Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

janullka
4. okt 2007

hawra
no skusam vsemozne a nic sa nedeje ☹

hawra
4. okt 2007

janullka, treba trosku hladat a citat kuk: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten... 😉

meggi
4. okt 2007

mimusiacik - romantické pre teba: http://www.sindiegosscraps.blogspot.com/
hawra - nejaké pavučinky som našla tu: http://rachaelsscraps.blogspot.com/
http://tracireed.com/teamblog/?p=245

mmem
4. okt 2007

hawra.bubaczik: budete zlate 🙂
evercila: mi v Mladej Boleslavi, mesto tiez nic moc,ale okolie je super a je na skok do Prahy,alebo aj do Drazdan

hawra
4. okt 2007

meggi, diiik, to druhe by bolo idealne, keby to nebola quick-page, ach jaj 🙂

meggi
4. okt 2007

ked ešte niečo najdem, dam link...

magie13
4. okt 2007

HAWRA, mozes mi prosim poradit ako si farebne zmenim len jeden datum v mesiaci? Robim kalendar. Dakujem. Prosim o navod pre blbeckov 🙂

hawra
4. okt 2007

magie13, vcera som ti to uz pisala, strana 77 prispevok o 16:05h.

bihan
4. okt 2007

Magie, detto čo pre Janullku.. pozri si včerajší Hawrin príspevok z 16:05...
buď nafarbiť plechovkou, alebo Výber - kolorovať...

kornelia
4. okt 2007

to mmem: neboj to sa naucis rychlo, mne to trvalo pol hodinky a teraz sa musim uz len zdokonalit! 😉
to evercila: dakujem az vysvetlenie, hrozne sa i to paci, je to naozaj take zimne, jemnulinke a vonia to babetkom 🙂 proste krasne, gratulujem
to hawra. dakujem, pozriem sa kolko som si toho postahovala a dam vediet ak by som to potrebovala cez mail, si zlata 🙂 A este k tym velkostiam, pises ze je to velke asi 550kb zipovane, presne sa tomu nerozumiem, ale znamena to, ze ta velkost/hodnota/ je to co stahujem vsak? a ked si to rozzipujem tak sa mi to zmeni hej? Len aby som vedela co si mam pocitat, ked uz mam taky limit ☹ .Ked budem robit ten kalendar a dam si rozmer A4, tak by mi to mali vytlacit v tlaciarni ako A4, vsak, nebude sa z toho orezavat? nebudem to tlacit ako fotku, ale na kriedovy papier v tlaciarni.

hawra
4. okt 2007

kornelia, ano, stahovat by si mala tych 550kb, a ked to potom rozbalis, je to vacsie, tak to chapem i ja.
Ked budes robit rozmer A4, tak si radsej nedavaj vsetko velmi ku kraju. Proste pocitaj s tym, ze je mozne, ze ti to trosku orezu. Aj hore trosku nechaj, aby sa tam vosla vazba.
Kalendare, co zatial mam hotove, som robila na A3.

aprilmouse
4. okt 2007

Kdo to chtěl pavouka? 🙂 Veverka udělala mini kit k heloweenu, je tam pavučina 🙂 jen nevím, kdy a jak to dá ke stažení, ale už jí tam pár holek psalo. Tak si to vysledujte, nebo jí napište:

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

adusausa
4. okt 2007

Ahojte...tak ma mrzi ze nestiham ☹ , albumiky kuknem ale vzdy 😉 . DUfam ze sa mi dnes vecer podari nieco stvorit, novych fotiek z dovolenky je plno, len ich treba uviest do zivota. Idem sa nejak nastartovat... asi kava a nieco sladke 🙂

bubaczik
4. okt 2007

ahojte..mne sa dnes podarilo vytvorit anjelika 😵 😵 hoc je amatersky,ale je moj prvy
😀

pavlita
4. okt 2007

ahojte, tak marec, april na svete, zajtra idem hladat nejaku reklamku, kde by mi to snad mohli spravit...beriem si aj cd s tym, co zatial mam, tak zajtra poreferujem, co a ako...

