• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
hawra
no skusam vsemozne a nic sa nedeje :frowning2:
4. okt 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. okt 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusiacik - romantické pre teba: http://www.sindiegosscraps.blogspot.com/
hawra - nejaké pavučinky som našla tu: http://rachaelsscraps.blogspot.com/
http://tracireed.com/teamblog/?p=245
4. okt 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra.bubaczik: budete zlate :slight_smile:
evercila: mi v Mladej Boleslavi, mesto tiez nic moc,ale okolie je super a je na skok do Prahy,alebo aj do Drazdan
4. okt 2007 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggi, diiik, to druhe by bolo idealne, keby to nebola quick-page, ach jaj :slight_smile:
4. okt 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ešte niečo najdem, dam link...
4. okt 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HAWRA, mozes mi prosim poradit ako si farebne zmenim len jeden datum v mesiaci? Robim kalendar. Dakujem. Prosim o navod pre blbeckov :slight_smile:
4. okt 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magie13, vcera som ti to uz pisala, strana 77 prispevok o 16:05h.
4. okt 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magie, detto čo pre Janullku.. pozri si včerajší Hawrin príspevok z 16:05...
buď nafarbiť plechovkou, alebo Výber - kolorovať...
4. okt 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mmem: neboj to sa naucis rychlo, mne to trvalo pol hodinky a teraz sa musim uz len zdokonalit! :wink:
to evercila: dakujem az vysvetlenie, hrozne sa i to paci, je to naozaj take zimne, jemnulinke a vonia to babetkom :slight_smile: proste krasne, gratulujem
to hawra. dakujem, pozriem sa kolko som si toho postahovala a dam vediet ak by som to potrebovala cez mail, si zlata :slight_smile: A este k tym velkostiam, pises ze je to velke asi 550kb zipovane, presne sa tomu nerozumiem, ale znamena to, ze ta velkost/hodnota/ je to co stahujem vsak? a ked si to rozzipujem tak sa mi to zmeni hej? Len aby som vedela co si mam pocitat, ked uz mam taky limit :frowning2: .Ked budem robit ten kalendar a dam si rozmer A4, tak by mi to mali vytlacit v tlaciarni ako A4, vsak, nebude sa z toho orezavat? nebudem to tlacit ako fotku, ale na kriedovy papier v tlaciarni.
4. okt 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kornelia, ano, stahovat by si mala tych 550kb, a ked to potom rozbalis, je to vacsie, tak to chapem i ja.
Ked budes robit rozmer A4, tak si radsej nedavaj vsetko velmi ku kraju. Proste pocitaj s tym, ze je mozne, ze ti to trosku orezu. Aj hore trosku nechaj, aby sa tam vosla vazba.
Kalendare, co zatial mam hotove, som robila na A3.
4. okt 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kdo to chtěl pavouka? :slight_smile: Veverka udělala mini kit k heloweenu, je tam pavučina :slight_smile: jen nevím, kdy a jak to dá ke stažení, ale už jí tam pár holek psalo. Tak si to vysledujte, nebo jí napište:

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=204&postdays=0&postorder=asc&start=37635
4. okt 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...tak ma mrzi ze nestiham :frowning2: , albumiky kuknem ale vzdy :wink: . DUfam ze sa mi dnes vecer podari nieco stvorit, novych fotiek z dovolenky je plno, len ich treba uviest do zivota. Idem sa nejak nastartovat... asi kava a nieco sladke :slight_smile:
4. okt 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..mne sa dnes podarilo vytvorit anjelika :dizzy_face: :dizzy_face: hoc je amatersky,ale je moj prvy
:grinning:
4. okt 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak marec, april na svete, zajtra idem hladat nejaku reklamku, kde by mi to snad mohli spravit...beriem si aj cd s tym, co zatial mam, tak zajtra poreferujem, co a ako...

aduska, mas nadherne scrapiky, uzasny styl, mne sa to velmi paci, ale ja mam stale pocit, ze tie moje take nikdy nebudu...
4. okt 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som sa chcela spytat, ci nemate koralkove, alebo nejake stuzkove, ci ine romanticke srdiecko ramcek??? please please... :sweat_smile:
4. okt 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavlita nasla som nejake musis ist dost dole a tam najdes take srdiecka ako stuha, aj v ruzovom aj v modrom. Pod tym je download, takze sa to da stahnut :wink: . Su tam aj nejake pavuciny, ale nie som si ista ci sa to da asi len kupit :unamused: .
A dik za kompliment :dizzy_face:
Bubaczik nie je nad vlastny vytvor, bud nan hrda :wink: :dizzy_face:
5. okt 2007 o 04:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
tak trosku som prerobila moj ,,kalendar,, zatial len jun tak kuknite a odklepnite ci moze byt alebo bol prvy lepsi
som zvedava co poviete
5. okt 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to janulka: mne sa paci viac ten fruhy :slight_smile:
to adusa: kedy spis? :grinning: :grinning: :grinning: uz sa tesim na tvoje nove dielka !
5. okt 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, supisne....janulka, velmi velmi pekneee...
V meste som nebola, lebo malinka sopli, tak sme dnes ostali doma...takze nabuduce... :wink: len dufam, ze ozaj ten kalendar stihnem do vianoc... :grinning:
5. okt 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janullka, aj mne sa paci viac ten druhy :slight_smile:
5. okt 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fruhy malo byt druhy :slight_smile:))))
5. okt 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som dorobila druhu verziu mesiac maj - ak ma niekto cas, poradte, ktora je lepsia.... dik!
5. okt 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evercila - fakt krásnučké - ja by som dala ten orgovánový, ale obidva su peknučké, jemnučké...
Pavlita - ty si nejaké rychlovka - ti tam teda pribudajú tie mesiace :grinning: A su velmi zaujímavé a nádherné... Ten posledný sa mi páči, ale podla mna sa nehodí k tým ostatným - je to trocha iný štýl. Ale to iba moj názor...
Janulka - super...Ten druhý je podla mna lepší...Možno by som ešte trošku zvačšila fotky, aby boli jasnešie - ale inak paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evercila, ten orgovanovy je krasny.
Janulka mne sa aj tak paci viac ten prvy, je taky vesely. :slight_smile:
Ostatne stiham pozriet neskor. :unamused:
5. okt 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak ja som dnes vytvorila prvy kit :dizzy_face: :dizzy_face: no hlavu mam ako demižón,ale čo už :grinning:
takze vecer urobim nahlad,a ked sa vam bude pacit,tak poprosim niekoho,kto ma blog,nech ho vycapi :grinning:
5. okt 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za "hlasovanie", tak 4:0 pre orgovan :slight_smile:
5. okt 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evercila mne sa tiaz paci orgovanovy... krasny, jemny :dizzy_face:
Janulka u mna vyhrava ten druhy taktiez.
Bubaczik wooouuuaaw!! to sa veelmi tesim na vecer... neviem sa dockat :sunglasses: :slight_smile:

Ja som predsa nieco stihla tak to idem hodit do albumu, pradlo mam poprate uz aj pol kufra zbaleneho, tak celkom stihame :sweat_smile: .
5. okt 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: papiere pre chlapcekov - dinosauri,auticka,lietadielka...
/kliknut pod photo details - na download link/
http://digitalscrapbookpages.com/galleria/showphoto.php/photo/43697 :wink:
5. okt 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok