• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
mimu: skus navigator a tam poposuvas jazdca na zelanu velkust,je to vpravo hore

rabi: to neviem mna by to tiez zaujimalo,mam par peknych ale rozmazanych fotiek,ale je mi ich luto vymazat

bubaczik: ta fotka je super

kornelia: fanny s y je super:slight_smile:
28. okt 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
april: no to som fakt netusila ze to zaslo az tak daleko:( nechcela som propagovat niekoho kto takto skodi, my sme tu mierumilovne a sme vdacne za kazdu radu a dychtive po novych linkoch, to som nemohla tusit :angry:
28. okt 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako sa robia ramceky v gimpe? Dakujem V.
28. okt 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronicka: ja pracujeme v PS,tak neviem,ale na predchadzajucej stranke som dala link na babycafe,tam mas navody aj na gimp,skus polistovat,mozno nieco najdes

mimu: tusim mas tvorivy vikend-tie listy su nadherne a mala je suprova :wink:
28. okt 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To baby cafe som pozerakla tam som to nenasla.
28. okt 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mmem - normoš tam můžeš přepsat těch 16% ručně v růžku pravém dole :slight_smile:
28. okt 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: april,mmem - dakujem za percenta,vyskusam...

rabi - doostrenie vraj v PS - 5 sposobov - najjednoduchsie Filter - Zaostrenie - Priostrit???
28. okt 2007 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra dik za papiere,teraz som si ich az rozzipovala,su kraaasne...dikes..no ja stiahla od mami skoro 3gb,ta mam s cim robit :grinning:
28. okt 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubaczik, pekne blinkies :wink: :wink:
28. okt 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky aj takym to sposobom sa da vutlacit kalendar
http://pocitace.sme.sk/clanok.asp?cl=2031344

len treba hladat kde to predavaju :sweat_smile:
28. okt 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, som spat, zdravo unavena. Uz pracujem, ozvem sa vecer.
pekny a slnecny den. :slight_smile:

april, k mmb uz fakt niet co dodat, bola som upozornena (nie adminom, pouzivatelkami, co zas nie je pre mna smerodajne), aby som tam linky na baby-cafe.cz nedavala. No ak sa niekto spyta, tak davam, ak ma niekto seriozny zaujem, tie informacie si najde.

rabi, panos ma na doostrovanie akciu. Stiahnes, otvoris fotku, spustis akciu a foto ti doostri samo. Mrkni si to. Samozrejme netreba cakat zazraky, ze z machule vytiahne tvaricku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale mierne to pomaha. http://www.panosfx.com/index.php?option=com_content&task=view&id=115&Itemid=27

ostatne nestiham teraz, takze zas vecer papa
29. okt 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny ako ulozim kalendar do pdf robim v gimpe asi sa mi to enbude dat vsak lebo som to skusala a nic :frowning2: mam to len v jpg.a xcf inak mi to nejde
29. okt 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby
na svete je moje prve freebie, tak ak sa vam k niecomu hodi tu je http://yanoochkadigi.blogspot.com/

je to sice trochu lokalna zalezitost ale mozno predsa, tak prijemne scrapovanie :wink:
29. okt 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nguyen krasne :slight_smile:

ja sa snazim, tvorim, ale najhorsie je to, ze ked sa ma niekto spyta ako som to spravila tak neviem :frowning2: proste zabudnem, lebo len skusam... myslite, ze sa to raz naucim? mne hned vsetko vyfuci z hlavy :frowning2: :sweat_smile:
29. okt 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooops baby prve freebie, prve faux pas

pre gimpacky by to malo byt ok a pre zvysok, upravim format a v stredu vecer to dam na poriadok :sweat_smile:

hlavne ze som si vyrobila prve strany ale format som si vobec nevsimla
29. okt 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika zapisuj si

aj ja som si zapisovala, teraz uz menej ale su veci ktore si proste potrebujem poznacit, myslim ze to nie je nic nezvycajne :wink:

ja si napriklad teraz zapisujem, "freebiecka sa ukladaju v png a az potom sa rozsiruju medzi ludmi, to aby som nenarobila zbytocny poplach" :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nguyen dik, aj ja som o tom uvazovala, asi si zacnem zapisovat, lebo je skoda, ze hned vsetko zabudnem :slight_smile: a tolko carov sa v tom da vycarit a ja som este len na zaciatku :sweat_smile:
29. okt 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nguyen :superske :slight_smile:

baby ja som si stihla nejake brushes a ked to otvorim nic tam nie je. ako to funguje??? :sweat_smile:
29. okt 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis si ich importovat do programu, mne s tymto pomahala bihan a hawra, ale zalezi v akom programe robis, kukni si tie navody co su na baby cafe a ja mam na blogu nieco k psp a gimpu :wink:
29. okt 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som to asi po... dala som nahradit stopu a tie prednastavene zmizli,da sa to nejako este vratit spat?
29. okt 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to zachranila, je tam moznost obnovit stopy :slight_smile: to som si vydychla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem stiahni si do compu stopu, potom si otvor PS klikni pravym na stopy, tam je nacist stopu klikni na to a uz vyberas z kompu ktore chces! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: narodeninovy
http://freebies.scrap-gratuit.fr/kits-coordonnes-kit-happy-birthday-by-scrapuce.html?id=1894

tie babiky sa mi podarilo stiahnut,ale ako to otvorim?musim naistalovat,to, co navrhuje?po trojskom konikovi netuzim... :grinning: :wink: tak ako prosim?Vdaka.
29. okt 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: poniky
http://imagesdoigts.canalblog.com/archives/2007/06/12/5276039.html
ale ako ich rozlusknut po stiahnuti???...to je hlavolam... :grinning: :wink:
29. okt 2007 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: namornicky,cirkus,dzungla.... :wink:
http://www.scrapteam.canalblog.com/
29. okt 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, to je megaupload - musíš nainst. toolbar jinak tě to nenechá. Nicméně trojan to není a dá se pak zase odinstalovat... ale jsou to chajzli to jo :slight_smile:

Jinak nevím co myslíš problémy s otevřením - jsou to normálně zipy... jen to je ten megaupload s toolbarem
29. okt 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ziza - na spodku stránky anjelské krídla - stačí kliknúť na obrázok :wink:
30. okt 2007 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok