Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

pavlita
5. okt 2007

Evercila, orgovanovy je tutovka...
Adusausa, opat krasne dielko... 😉
Meggi, ja viem, ze tie moje mesiace su jeden o voze, druhy o koze...no tak nejak mi nieco napadlo, tak som to rychlo chcela realizovat, ale teda neriesim to, tento kalendarik poputuje svokre... 😀 a dalsi snad uz bude lepsi. Teda urcite by som chcela nabuduce nieco v jednom style... 😖

bubaczik
5. okt 2007

tak tu je moj vytvor 😵 mne sa paci 😉 len uz nikdy viac 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

rabiva
autor
5. okt 2007

wow bubaczik, super... ak chces mozem to dat na moj blog kym nebudes mat vlastny hm? 🙂

Adusa, super ako vzdy 😉 😉

Meggi a ty neuvazujes nad blogom? ked tolko citam ze mas vlastne freebicka? 😎

meggi
5. okt 2007

rabiva, ja a freevicka??? Kde by som ich nabrala 😅 Rada by som, ale ešte som také niečo nevytvorila, ale v blízkej buducnosti by som určite niečo také rada tvorila, strašne ma to baví... Len chce to čas... Potom budem potrebovat pomoc a určite sa ohlasim...

rabiva
autor
5. okt 2007

nie freebicka? 😅 tak elementy? 😎 😵

meggi
5. okt 2007

Rabiva, a kde si čítala? Ja som fakt nič nevytvorila 😨 žial 😖

mmem
5. okt 2007

janula: ja tiez podporim ten druhy,paci sa mi to porovnanie 1 fotka a rocna fotka,ale ten prvy tiez nie je zly
evercila: oba su krasne,ale na maj by som volila ten orgovanovy
adusausa: opat si nesklamala🙂

a kde je mimusiacik,uz sa tu dlho neukazala

mmem
5. okt 2007

bubaczik:super,pisala si nieco o anjelicovi,ale ja to nikde nevidim :(

rabiva
autor
5. okt 2007

meggi aaale co som total dopletena? 😕 tak potom kto?? som dako mimo z tej prace ☹ 😔

bubaczik
5. okt 2007

dakujem..mmem ten je pekne odlozeny 😀 neviem,nepasoval mi tam 😢 sak ked ma mozno este raz nieco nakopne,tak ho vycapim.. 😀

bubaczik
5. okt 2007

rabi tiez si spominam,ze to tu niekto spomunal,ale tiez nepamatam 😅

mmem
5. okt 2007

nebola to adusausa,alebo megie magdalenka??

rabiva
autor
5. okt 2007
adusausa
5. okt 2007

Hej to som bola ja, ale mam len dve. Este som ich nepouzila... mozno nabuduce.
Bubaczik si sikulka!!! Pri tolkych detoch to stihas, fakt parada!!! 😉

evercila
5. okt 2007

to bubaczik:klobuk dolu!!! ja som sa zatial nedopracovala ani k tomu, aby som zistila, ako sa to vobec robi 🙂
to adusa: dik! no ty mas zase krasne, ako vzdy!

dakujem vsetkym za podporu a pomoc!

pavlita
5. okt 2007

rabivuska dakujem za srdiecka, supisne...
tak som to dokoncila, davam tlacit a balim prvy darcek na vianoce pre svokrusu... 😀

bubaczik
5. okt 2007

..dakujem dievcata 😵 😵

meggi
5. okt 2007

Jééé, hawra - to je peknunké... Prečo si to nedala do sutaze na BC?
Aduska - super, snad aj ja niečo vymyslím... A čo si vytvorila? Máš už vlastný blog? Krásnučké posledné dielko - potešila som sa, ked som ta videla, že maš niečo nové v albumoch a je fakt nádherné, radost pozerat... 🙂 🙂 🙂

hawra
5. okt 2007

meggi, diiik. Som teda spat, snad i napady. 🙂
Do sutaze to nepatri, nie je to z toho sutazneho kitu.
Baby, krasne napredujete. Velka pochvala vsetkym.

adusausa
6. okt 2007

Meggi nemam vlastny blog, mozno ze nieco poriesim, ale az ked sa vratim zo slovenska. Robila som len take rybicky, no nic moc 😀 😵 , ale snaha bola 🙂 .
Hawra tiez sa bazim ked nieco pridas do albumu 😉 , radost pozerat 😵 .

