Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

rabiva
autor
18. dec 2007

janka, hotove ramceky napr. http://runa7711.blogspot.com/

prip. mrknite na tuto diskusiu od Meggi, su tu zhrnute zaklady a odkazy na rozne stranky:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mmem
18. dec 2007

erika153:
super pozdravik, no vies mne sa tam nejak poplietli velke a male pismenka 😅 ale uz som to napravila a dala opat do albumu😉

rabivuska: diky za linky,tie modre Vianoce a stehy su super,zajtra postahujem a tie E- nie su predsa dolezite- ani za .A-ka si chleba nekupis 😀

monkula: wouuu dúhu, obhorený papier a horiaci text???? tam som sa ja veru este nedpracovala, je na to niekde nejaky navod??

dnes som bola maleho dat fotit fotografke, no ten vystrajal ako cert,..... som zvedava co z toho bude

kattom
18. dec 2007

ahojte - tak sa mi konecne poradilo uploadnut prvykrat nieco na 4shared - davam do placu - moje freebie ramik so santom - 5 farebnych mutacii (kuk moj album "vianoce prichadzaju" a jeden vianocny papier. tu je link:

http://www.4shared.com/file/32423516/4dbd7cb8/k...

dufam, ze sa ramiky budu niekomu pacit 🙂

mimusiacik
19. dec 2007

rabivuska...mas odo mna Cmuk za linky...teraz v hektike velmi bodnuuu...(runa ma u mna vzdy iba sive ikonky po stiahnuti,neviem nikdy rozbalit/
...vdaka...tesim sa na dalsie od mnohych co sa preklikali k zaujimavostiam...uspesny den!

rabiva
autor
19. dec 2007

mimusiacik ano?? tusim sme to uz riesili ze? som zabudla 😅

no mam na blogu cisto vianocnu gycovku klasiku 😝 (zapnut zvuk) 😎

hawra
19. dec 2007

rabi, dovolenkujes? 😝

evercila
19. dec 2007

hawra som si vcera pozerala tvoj blog , to je hudba z perinbaby, ze? sa strasne na tesim, ze ju konecne davaju...! 😉

hawra
19. dec 2007

jasne, jasne, ja sa tak tesim, ze som si tu hudbu na blog dat musela 🙂 Perinbaba jednoducho patri k Vianociam. 😀 😉

evercila
19. dec 2007

hej, ale ju aspon 5 rokov nedavali 🙄
tak sa neviem dockat! nevies, kedy ide?

erika153
19. dec 2007

kattom podarene 😵 😵

hawra
19. dec 2007

24.12 o 18:55 😀 vyborne.

droby
19. dec 2007

jej dakujem za predpoved programu 😀 perinbabka musi byt 🙂
hawra tebe vdaka za tie kalendare, nemala by som darceky
a mimusiacik vdaka za napad spravit kalendar na jednu a4 na cely rok - inak by som nemala sancu ani chut tolko robit 🙂

hawra
19. dec 2007

droby, dakujes jak na Oskaroch 😀
tak teda i ja:
baby, vdaka vam vsetkym za pokec a pochopenie, kedze doma o tomto konicku nemam s kym pokecat 😉
Mozno by som si mohla na moje prve vyrocie s digiscrapom kupit nejaky paradny kit. 😝 hihi

erika153
19. dec 2007

hawra ja tiez kecam doma muzovi o tom a on ma vobec ale vobec nepocuva. aj ked sa tvari ze pocuva a prikyvuje 😀 hawra si si mala pytat od muza na vianoce taky dobry kredit na cely rok na kupovanie kitov 😀

droby
19. dec 2007

😀
no ja scrapujem odkedy je tato tema a odvtedy vlacim noutbuk vsade so sebou ze vsade budem tvorit, dnes som nad tym tak rozmyslala ze som sa zbavilakabelkomanie lebo ziadnui bnepotrebujem kedze vlacim velku tasku s noutbukom a cele vybavenie co ktomu potrebujem.
tak kedsme pri tom dakovani, dakujem za zalozenie temy a velku pomoc pri uceni sa a tvoreni, za kazdu pochvalu a taaaaak 🙂
taka vianocna dakovacka 😀
no s tym kitom to nie je zly napad taky njaky fajny si kvyrociu mzoes dopriat 😉

hawra
19. dec 2007

erika, ahaaaa, to musim povedat muzovi s tym kreditom.
Inak moj stale povie, ze: "pekne", ked mu ukazem novinku. Fakt objektivne a nezaujate hodnotenie 😀 😀

droby, ze? dobry napad 😀
zeby nieco odtial? http://www.thedigichick.com/shop/manufacturers....
alebo od bren? http://www.scrapbookgraphics.com/xcart/manufact... 😉 😉 😉

erika153
19. dec 2007

tvoj povie aspon pekne. moj "uhm" 😀 😝

droby
19. dec 2007

jeej tak ten druhy dokaz sa mi pozdava viac-vianocne uz nechcem vidiet, nech uz amme jar a kvetinky 😵
no ja si vypocujem bud uhmm.. alebo pekne...a zacne si aj tak kafrat o svojom, ale niekdy ma taku svetlu chvilku ze mi pomaha, a to vie super poradit, njake dielka sme robili spolu 🙂

erika153
19. dec 2007

droby tak to mas uzasneho muza, moj by ma poslal niekde nech neotravujem s takymi somarinami 😅 😀 pre neho su to somariny ale pre mna nie. 😠

bihan
19. dec 2007

Teda tu sa ďakuje? 😀
Tak ja ďakujem hlavne Rabive a Hawre - vďaka nim už nemám ani minútku voľného času, lebo ak malá zaspí, tak sťahujem a tvorím ako o dušu 😀

Manžel tiež vždy povie len: "Pekné" a samozrejme na všetko, čo urobím, ale zase mi pomáha s html serepetičkami - teraz sa snažím vložiť hudbu bez toho, aby som išla cez tie generované pesničky ako imeemm.com, ale akosi mi to neide 😅 (Nuž, výhoda mať doma informatika 😀)
No a ešte ma upokojuje, že aj keď prečerpáme paušál na internet, tak je rád, že mám zábavku 😉

droby
19. dec 2007

zayial je to uzasny snubenec a fakt vie ohodnotit vsetko a to sa mi najviac opaci ze ked mi nieco nesedi vie rpesne poradit co treba zmenit. tak dostane aj on na vianoce kalendarik 🙂 dufam ze ho neofrfle 😀
bihan suhlas moj sa o to zaujimat musi potechnickej stranke, furt mi kvoli tomu blblo opc tak len kyval hlavou jak som tak rychlo dokazala zapratat pamat aj disk 😀 tak mi vymyslel asystem ako tvorit bez problemov, stale mi chce aj tlaciaren kupit nech si mozem tlacit, ale na co ked mi ju kupil otec tak tlacim na tej u neho - co budem do svojejminat toner a papier ked nemusim 😀

evercila
19. dec 2007

jej, rabiva, ty mas last christmas 🙂
zeby som sa aj ja pridala s dakovackou 😀 😀 😀

dakujem vsetkym, co mi poradili /menovat nemozem, lebo este by som niekeho zabudla 😉 /, zacala som so scrapovanim v auguste a som strasne rada, ze mam take super darceky pre celu rodinu /kalendare a fotoknihy so scrapikmi/
akurat ma mrzi, ze budem doma dva tyzdne bez PC, ale potom si to vynahradim 🙂))

rabiva
autor
19. dec 2007

jeej hotove oskary 😉 i ja dakujem a tesim sa ze je tu tolko nadsenych zienok 😎

mimu ak nahodou nestihas http://hm-scraps.blogspot.com/2007/12/hm-scraps...

a toto ak ste nahodou este nezaregistrovali, tie efekty s prelozenymi, poskladanymi, fotkami vyzeraju zaujimave http://www.storeide.se/gunhild/index.htm

no mne sa dovca konci, zajtra hura do prace, tak nakuknem asi az cez wknd, pa 😵

rabiva
autor
19. dec 2007

jaj pardon, ten druhy odkaz klik na Scrapbooking vlavo nizsie... 😨

evercila
19. dec 2007

inak perinbaba je 24.12. 18.55 na markize 🙂
mam fotky kalendarov v albume, ak by niekto chcel vidiet hand-made 🙂

mmem
19. dec 2007

tak ahojte:9

uz mam fotky od fotografky a su fakt super,zatial som hodila jednu do albumu.tato sa mi paci najviac. este pozmensujem a dam aj dalsie neskor 🙂

mmem
19. dec 2007

a s tym dakovanim sa pridamvam aj ja

bola tu uz jedna dakovacia tema,ale kym som sa rozhybala tak kon nefungoval🙂

tak najsamprv dakujem rabive za zalozenie tejto temy,sprijemnila mi tazke,dlhe chvile pred porodom(aj manzelovi -uz som mu nevyvolavala kazdych 5min,ze este stale nic ) 😀

hawre za super poradenstvo a ochotu poradit,

mimuske:za jej cheerleaderkovanie v chvilach kreativneho zatmenia 😉 a mnozstvo linkov.A hlavne za to ze nas naucila ze nielen prijmat,ale aj dalej odovzdavat je dolezite 😎

a vsetkym super kockam,ktore su tu s nami od zaciatku temy a samozrejme chvalim nove tvare,ktore vykukli z anonymity a podelili sa s nami o nove dielka

ak nahodou niekoho zabudnem nebrat osobne🙂
vdaka patri dalej: meggie,droby,bihan,ever,erike,kattom,nelke,neke,bubaczikovi,pavlite,luculke,nguen.......... a vsetkym novym tvaram

mmem
19. dec 2007

a este vdaka aj na kocky z babycafe za perfektne blbuvzdorne navody🙂 dik april

a zelam tejto teme nech prinasa nadalej tolko pozitivnej energie ako doteraz🙂

monkula
19. dec 2007

Bola to moja téma, Vyznajme si sympatie, ale dáko sa na ňu pozabudlo... ☹ ☹

ASj ja ďakujem všetkým ochotným dievčatám za rady a ochotu pomôcť...

matar
19. dec 2007

erika- už mám urobený ten stolový kalendár, je to super, spravili mi to tak,ako som písala, tak to v pohode skus 🙂