Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

evercila
20. jan 2008

ahoooj mmem! dik za odkazy ! 😉 😉 😉
hawra, si na sutazi v b-c 😀 aj ja som robila z toho kitu, ale nepodaril sa mi, tak som neposlala...
ale nasla som celkom pekny kit na inu sutaz, tak mozno skusim...:
http://flergsblog.blogspot.com/2008/01/competit...

uvidim, ci sa podari...ale nemam vela casu...skoda...musim sa ucit anglictinu do kurzu, maly zlosti, manzel furt prec 😠 😠 😠

riveronka
20. jan 2008

Evercila, prosim Ta, ake je tam password, ak si chcem tan minikit download?

riveronka
20. jan 2008

Musim sa tam najprv registrovat?

bihan
20. jan 2008

Rieveronka, ten kit už je neaktívny, ale myslím, že baby na BC ho včera ešte šupli na 4shared... skús pozrieť do diskusie 😉

bihan
20. jan 2008
evercila
20. jan 2008

cafte, ja som si to este tiez stahovala bez hesla...prisla som na to nahodou, mna vecsinou taketo veci uplne obchadzaju 🙂))))

mimusiacik
20. jan 2008
evercila
20. jan 2008

mimuuus! kde mas album?????

mmem
20. jan 2008

mimu dakujem🙂

chcela som si pozriet to tvoje ruzove a nikde nic 😕

zuky
20. jan 2008

Ahojte !!!
Neviete mi niekto poradiť link, kde by som našla Macka Pooh na skrášlenie foto??? 😎

evercila
20. jan 2008

jeeej bihan, zapajas sa aj ty? 😉
akurat to treba asi poslat link na blog, ze? no to bude asi trochu problem 😠 ....

bihan
20. jan 2008

Evercila, ee, nechce sa mi 😅

Zuky, macka Pu v kite pravdepodobne nenájdeš, lebo by to bolo porušovanie autorských práv.

konica
20. jan 2008
lucik77
20. jan 2008

Ahojte ďakujéééééééééééééééém, Vy ste veľmi zlaté a hlavne mimusiacik za tie linky. Veľmi ste ma potešili. 😀 😀

hawra
20. jan 2008

baby, vdaka za gratulacie k Bren 😉

bihan, ta novinka svadobna je teda fakt skvela skvela, az som normalne namotana urobit i ja nieco svadovne. 😉

matar, potrhany papier: http://digiscrap.baby-cafe.cz/phot_trhanec/ pripadne to skus podla template.

evercila, to LO do novorocnej sutaze mam fakt desne, bola to rychlovka, ten kit sa mi vobec nepacil, nebol ziaden napad, ale chcela som bonus 😀

zuky, macka pu nevedeme 😀 skus sa spytat na mimibazare 😝

bubacik, paci sa mi ten s hodinkami od teba 😉

mimus, skore uzdravenie 😉 ja som este zajtra doma, som furt vyradena z prevadzky, kaslem a dusim sa a dookola. Photoshop som nevidela uz tyzden. ☹

mmem, vitaj doma.

adusa, to sa tesim na kopec novych scrapikov po takom nakupe. 😝

matar
20. jan 2008

hawra, dakujem 🙂

evercila
20. jan 2008

hawra, nebud az taka sebakriticka! ved si profik 🙂

rabiva
autor
20. jan 2008

ahojte, ani neviem cim prispiet 🤐 u mna mrtvo uz ani neviem ako sa PS otvara 😝 ostala mi este 1 skuska tak uvidime 30teho, ale uz na to fakt nemam energiu 😠

babulky, uprimne vam zavidim tie volne chvile pri scrapikovani 😉

evercila
20. jan 2008

neboj rabi, az dokoncis skusky, to sa budes len triast na scrapy, a take napady vyplodis, ze vsetky padneme 🙂)))

hawra
20. jan 2008

baby, pozyvame vas do naseho noveho fora s galeriou, kde mate dovolene skoro vsetko 😀 ikonky ake chcete, vkladat obrazky do prispevkov, editacia prispevkov, galeria s komentarmi a hodnotenim atd 😀 www.scrapmania.sk

bubaczik
20. jan 2008

co?to akoze fakt? 😕

hawra
20. jan 2008

no jo no jo 😀 😉

bubaczik
20. jan 2008

no dobre uz som sa,a teraz?

bubaczik
20. jan 2008

no ty moj boze,ta fasaaa.hehehe...konecne... 😀

adusausa
21. jan 2008

Hawra super co ste vytvorili 😉, pozrela som si to aj som sa zaregistrovala a snad budem mat cas aj niecim prispievat, lebo toho casu moc nemam ☹ .
Baby vu tvorite ako dive, a same super krasne veci 😵 😵 . Uz sa neviem dockat kedy sa pustim do novych scrapikov. Dnes vecer z toho nic nebude ideme von s manzelom, tak dufam ze zajtra po hrbe pradla a zehlenia sa mi podari sadnut k pc 😝 ( a ak zas nepride svokra a stravim s nou zvysok dna 😅 ). Ja som vzdy taka nadchnuta po prezerani vasich dielok, a vecer unava zvitazi a nicoho som neni schopna 😠 .
Podaril sa mi iba jeden scrapik a aj to bolo pomedzi 2 dni. Inokedy som to zbuchala aj za 3 hodinky 😕

mmem
21. jan 2008

taaaaaaaaaa a uz som zaregistrovana 😀 😀 😀
konik tolko si nas stval az ti asi pomaly odcvalame 😕

juuuj ale sa tesim,uz len tvorit,tvorit,tvorti

adusausa: si nesklamala krasne to mas,
len sa premoz a nieco pekne vytvor znova 😀

hawr: sikulky ste 😎

bihan
21. jan 2008

Mne sa nedá prihlásiť, nechce mi to poslať potvrdzujúci mail ☹

Hawra, kujeeem 😵 Naše svadobné fotky ma fakt dostali, lebo profi fotograf dokáže vyčarovať neskutočné veci..

hawra
21. jan 2008

Bihan, skus sa prihlasit teraz, som ti to tam uvolnila, mozno ti ten mail spadol do spamu, ale uz by to malo byt ok i bez potvrdenia, skus a daj vediet.

riveronka
21. jan 2008

Bihan, velka vdaka. Nemozem ho ale rozipovat.