adusausa
6. okt 2007

Mimka snazila som sa spravit nieco ruzove ( na Tvoje zelanie 🙂 )aj ked to nie je uplne ruzove... dufam ze Ta potesi 🙂

mimusiacik
6. okt 2007

🙂 Ahojte bambulky!
meggi - vrucna vdaka za link na romanticky pre mna 😉 (velmi potesil)
mmem - bola som na sluzobke v BA,clovek tyzden mimo a vy uz opat niekde az heeeen v Aši a v nedohladne... 😢 (dakujem za milu pripospomienku v teme) 😉
rabivuska - vdaka za ramceky 😉 (,ze na nas myslis a tesis linkami i po prvom narocnom zabehavacom tyzdni v praci po MD) 😉
aduska - cmuk za kvazi ruzovyyyy....carovne kukuc potesilo!!! 😀
(disney world rozihral opat dieta vo mne + ta siet s palmami je tutifrutialafleee No.1*!!! 😀 😉 )
hawruska - jesenna laska je FANTASTICKA,chyti za srdiecko,
neprehliadnutelna,vynimocnaaaa,velmi sa mi paci...
i ja som myslela,ze je to ten megakit z bc...
(mala som vcera umysel dopisat gratulacku k vyrociu,len som nevedela ako..(ako vzdy,kym na to pridem,tak to trvaaa 😀 po prispevkoch som sa prihlasila a stale dokola...tak ma napadlo teraz...AZ...ze asi dam do diskusie,alebo sukr.posty april a ta to tam asi zavesi...)

preletela som posledne aktualne albumceky na prieceli a opat vidim nove autorky,co v teme zatial nefiguruju,tak snad i pripisu nieco v buducne do temicky...nas vsetky do potesiii... 😉

Majte slnecny vesely jesenny dnik a pohodovy vikendik! 😉
(velmi ste mi chybali... 😅 )

mimusiacik
6. okt 2007
mimusiacik
6. okt 2007

🙂 po stiahnuti runy mi vypisuje - nekorektny archiv... ☹
bubacika stiahnut - klik na obrazok - pozor Rar format! 😉

aprilmouse
6. okt 2007

Hezké ranko, zítra končí podzimní soutěž z jednoho kitu - tak šup, kdo ještě nepřidal dílko, přidává! 🙂
jinak jsem přidala na webík nějakých pár rámečků kdo by měl zájem
http://april.webgarden.cz

ještě tam snad v průběhu dneška přihodím nějaký mašličky

janullka
6. okt 2007

ahojte sikulky
tak na svete mam dalsi mesiac kuk 😉

mmem
6. okt 2007

ahoj mimus 🙂
adusausa,hawra :very,very nice 🙂 fakt zlatucke a velmi origos a napadite,
adusa tebe stastny let na rodnu hrudu🙂
janulka ja som tam nic nenasla :(

vy ste fakt rychliky,ja som rada ze obcas nakuknem🙂 tento vikend asi tiez nic nevytvorim,mame navstevu 🙂

tak pekny vikend a pekne tvorte

janullka
6. okt 2007

mmem nestras

je tam len som skor dala avizo ako ulozila fotku
😝

kornelia
6. okt 2007

Taaak dievcata, ja zasnem ,nad tymi vasimi dielkami. Sedim si tu konecne nad svojimi svedskymi gulkami, co som prave vycarila, mimochodom su perfektne a kukam do albumcekov - no proste parada.
to bubaczik - velmi pekny kit, zaujimavy
to adusa - krasa, mas krasnu babulku! 🙂
to janulka - zatial ti len zavidim, ze stihas ten kalendar, ja som s tym este ani nezacala!
to hawra - tak ta jesenna laska, ktomu niet co dodat, tie deticky su padarene, ako z reklamy 😉
No hned prihodim nieco aj ja, vcera vecer som makala, no asi som stiahla nejaky virus, lebo mi to ide nejak pomaly,kazdy ukon mi trval asi dve tri minuty, skoro som sa zblaznila, no nic to musim si dat skontrolovat PC.
Pozrite si moj scrapik s prvorodenym synom, hned sa pustim do druheho s dcerou. 🙂