Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

janka100
18. okt 2007

😢

evercila
18. okt 2007

ahoj janka! pozri od prvej strany debatu digiscrapbook pre zaciatocnikov! tam meggi popisuje vsetko od zaciatku! 😀

janka100
18. okt 2007

tak to mám co robit, to mam pri mojom malom tak na mesiac

evercila
18. okt 2007

no, jasne, zaciatky su tazke 🙂)) ale neboj, ono pojde 🙂
najprv sa musis naucit trochu zaklady prace v programe, ktory budes pouzivat...

a tu je napr.stranka, odkial si mozes stiahnut hotove ramceky a quickpages:
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/quickpag...

janka100
18. okt 2007

dakujem moc, aj som si to pozrela,no, akosi neviem po anglicky, tak to asi zrejme bude problem, ked som si to otvorila, objavili sa mi ramceky, a ked som si dala stiahnit, rozbalila sa mi cela stranka, ako si to mam stiahnut?
ja viem, som asi trapna, no ale nemam s tym ziadne skusenosti.
sorry........

evercila
18. okt 2007

najprv si kliknes na dany "objekt zaujmu", to ta potom hodi na stranku, odkial sa to da stiahnut / tam si ho niekedy ale musis najst, rozrolujes, ev.najdes podla mesiaca/, pod nim alebo nad nim byva napis download, alebo here...

ak na to kliknes, hodi ta to na stranku 4shared, to uz je len text.Pockas chvilu, niekedy aj par minut, az sa ti objavi download file, kliknes na to a das ulozit na disk...az sa ti to ulozi, mas to na ploche . Potom na to kliknes pravym tlacitkom mysi a "rozzipujes"./ kliknes na winzip a potom na extract to folder, objavi sa ti okno, kde odkliknes use evaluation version a hotovo.
Tak skus ... drzim palce. /vyzera to strasne zlozite, ale potom to uz budes robit aj poslepiacky.../ 😀

aprilmouse
19. okt 2007

Francois i Janka - mrkněte sem, tu jsou blbuvzdorné návody 🙂 pro začátečníky:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

evercila
19. okt 2007

ahojte scrapperky 😀

vianoce su za rohom / 😀 /, takze som sa pustila do adventneho venceka! prva pracovna verzia v scrapovom albume 🤐
skoda, ze nemozem pokracovat,budem 2 tyzdne mimo PC! majte sa a vela napadov prajem!

droby
19. okt 2007

evercila to si sama robila ten adventny vencek?
to je naozaj ci ako element? 😅
ja som prekonala tvorivu krizu a vo volnej chvilke nieco podlhej dobe spiskala - konecne som si nasla trocha casu aj na scrapovanie 🙂

evercila
19. okt 2007

to droby: to som si spravila zo vselijakych vianocnych elementov a mam to ulozene v png, pouzijem to do nejakeho vianocneho dielka 🙂

droby
19. okt 2007

tak to si moc sikovna je to perfektne, som myslela ze si odfotila normalny veniec, teeda klobuk dole toto by ma ani nenapadlo,
sikulka 🙂

evercila
19. okt 2007

dakujem! este sa chystam urobit aj nejake ine, napriklad cisto pernickovy...
uz nech su vianoce 😀 😀 😀

droby
19. okt 2007

jeej tie pernicky ma tam uputali - uplne ako zo shreka 😀
ja este nemam vianocnu naladicku 😅

evercila
19. okt 2007

ja uz hej, hlavne, ked uz chodia vianocne katalogy 🙂)) a neznasam november 😀 😀 😀

droby
19. okt 2007

no vianocne katalogy uspesne ignorujem, ikeu vianocnu cast som len prebehla "so zavretymi ocami" 😀 nemam rada take skore vianoce ako marketingovy tah, ja si pockam az neskor,od polky novembra.
ale je fakt ze na taketo vytvory je pravy cas chystat 🙂

evercila
19. okt 2007

no to ja sa kludne necham "zdierat" 😀 ja som nakupom darcekov, a vobec vsetkym okolo vianoc posadnuta 😢

mirka414
19. okt 2007

dievcata mohla by som poprosit trosku nazor na moje vytvory??dakujem...

evercila
19. okt 2007

ten posledbe su lepsie, vidno, ze sa zdokonalujes !
😀
trochu by som sa pohrala s ramikmi, nejake vrstvenie papierov a tak...
drzim palce!
ev.

hawra
19. okt 2007

ahojte baby, nejako nestiham, bojujeme zase s "dovernou kamoskou" laryngitidou, v praci je toho vela, tak vecer uz nejako nemam na nic sil. Snad dnes vecer sa sem i k tvoreniu uz dostanem.
Ale stihla som si vsimnut a chvalim droby novinku a vencek od evercila 😉
Majte sa zatial pekne. 🙂

janullka
19. okt 2007

ahojte scraperky 😀
no tak som akosi uz dorobila kalendarik tak ak mate zaujem kuknite albumcek 😅

janka100
19. okt 2007

ahojte, tak baby, dakujem za rady, neviem ako to zvladnem, idem na to...... drzte mi palce...

meggi
19. okt 2007

janka - vitaj medzi nami 😉
Mala som odpálený PC, museli sme vymenit celý zdroj, lebo nám zhorel - tak som nemohla tvorit a pozerat si vaše scrapíky. Už som mrkla a peknučké veru pribudli - supeeer... Tak snad ešte ten kalendár stihnem, ešte som zatial nezačala 😖

kattom
19. okt 2007

ahojte babenky, na http://twopeasinabucket.kaboose.com/digitalKits... je OBROVSKY mega kit - celucicky ruzovy k free downloadu 105Mb - akurat stahujem. tak mozno sa niekomu bude tiez pacit

janullka
19. okt 2007

no a uz naozaj posledne ku kalendaru je obal kuk sa pozriet 😅

janka100
19. okt 2007

este mam jeden dotaz, podarilo sa mi stiahnut prve ramceky, ale cez vnutro mam nejaky napis, aj ked som do toho vlozila fotku, napis mam cez fotku a ako ho mam dat prec??????? urobila som nikede chybu???????

kornelia
19. okt 2007

Meggi tak to sme dve, ani ja som este nezacala. 😉

droby
19. okt 2007

kattom, ale treba sa predtym zaregistrovat aby som ho mohla stiahnut ☹ inak sa paci, ale nechcce sa mi nikam registrovat

janka100
19. okt 2007

ahoj kattom, fotky mas uzasne, ako a kde si stiahla ten ramik s tou postielkou ako maly spi??????? je suprovaaaaa, aj ja ju chcem
pa

janka100
19. okt 2007

megi, dik za privitanie,
celu noc sa mi snivalo ako robim a stahujem ramceky, vazne mi z toho hrabe, dnes som ledva cakala kym maly zaspi, no a na potvoru sa mu akosi nechcelo.

kornelia
19. okt 2007

Mirka, hej uz sa zdokonalujes, je to ovela lepsie s tymi ramikmi, len by som ich este troch apoposuvala aprekryla jeden cez druhy a bude to super. 😎