aduska, mas nadherne scrapiky, uzasny styl, mne sa to velmi paci, ale ja mam stale pocit, ze tie moje take nikdy nebudu...

pavlita
4. okt 2007

este som sa chcela spytat, ci nemate koralkove, alebo nejake stuzkove, ci ine romanticke srdiecko ramcek??? please please... 😅

adusausa
5. okt 2007

Pavlita nasla som nejake musis ist dost dole a tam najdes take srdiecka ako stuha, aj v ruzovom aj v modrom. Pod tym je download, takze sa to da stahnut 😉 . Su tam aj nejake pavuciny, ale nie som si ista ci sa to da asi len kupit 😒 .
A dik za kompliment 😵
Bubaczik nie je nad vlastny vytvor, bud nan hrda 😉 😵

janullka
5. okt 2007

ahojte kocky
tak trosku som prerobila moj ,,kalendar,, zatial len jun tak kuknite a odklepnite ci moze byt alebo bol prvy lepsi
som zvedava co poviete

evercila
5. okt 2007

to janulka: mne sa paci viac ten fruhy 🙂
to adusa: kedy spis? 😀 😀 😀 uz sa tesim na tvoje nove dielka !

pavlita
5. okt 2007

Dakujem, supisne....janulka, velmi velmi pekneee...
V meste som nebola, lebo malinka sopli, tak sme dnes ostali doma...takze nabuduce... 😉 len dufam, ze ozaj ten kalendar stihnem do vianoc... 😀

neka
5. okt 2007

Janullka, aj mne sa paci viac ten druhy 🙂

evercila
5. okt 2007

to fruhy malo byt druhy 🙂))))

evercila
5. okt 2007

tak som dorobila druhu verziu mesiac maj - ak ma niekto cas, poradte, ktora je lepsia.... dik!

meggi
5. okt 2007

evercila - fakt krásnučké - ja by som dala ten orgovánový, ale obidva su peknučké, jemnučké...
Pavlita - ty si nejaké rychlovka - ti tam teda pribudajú tie mesiace 😀 A su velmi zaujímavé a nádherné... Ten posledný sa mi páči, ale podla mna sa nehodí k tým ostatným - je to trocha iný štýl. Ale to iba moj názor...
Janulka - super...Ten druhý je podla mna lepší...Možno by som ešte trošku zvačšila fotky, aby boli jasnešie - ale inak paráda 🙂 🙂 🙂

kornelia
5. okt 2007

Evercila, ten orgovanovy je krasny.
Janulka mne sa aj tak paci viac ten prvy, je taky vesely. 🙂
Ostatne stiham pozriet neskor. 😒

bubaczik
5. okt 2007

ahojte..tak ja som dnes vytvorila prvy kit 😵 😵 no hlavu mam ako demižón,ale čo už 😀
takze vecer urobim nahlad,a ked sa vam bude pacit,tak poprosim niekoho,kto ma blog,nech ho vycapi 😀

evercila
5. okt 2007

dik za "hlasovanie", tak 4:0 pre orgovan 🙂

adusausa
5. okt 2007

Evercila mne sa tiaz paci orgovanovy... krasny, jemny 😵
Janulka u mna vyhrava ten druhy taktiez.
Bubaczik wooouuuaaw!! to sa veelmi tesim na vecer... neviem sa dockat 😎 🙂

Ja som predsa nieco stihla tak to idem hodit do albumu, pradlo mam poprate uz aj pol kufra zbaleneho, tak celkom stihame 😅 .

mimusiacik
5. okt 2007

🙂 papiere pre chlapcekov - dinosauri,auticka,lietadielka...
/kliknut pod photo details - na download link/
http://digitalscrapbookpages.com/galleria/showp... 😉