Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hawra
7. okt 2007

kornelia, rozky a kridelka robila Veverka z BC a boli fakt dost dobre, neviem to vsak najst, skus jej napisat do diskusie.
Idem vas docitat, vcera som splacala jednu rychlovku, je skor o fotkach ako o nejakych upravach. 😉

kornelia
7. okt 2007

Dakujem dievcata.
Hawra, je to pekne, ja mam rada jednoduche, a pekne veci, ved v jednoduchosti je krasa, nie? 😉

renika
7. okt 2007

baby, viete mi sem niektorá hodiť link na stihnutie rodokmeňa? videla som to u niekoho v albume a je to super. ďakujem 😉

rabiva
autor
7. okt 2007

ahojte, freebie od sikuly Bubaczik som suplna na blog tak do stahovania priatelia 😉

http://rabivadigiscrap.blogspot.com/

aprilmouse
7. okt 2007

Tak právě jsem vyhlásila nové kolo soutěže z jednoho kitu - je to teda mazec 🙂 a odměna vcelku lákavá, takže se opět můžete přidat.

Bonusy pro účastníky Podzimní nálady jsem předala Blance k rozeslání, nevím jestli je online, ale nejdýl zítra vám dorazí přes soukromou zprávu na baby-cafe, takže to tam omrkněte. Komu by nedošla, nebo nějaký problémy, napište prosím k nám do diskuze a Blanka vás vyřeší osobně 🙂

Tady info o dalším kole:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

mimusiacik
7. okt 2007

🙂 motorova myska...vrucna vdaka za aktualne info...kozmicky je zaujimavyyy 😉

mimusiacik
7. okt 2007

🙂 hlada sa tento kit s lienockou...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

neka
7. okt 2007

Renika, tu je linka na rodostrom, treba trochu nizsie prerolovat.
http://4boyzandamom2.blogspot.com/2007_09_01_ar...

neka
7. okt 2007

Pismena a listky s fotkami som si dorobila sama. 🙂

mirka414
7. okt 2007

kto mi povie svoj nazor na moje diela?rabiva,prosim a aj ostatne.dakujem.

kornelia
7. okt 2007

Mirka celkom pekne, len by som pouzila viac ramikov, aby tie fotky nemali take ostre hrany a bolo by to pekne, tot moj nazor. 😉
Tak dievcata prave si prezeram fotozberne a vidim ze tie rozmery fotiek su vsade ine, a natrafila som na Happy foto, co tu uz bolo sponinane, tak ake rozmery davate tam, tie ich odporucane rozmery v pixeloch, lebo ked som to porovnala napr. s fujifoto, co mi dali tu v meste, tak je tam znacny rozdiel, cim to je? 😒 Inac ste spokojna s kvalitou v tejto zberni?
Poradte niekto, hrozne by som chcela dat vyskusat vyvolat, ako to vyzera na papieri, no zatial sa do tvorenia neveim pustit, aby somto vedela zmenit a nechem to ukladat uz iba hotove. Prosim.... ☹

kornelia
7. okt 2007

Tak rychly vytvor ako sme zbierali gastany, pripraveny na vyvolanie, zmena pixelov, dufam, ze to bude pekne vyzerat. Je to len na skusku, ci su tie rozmery spravne. Ved uvidime, kuknite sa. 😉
Nepozerajte cas, manzel ma nocnu, vtedy neviem zaspat, ale uz idem, lebo ledva vidim. 🙄 😔

janullka
8. okt 2007

mirka414 no dielka su vydarene tiez by som tam dala dake ramiky moc to udiera do oci tie ostre hrany
ale pre zaciatocnicku dobre ja som bola ntom rovnako 🙂

babenky ako si mam nastavit velkost okna v gimpe ked chcem pracovat vo velkosti na A4 nemozem to najst lebo okno mame nastavenu na nrmalnu velkost a ja tam potrebujem maximalnu velkost
dakujem

meggi
8. okt 2007

kornelia - ja som si davala nedavno do Happy fota - ja už som to tu spomínala, že mam klasicky fotky vo fotáku navolené na rozmery : 2560x1920 a v happyfote mi ich vyvolali 10x13, takže mi skoro 2cm ubrali, čo je škoda. Ked som si tam dávala tieto upravené, tak som mala rozmery: 1795x1205 a vtedy mi vyvolali v happy fote krásnu fotku 10x12,5 - takže super - v pixeloch to presne neviem, ale ked si nastavíš do velikosti obrázku túto šírku a výšku, malo by to byt OK. Čo sa týka kvality, je trošku znížená, ale je to fakt malý rozdiel - takže som bola v konečnom dosledku spokojná.

meggi
8. okt 2007

malá pavučinka pre hawru: http://www.digiscrapbooking.ch/index.php?act=vi... - asi nič moc ale na inu som nenatrafila...

