Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

bubaczik
27. okt 2007

ta teraz davas linky?ked uz nemozem? 😠 😀

rabiva
autor
27. okt 2007

😝 tak ked som dnes sadla k pc 😅 a nemas toho dost? 😎

erika153
27. okt 2007

ste poklady 😵 😵 😵

kalendare som uz preluskala, a uz aj mam jeden vytvorenyu na skusku...celkom mi to islo, ale mam toho v kompe este strasne malo stiahnute, aby som vedela robit nejake zazraky.. aj tak vam baby dakujeeeeeem!!! 😵 😵 😵

mmem
27. okt 2007

rabi: dik 😉 , to ho tak tatko vycesal🙂 ti verim,zaprah v praci aj doma:(

brouzdala som po nete a objavila som na mimibazare cz tiez scrapbooku,diskusiu,... tak sa mrknikte

http://www.mimibazar.cz/scrapbooky.php

mmem
27. okt 2007

erika : peknucke🙂 ako si vytvorila tie otrhance na tom oranzovom scrape? ja som na tie trhance a ohybance zatazena,stale s nimi este nie som vysporiadana🙂
v tom kalendariku by som este asi oramovala fotku,sikula si 🙂

oscarka
27. okt 2007

Erika mna by zaujimali tie puzlle. nemozem na to najst ziadny navod. 😵

veronicka
27. okt 2007

ahoj potrebovala by som pomoc. Robim jedno oznamko ako kolaz v gimpe a vobec mi to nejde. Teda aj trochu hej ale potrebujem to doupravovat. Nenajde sa tu nejaka dobra dusa co by mi s tym pomohla. Bola by som strastne povdacna. Dakujem ak by sa niekdo nasiel moj mail je veronicka777@gmail.com

aprilmouse
28. okt 2007

MMEM - na mimibazaru to je kapitola sama pro sebe. Vzniklo to jako "pomsta" proti Babycafe, protože jsme měly snahu pomoct tamějším holkám s kolážema, protože to bastlily strašným způsobem a nebyl tam nikdo, kdo by jim poradil s problémama. Jenomže adminy děsně naštvalo, že by se někdo měl - nedej bože - koukat na návody někam jinam, než na MMB, takže nejdřív byl hon na čarodějnice (tj. na nás holky z BC) a pak si založili vlastní sekci. Nicméně kvalitu můžete posoudit - my tam neradíme, protože jsme špatný. Neradí tam nikdo, všichni se v tom plácají, ale HLAVNĚ ŽE NEMUSÍ KOUKAT NIKAM JINAM, PROTOŽE TO MAJÍ NA MMB. tak asi tak.

mimusiacik
28. okt 2007

🙂 rabivuska...jupiiii....vrucna vdaka za more linkov a moznych preklikavaciek!Som velmi rada,ze si mohla opat nakuknut...Drzte sa!
(najviac ma potesili madarske snezienky a tulipany...na jar sa zidu) 😉

aprilmouse...hmmm...no coment...ale smutneee... 😢

mimusiacik
28. okt 2007

🙂 bihan...tak ako?Mate pokojneho anjelicka,ci sidielko? 😉

bihan
28. okt 2007

Mimuš, anjelika... nechá maminu tvoriť a v noci spať (ted vrámci možností 😝 )

mmem
28. okt 2007

april: tak to je blbe,az tak dopodrobna som to necitala, len som tam videla tvoje scrapy a nejaku diskusiu. tak fuj fuj,nebudeme propagovat tak negat.naladenych ludi:( a sko Mizatko,je dobrucky??

bihan: sa mas🙂 ten moj certik mi dava zabrat,tak uz sa tesime na scrapiky🙂 inak mala je krasnucka

rabi: tie linky su super

veronicka: skus na babycafe
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

mmem
28. okt 2007

a je aj nova diskusia na ceskom konikovy

rabiva
autor
28. okt 2007

tu kauzu na ceskom MMB som videla 😖 rozbehlo sa to vlastne aj na slovenskom MMB, ale verim tomu ze linky na kity, kt. su tam spomenute su prevzate isto od vas, z BC nie? ... ja zas nemozem pozerat na fotomontaze, z toho mi je fakt smutno 😠

mmem
28. okt 2007

myslela som konikovi 😔

rabi ake fotomontaze?

