Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

kornelia
29. dec 2007

A este si vsimnite ako udava ta pani vyrobcu, aby nalakala co najviac ludi vo vyhladavaci. ☹ 😒

kornelia
29. dec 2007

No tak som nevydrzala a napisala som jej.Som zvedava co spravi. 😒

bubaczik
29. dec 2007

kornelia a co si jej napisala?saak ich nechajte 😀 😀 😀 😀 😀

bubaczik
29. dec 2007

aj mna rozosmial ten vyrobca 😀

hawra
29. dec 2007

no baby, kukam, ze na babybazar sa prestahovali baby, co som s nimi ohladne autorskych prav uz konflikty mala 😀 a dalej vystavuju geddes a disney akoby sa nechumelilo. Na mmb to stiahli, aby som akoze nefrflala a tam pokracuju?
Jezis, to je take smiesne.... 😀 😀 alebo skor trapne. Nie je tu zvracajuci smajlik, ten by to teraz vystihoval.

hawra
29. dec 2007

jo a freebies sa odo mna uz stahovat nedaju, odteraz uz i vsetky buduce (ak nejake budu) budu aktivne len urcity cas. Znesiem vela, ale ani moja trpezlivost nie je nekonecna a neznasam, ked mi dakto klame do oci, ci do monitora??
Jasne, ze v pripade zaujmu som naklonena dohode 😀 takze sa staci ozvat a som ochotna link poslat.

kornelia
29. dec 2007

hawra som si myslela, ci to nebudu tie baby z MMB, ja som zatial len tak mierne, ci vie o tom ako to chodi, a ze by mala poznat pravidla scrapovania a zverejnovania, tak som zvedava, ale viac sa do nich uz starat nebudem samozrejme ved aj ja mam co robit, nie to este sa starat o take veci .
A hawra mas uplnu pravdu s tymi tvojimi freebies a plne a chapem, ja by som to tiez tak riesila, len daj vediet ak budes mat neico nove, rada si pozriem, pripadne aj nieco vytvorim z tvojich freebieciek. 😀 😉

bihan
29. dec 2007

Tada ja kukám ako teľa na nové vráta.. to tú ťapu ešte neprestalo baviť? Normálne mám chuť napísať nejakému zástupcovi pixaru a disney na Slovensku... Možno by konečne pochopila, že koná protizákonne...
Hawra, jasná vec, my stojíme za tebou 😀 (teda niežeby bolo treba 😅)

hawra
29. dec 2007

tak som sa vytocila a zacala konat :-P
pisala som adminovi toho portalu.

Baby, vdaka za podporu, ozaj to potesi. Ste vsetky super a mam vas rada. 😎

kornelia
29. dec 2007

No hawra si ma predbehla, chcela som aj ja, ale teraz nemam cas od deti tu vedla mna, stihla by som az vecer, ked zalahnu, teraz neviem jasne rozmyslat, ked tu vystrajaju pri mne 😀 a chcela som napisat nieco ozaj stavnate. 😉 Ale budem zvedava na koniec. Daj vediet.

grmitko
29. dec 2007

ahojte baby,
tak konecne som urobila kalendar, cakam odozvy, nejdete ho tu
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kornelia
29. dec 2007

Grmitko, pekne urcite sa bude pacit aj rodine. To su dvojicky vsak? Len aby som si nemyslela ze si tam davala jedno dietatko dvakrat, zrkadlovo 😀 .Zlaty su ti tvoji chlapci. 🙂

rabiva
autor
29. dec 2007

😨 babybazar --> to sa mam smiat abo plakat??? 🙄 😖 😒

😅 😅 skoda ze im forum este nefunguje 😝

Grmitko, pekneee 😵

Bubaczik, dole je armagedon, Katka sa pred dievcatami hanbila a asik aj ony pred nou 😵

kornelia
29. dec 2007

Hej skoda ze forum nefunguje. 😉
Dievcata co pracujete v gimpe, da sa nejak upravit pismo, aby som ho nemala take vpite do pozadia. Uz som si vedela vlozit nove fonty konecne, ale v gimpe ked pisem text, tak sa mi stale tak vpije do pozadia a niekedy to vadi, lebo to nie je vidiet pekne. Da sa to nejak prestavit? 😒

kornelia
29. dec 2007

Dievcata chcela som sa spytat ake mate fotaky? My cheme kupit teraz v januari novy, pockame si na povianocne zlavy, 😀 len manzel sa nevie rozhodnut medzi fotakmi aky teda ma byt. Najviac sa mu paci Olympus mju 830 mate ho niektora, ste s nim spokojna, alebo rozmysla nad panasonicom, to ho prehovaraju predavaci v obchode, nech si kupi Panansonic, tak co vy na to. Chceme len taky maly vreckovy automaticky, lebo pri mojich sidlach je to nemozne nastavoavat fotak a potom fotit, lebo aj takto je to tazke , nechcemie taky velky. Ale predsa aby robil pekne fotky a tiez teraz na nasom nemame zoom, podla manzela nie je dolezity, ale ja viem ked fotim, ze velakrat by som ho moc moc potrebovala, lebo neviem zastihnut ten sptravny moment z blizka. Tak poradte trosinka, este kym sme len vo faze rozhodovania, mozno vase skusenosti pomozu pri rozhodnuti. 😉 🙂

mirka
29. dec 2007

hawra máš nádherné obrázky 🙂 škoda, že teraz nemám čas babrinkať sa s tým 😒

mirka
29. dec 2007

chcem sa opýtať, ako rozbalím súbor rar? zipko mi otvorí hneď, ale toto neviem 😖

adusausa
29. dec 2007

Ako tak citam a pozeram, tak neverim 😀 😀 , Hawra obdivujem Ta ze mas na take typky nervy. Ale drzim palce nech ich dostanes 😉 . Posledne Tvoje vytvory potesili moje oci a srdce 🙂 .

Mimusiacik ja som tu nebola dlho, lebo sme boli na tyzden mimo, a vobec nestiham ani len stahovat podklady ☹ . Este nemam kufre vybalene a oprate, nejak sa musim znormalizovat. Ani nestiham registrovat co sa tu deje nove 😢 . Ale albumiky su krasne baby, tie si pozriem vzdy 😉

Ani som vam nepopriala k sviatkom, tak teraz oneskorene vam prajem pokojne a laskyplne sviatky 😵

kornelia
29. dec 2007

Ahoj adusa, vitaj spat. Dufam, ze sa rychlo aklimatizujes. lebo to tu fakt frciiiiiii. 😀

mimusiacik
29. dec 2007

🙂 no huraaa....vitaj spät adusausa!Konecne...!!!
...uz sa vsetci nevieme dockat novej vlny ,kt.sem vnesies...jupiiii...do tvorenia! 😉

neluska - najprv som mala malu mydlovu krabicku Olympus C-310 Zoom (dala som jej zabrat,po 2r musela do serisu)...teraz fungujem s Olympus SP-320...ide,to ale zrkadlovka s telkacom to nieje... slniecko a sviecky odfotiii...ma i v sebe program na vyrezy,ciernobielu upravu,sepiu,trikove ramiky,text...ale skoro nepouzivam...

emjee tusim niekde upozornila na vysuvacie fotaky,ze rychlejsie odchadzaju...
bola tu tema o fotakoch vo volnej diskusii, skus mrknut tam,ked nikto nepise...alebo recenzie v Googli...

meggi,neka,evercila,droby,luculka,nguyen,mmem,bubaczik,rabiva,hawra...kde ste vsetky???
...myslela som,ze tu bude kopec vianocnych od nas a nikto skoro nic....hallooooo????!!!

hawra
29. dec 2007

mirka, diiik 😉

nelly, mam novy Panasonic Lumix FZ8, zatial som spokojna, i ked som este neprisla na vsetky finticky.

adusa, vitaj spat.

grmitko, si sikulka, len tak dalej. 😉

mimus, prave som pridala jednu letnu spomienkovu, uz mam dost zimnych a vianocnych a zimnych a vianocnych. Tuto som konecne robila len tak, pre radost. 😉

kornelia
29. dec 2007

Hawra krasne je to letne, velmi sa mi pacia tie farby. 😉

kornelia
29. dec 2007

Mimus diky si zlata, vidis to ma nenapadlo, kuknut do fora. idem pozriet. 😉

bihan
29. dec 2007

Jééj. práve mi prišla poukážka na 40% zľavu v Angels dreams boutique.. mám druhé vianoce 😵

Hawra, videla som! 😀

My mám zatiaľ taký vysúvací Olympus - 4násobný optický zoom, ten digitálny nepoužívam, 4 tis. pixelov - už som ho zmákla aj so všetkými módmi a keď nastavím foto na L, tak sa dokonca dajú aj slušne orezávať.. ale zase vedela by som si predstaviť aj lepší, ale zatiaľ stačí..

Mimuš, ja veľmi vianočné ani pridávať nemôžem, lebo by ani nevyzerali ako vianočné, tak radšej také neurčité 😀

Aduša, vytaj 😉

bihan
29. dec 2007

Teda vitaj... 😅

No a v tom butiku sa mi toho veľa nepáči.. jedine tie drevené papiere od Kaciie...

mimusiacik
29. dec 2007

🙂 starter na Silvestraaaa... 😀 😉
http://susi-s-scrapdesign.blogspot.com/search?u...

grmitko
29. dec 2007

ahojte baby, dakujem za pochvaly.
my mame Nikon L4, ja som s nim velmi spokojna, aj sestra ma Nikon, ale ozaj sa nemoeme ani jedna stazovat, ja by som uz asi ani inu znacku nechcela 🙂 🙂 ale to som ja. Jedinu chybicku ma, ze chvilocku, ale ozaj iba chvilocku trva kym sa dobije blesk a to pri mojich sidlach potom nestiham fotit v ten spravny moment.
Kornelia,
ano mam dvojicky, ako pises su ako keby cez kopirak 😉

mimusiacik
29. dec 2007

🙂 tym,ktorim sa chce z vianocnych elementikov uz davit - prosim neklikat!!! 😀 😅 😵 😉
http://utopianrain.blogspot.com/search?updated-...

mimusiacik
29. dec 2007

🙂huuuupsss...chybicka se vloudila...mal byt tento link
http://ladyshannonmemoriesmadeeasy.blogspot.com...