neka
8. okt 2007

Meggi, mas krasne fotocky z narodeniniek Karolinky, ale jedna ma uplne vzala za srdce 🙂 . Predpokladam ze si na naj ty , s Karolinkou a balonikom proti svetlu pri okne. Krasna hra so svetlom 😀 😵

evercila
8. okt 2007

to hawra: na Raspberry Road je pavucinovy papier 🙂
ale uz asi nepotrebujes 🙂

adusausa
8. okt 2007

Babenky tak my zajtra letime, som nervozna, este musim nieco postihat, tak sa zatial s vami lucim, a skoro vam napisem, aj ked nepribudnu ziadne vytvory ☹ . Dufam ze to potom dozeniem. Spravila som posledny, taky rozluckovy pre nasho tatina.
Tesim sa na vase vytvory 😉

adusausa
8. okt 2007

Meggi super fotecky z 1. rocku, ale to leti... vsak? Tesim sa na nejaky scrapik 🙂

meggi
8. okt 2007

adusa - dik a prajem štastný let, tatinko musí byt nadšený, ked mu taký krásny scrapik spravíš...
neka - dakujem - ta fotečka sa aj mne moc páči, určite s nej spravím nejaký scrapík

pavlita
8. okt 2007

krasne krasne krasne...
Iba okukavam, teraz nemam velmi cas tvorit, ani v dohladnej dobe...tento vikend ideme za krstnych rodicov a buduci ideme na svadbu za svedkov...teda fuuuuu to budu perne dva tyzdne...no aspon nieco nafotime...pekne...azda...
......aaaaaaaaaa dakujem za hlasy v sutazi podzimni nalada, ten prvy bol Nellykin vsak??? 😉

hawra
8. okt 2007

adusa, stastnu cestu 🙂 ozvi sa skoro.

baby, dik za pavucinku, nasla som nakoniec dobru stopu, ale neviem, ci ju vobec vyuzijem, nejako to tam neviem naplacat, aby to vyzeralo. 🙂 a hlavne, Anetka sa vobec netvari strasidelne, sice krici "boo", ale rehli sa pritom, takze nemam dobru fotku. 🙂
Tak som aspon jednu novinku pridala, sice pochmurnu, ale celkom sa mi paci. 😉

mimka
9. okt 2007

hawra, hawruška to je kráááááááááááááása.... ako si spravila tu prehnutú foto? to je úžasné.... poradíš? ty si moja inšpirácia...aj ja som večer tvorila a zhodou okolnosti som použila rovnaký kit ako ty 😵 teda aj predvčerom...

baby, spravila som kamoške skrapik s dcérkou, ale akosi pre mňa nemá iskru, poraďte mi prosím čo odtamadiaľ odstrániť, alebo čo pridať.... budem vďačna za akýkoľvek nápad, kritiku... 😔

hawra
9. okt 2007

mimka, diiiik, prave vcera som pozerala, ze si sa po dlhej dobe zas zjavila 🙂 Novinky mas vydarene, fakt.
Ten scrapik pre kamosku, hm, asi co mi najviac na prvy pohlad vadilo, je ze ta postavicka je prilis tmava, asi by som ju zosvetlila, aby viac vynikla tvaricka. A k tomu napisu by ma to asi straaaasne lakalo, tie kridelka jej tam dodat 😀 Mohlo by to byt mile. Osobne by som ale siahla skor po motylich ako anjelikovskych 😅
pekny den, vsetkym.

mimka
9. okt 2007

dikes hawri, dojdem domov a budem realizovať, potom hodím na koníka opäť na posúdenie.... chcem to dať vyvolať na 45 x 60 cm a nechcem aby to bolo nepodarené...

ooch, keby som mohla aj v robotke skrebukovať...ale kto by ma platil??? 😖 😎 😀

hawra
9. okt 2007

joj, este ta poskladana fotka. Je to template, kupovane 😕 ale straaasne sa mi ten efekt pacil. Inak, ked to uz mam v PC a viem ako sa to robi, tak som si pokojne mohla doma naskenovat poskladany papier a potom sa uz len na to da fotka (2 vrstvy) a treba sa pohrat s krytim.
Povodne som to skusala este pred kupou, nasla som na nete i tutorial na vyrobu v PS ale bola to vyssia verzia, tak to tak dobre nevyzeralo, takze som sa dooost nastvala a kupila to. 😝

evercila
9. okt 2007

adusa, stastnu cestU
hawra, kde ty na to chodis, na tie napady ... 😀

hawra
9. okt 2007

evercila, no pozeram si zahranicne galerie, a ked sa mi nieco zapaci, tak si to podla uvedeneho kreditu vypatram. 😀

evercila
9. okt 2007

hawram aj tu je pekna pavucinka:
http://newlifes-dreams.blogspot.com/2007/10/nou...

inak tento uz mam stiahnuty, uz sa nanho tesim, len este nemam dobru fotku 🤐

meggi
9. okt 2007

Stahujete si aj takéto pred a po :
http://www.digitalscrapbooking.co.za/blog/?p=112
Ked som si to rozzipovala neide mi to načítat v programe, potrebujem nejaký špeci program??? Máte s tým skusenosti???????? Dik
Hawruš, Mimka - super nové scrapíky 🙂 🙂 🙂
Ja akosi nestíham... 😒