mmem
28. okt 2007

http://juliaspages.blogspot.com/

http://runa7711.blogspot.com/ pozor na tie ruske, stihlo to v azbuke a nedalo sa mi to "rozrarovat",ale po jednom som to nejak prekopirovala,tak to slo🙂

http://rachaelsscraps.blogspot.com/

aprilmouse
28. okt 2007

Rabiva - nejen linky na kity, ale návody, které jsem předtím vůbec nesměla zveřejnit, aby někomu mohly pomoct - protože to je link na konkurenci a tu jsem si nezaplatila (ha ha ha) tak NAJEDNOU jim došlo, že vlastně to je dobrý tahák na ženský, tak NAJEDNOU mají link na moje návody přímo v hlavičce diskuze... atd... no prostě, nemám slov no. Holky tam za to nemůžou, ty jsou chudáci zmatený jak Gora před Tokiem - koláže se jim líbí, ale kvůli tomu, že je takhle odřízli admini na vlastním písečku, tak jim v podstatě nikdo nesmí ukázat nic lepšího, nebo nedej bože radit tak, než přímo v diskuzi na MMB. Je mi jich v podstatě líto, ale po tom všem, co se tam na mě a na BC házelo za odpadky, fakt nemůžu zvyšovat návštěvnost jejich diskuze tím, že tam budu radit a házet různý "špeky" z netu :(

aprilmouse
28. okt 2007

Haha koukla jsem na ten mmb.sk a docela sranda. No jo no, jdu se zahrabat a zajíst hořkost obědem 🙂)

Večer končí Bá-Snění, kdopak se ještě nepřidal? 🙂

bubaczik
28. okt 2007

no co sa tyka mmb,ja som tam mala svoje veci,a doslova ma bombardovali mailami,ze odkial a pod,tak som svoje veci stiahla.. 😒

mimusiacik
28. okt 2007

🙂 bubu..toto v tvojom albumiku...nema chybu... 😀 😀 😀 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bubaczik
28. okt 2007

mimu tak skoncim 😕 😀 😀

mimusiacik
28. okt 2007

🙂 normalne by som si to dala ako tapetu na pc - VAROVANIE!!! 😀 😀 😀 😉 ...ked Ta tak zo vsetkych stran bombarduju,prosim prezrad aj nam odkial je ten vydareny obrazocek!...je milionovyyyy!!! 😅 😵 🙂 😉
Velmi ma pobavil...trefneee...

bubaczik
28. okt 2007

ta z nejakej stranky na nete..znam ja 😀 😀

mimusiacik
28. okt 2007

🙂 alebo ako pozadie do kitu na autoportret... 😀 😅 😵

bubaczik
28. okt 2007

ta vidis,to ma nenapadlo 😕

rabiva
autor
28. okt 2007

😨 tak to si admin z mmb "trosku" protireci, ak ma nieco proti BC a prvy odkaz v teme Gimp ideal Scrapbook je odkaz na BC 😀 😀

hm mna by zas zaujimalo ako upravit fotku ak je trosku rozmazana a nejako ju proste dat "dokopy", aby nebola rozmazana? da sa to? 😎

Mimusiacik, vies si nas predstavit ako dochodkyne? Vnucatkam budeme rozpravat ako sme po veceroch robili scrapiky 😀 😀

kornelia
28. okt 2007

Mmem, Fanny nie je prezyvka, ani skratka, sice sa uvadza ze to moze byt aj skratka na Frantisku, ale ona to meno ma takto zapisane v rodnom liste a to ocino vybojoval aby bolo s ypsilonom, ja som chcela makke i, ale pre dievcatko vyberal meno on, ja som vyberala pre syna, tak som boj prehrala. 😉 Co uz vobec nelutujem. 🙂

mimusiacik
28. okt 2007

🙂 Ahojte bambulky!
Prosim, kde vo Photoshope zvacsim percenta otvorenej foto,ked mi ukazuje nejakych 16,7% a potom to je neostre...?...hold rucna brzda...nedojde mi to... 😨

luculka
28. okt 2007

mimus a ty peacujes v com? 😉