Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hawra
25. sep 2007

droby, sediet za PC sa ma po veceroch, 😝 jasne, ze kym svieti slniecko tak fotime. 😉 Tak ja teda trpezlivo cakam na zaplavu vytvorov (ale zase nie na ochladenie 😔 ), medzitym si aspon stiahnem dalsiu cast Prison Break. 😀 😀 😝

bubaczik, ten vyskok z foto som tiez obdivovala rano, parada.

bihan, ak si este na prijme, tak by to chcelo aspon jeden prispevok denne, aby sme vedeli, ako si na tom. 😀

droby
25. sep 2007

hawra tvorim po veceroch, aj vcera vecer som mala tvorivu, ale zas take s dovolenkovou foto, co na konika nepatri, ale aj njaky ten vytvor s neterkou som stvorila aby ste videli ze makam 😀 ale pridat mozem az poobede ked to v praci utichne.

bubaczik ale vysledok stoji za to.

rabiva
autor
25. sep 2007

ahojte, no ja mam nieco rozrobene, tak uvidime co z toho bude, som chora tak sa mi velmi nechce 😒

yoo svagrica, super novy scrap, vyskok z fotky sa vydaril 😉 a pismo tiez 😵

bubaczik
25. sep 2007

...ja ze jaka svagrica 😕 😀 😀

bubaczik
25. sep 2007

potom ti to poslem jak dojdem z rehabky,a jak bude time... 😉

mimusiacik
25. sep 2007

😉 Ahojte bambulky!
Prosim nemrknete mi na tento link?
http://scrap-stuff-with-psp.blogspot.com/

Aky program este k tomu treba pohladat,aby som mohla pouzit PSP obrazky - velmi chutne graficke CB bocianiky,opicka,a baby kit???

vrucna vdaka za info!
Pohodove popoludnie... 😉

droby
25. sep 2007

ahoj mimusiacik,
na to potrebujes fotosoo, ten ti tento format zoberie a dovoli s nim pracovat

droby
25. sep 2007

a dik, uz ich stahujem 😵

mimusiacik
25. sep 2007

🙂 su tam aj nase sloniky ... "photoshop"?

droby
25. sep 2007

jaj to co som napisala, ano myslela som photoshop 😅

droby
25. sep 2007

k slonikom som nedosla, mam ornamenty a ramiky 🙂

mimusiacik
25. sep 2007

🙂 drobcek - vdacne...aj mna vzdy velmi potesi,ked tu niekto hodi vydarene linky na freebie ci hotove ramiky - quick page 😀 a ja to mam ako prijemne a mile prekvapko na vecer a sladky bonus po narocnom dni... 😉 😀

mimusiacik
25. sep 2007

🙂roluj dole nizsie - lubezny detsky kit s kacickami... + tie cb veci - kociariky rozne styly...

droby
25. sep 2007

ked ja som sa este dole nedostala 😀
stahujem vsetko postupne, dneska riadne zaplnim pc 😀

jeeee cierne sloniky a plno inych veci...
tam mas pri tom inak na vyber z dvoch formatov, psp a psd

mimusiacik
25. sep 2007

🙂prosim, a aky je medzi tym rozdiel - naco su 2? 😉 co sa s kt.da robit?

droby
25. sep 2007

kazdy je asi trocha iny a pre iny program, myslim ze s psd pracuje len fotosop a stym druhym aj iny program. zeby gimp - neviem ja som len fotosopova

rabiva
autor
25. sep 2007

baby ta stranka je super, a ornamenty 😵 😵

simula
25. sep 2007

baby ,keď mate photoshop a mate ho 30 dni ,tak ho potom odinštalujete a znova nainštalujete?

rabiva
autor
25. sep 2007

droby krasne nove LO, len v milacikovi je skriatok - love of mi life... 🤐
hehe tvoj je EMO? moj je Ejo 😉

adusausa
25. sep 2007

Baby ja nestiham momentalne nic porobit, tak si pozeram vase vytvory a vytesujem sa. Aspon si stiham nieco stahovat a ukladat do pc, a potom sa na to dam.
Bubaczik a Droby krasne nove dielka 🙂 !!!
Mimusiacik, rozkosna ja ta Tvoja mala, krasne fotky si zasa porobila 😉 .

droby
25. sep 2007

rabiva 😀 moja naglictina, raz sa pokusim nieco napisat a hned chyba 😀
hej je to emo - inak milan ale sto rokov mu tak nikto nepovedal. a lepsie to tam vizxera napisane 🙂
mam okolo seba 2 pc, na jednom úpracujem na druhom konikujem a na tretom tvorim dalsie dielko 😀
dakujem,

ako sa stahuje z tadeto? http://www.blushbutter.com/store/index.php?main...

rabiva
autor
25. sep 2007

a teeeda ze 2 ci 3pc?? 😀 😀
no baby, mne vcera stiahlo... 🤐 ... moj pc zrazu zacal piskat a zamrzol totalne, niekolko krat tvrdy restart a nic nenabiehalo, no pot ma oblial 😠 a nakoniec boli len "uvolnene" kabliky, uff odlahlo mi, uz som sa zlakla ze nove kity uplne stratim... ani fotky nemam zalohovane 😕

Adusa, skoda ze nemas casu, ale verim ze tvoje dalsie dielko bude super! 😵

rabiva
autor
25. sep 2007

ozaj, baby, ak nahodou natrafite na "hubkovy kit" tak prosim supnite link, prehadzam si aj starsie freebicka ale zatial som na nic nenatrafila 😒

rabiva
autor
25. sep 2007

nie prehadzam, ale prechadzam... 😅

froschka
25. sep 2007

ahojte chcela by som poprosit o malu radu...ako sa urobia farebne oci na ciernobielej fotke??skusala som lasom ohranicit oko a odfarbit alebo dat farebny nadych ale nevyzera to prirodzene....mate nejaky lepsi typ???

droby
25. sep 2007

hubkovy myslis ako hribikovy? nevidela som este.
no zmizla tu moja tema kam prispievam pri tomto vypadku ☹
a na jednom pc som dokoncila dalsi vytvor a preniesla na dryhu pc kde mam aj net 😀

neka
25. sep 2007

Nedavno som videla pekny len si neviem spomenut kde, skusim ho najst, zatial som nasla toto. 🙂
http://nbk-nicnic.blogspot.com/search/label/Fre...

neka
25. sep 2007
droby
25. sep 2007

froshka ja to robim jednoducho klasickou gumou - nastroj na vsetko. dam si farebnu vrstvu pod ciernobielu a vygumujem tou rozmazanou gumou 😉

neka
25. sep 2007

Este by som sa vas chcela opytat ako ste riesili zaplatenie licencie za pouzivanie WinRaru, skoncila mi 40 dnova skusobna lehota, zakazdym mi pri stahovani vyskovi ramik, kde ma informuju ze by som mala zaplatit, ale ked ho zrusim, mozem si kludne veci preniest do pc. Ako to teda vlastne funguje s tym platenim? 😅