júl 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem :dizzy_face:
26. júl 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj.. a z majáku som orezala pozadie, veľkosť prispôsobila vrchnej fotke a priehľadnosť nastavila asi na polovicu, takže vyzerá ako súčasť podkladového papiera (ale nie je :wink: )
26. júl 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, sa kvam pridam ja som anti technicky typ chcem aj ja si takto pekne upravovat fotky len neviem ako na to, neviete mi niektora z vam pekne polopasticky napisat do rp postup co a ako mam stiahnut z netu, ja som skusala co ste niekde na dalsej strane pisali ale nevedela som naco mam kliknut :frowning2: dakujem vopred
26. júl 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dík za rady. Pomohlo :wink: Ale ešte mi, prosím, poraďte ako robíte keď gumujete to, čo "previsá", aby to malo pekné rovné hrany. Mne to vyzerá, ako keby to niekto obhryzol :sweat_smile:
26. júl 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caira na rovne mazanie vo PS mas vlavo hore ten prerusovany stvorec a tym oznacis cast co chces zmazat. :wink:
alebo gumou na jednej strane stlavis sift a kliknes na konecnu stranu a spravi ti to rovny tah, dobre je to na rozmazane okraje s tou rozplizlou gumou :wink:
a rovno sa gumuje aj tym nastrojom kde si klikas a oznacuje ti to ciary, tak si naznacis riovno cast co chces zmazat a je to :wink:
a ramik nechaj pred fotkou na vrstve a je jedno ako je orezana lebo ramik to zakryje :wink:
26. júl 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, našla som super link!
http://www.scrap-gratuit.fr/ressources-scrapbooking-gratuit.html
Všetko sú to freebies :wink:
27. júl 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: yonanevi...aj ja som totalny antitalent...ani pochvalit kockam vytvory neviem,lebo napr.u bihan klikam na kriziky hore dole a obrazka nikde...bude to i tou AJ-analfabetcinou...fnuk,fnuk...

Postahovala by som vsetko,co tu bolo spominane,nech drzim krok s Vami,ale strach nepusti,ze si nainstalujem s nimi i nejakeho trojskeho konika a muz ma vydelozuje...chichichi....

Co s tou chutou nieco ine vytvorit len spravim...?

Vela zabavy!
27. júl 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimusiacik, čo ti u mňa neide otvoriť? :fearful: Možno som zle skopčila odkaz :wink:
No a stým trojanom: stačí nainštalovať dobrý antivirák (ja mám dva: avast a A-squared a doteraz mi cez ne nič neprešlo :wink:)
27. júl 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: bihan,tvoj odkaz je urcite ok,ved ho uz bambulky videli i zo svadby i z Bretonska,ved sa bavili o majaciku,ked dobre pamatam...mne sa raz podarilo otvorit v tojom odkaziku taku hnedu tapetu,moj pc ma upozornil,ze ked chcem cosi instalovat moze v tom byt cosi a tak som vsetko pozatvarala a bolo - tusim antivirak mame NOD?...je mi jasne,ze mame pc takeho pomaleho slimaka,co i MK mi taha niekedy na porazenie korytnacou rychlostou...to bude tymi skusenostami...s niekdajsimi T602 si na windovs asi nevystacim...a kde uz tie Vase zahranicne stranky v AJ...
No co uz,len Vas citat a dufat,ze bude mat niektora z Vas tam hore na 12 leveli viac casu a napise nieco i pre nas na prvom,co pochopi i husenica...chichichi...
Vdaka za toleranciu s nami ,co Vas brzdime...a odbacame od turbo vysledkov...
Veelmi sa tesim na Vase dielka...je to nemozne skomprimovat vytvory a hodit normalne k sebe do albumikov?Asi som tresla opat vedla,no to my nevedomi tak zvykneme...cauenko! :slight_smile:
27. júl 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super stranka bihan,
mne tiez neslo otvorit cez mozillu niektore linky,ale cez explorer to slo,
mam taky novy rychlo vytvor z 3D UZV tak som to tam hodila a este na chvilu tam hodim taku kolaz nas dvoch

tak zatial vela zabavy
papa a do scrapovania
27. júl 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra a pouzila som tam tie nozicky:slight_smile:
27. júl 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok