Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

erika153
21. dec 2007

bubaczik jak sama 😕 😕 😕 😕

erika153
21. dec 2007

vandaa ten novy scrap co mam v albe som robila 3 hodiny!!!!a pritom je taky obycko 😎

bubaczik
21. dec 2007

ta ja sikovnica sikovna 😝

bubaczik
21. dec 2007

sak vandaa ak sa ti paci,tak urobim,a dam na blog,a mozes stiahnut 😉

bubaczik
21. dec 2007

erika a dosiel ti mail?
😀

vandaa
21. dec 2007

hehe, nezobudim susedov, byvame v rod dome ... takze aj prat o pol noci mozem.
bubaczik, vcul mi to ale nemysli, tak ta poprosim nabuduce ...
ozaj nemate icq? erika tytamasi nebyvas co, mam ta v zozname ale online nikdy.

vandaa
21. dec 2007

juj, stiahnem ked urobis 🙂

bubaczik
21. dec 2007

mame sak my s erikou na drate 😀

erika153
21. dec 2007

urob! 😎

dosiel konecne!! 😖 😖

bubaczik
21. dec 2007

hej?ta dobre..urobim..a ake si prajete,mile damy? 😀

erika153
21. dec 2007

vandi sak ja som tu 😅 😅 😕 stale na icq ja ta tu mam!!

vandaa
21. dec 2007

mne sa pacia take tie stare albumy ...
zapinam aj ja

mmem
22. dec 2007

ahojte🙂
dobre ste,ze vanilkace a scrapy??? 😕 😕 😕 ja uz o 21.00 ledva zijem a ten moj nezamar je vysmiaty ako leco, ze preco od neho chcem aby spinkal uz konecne 😀 vy ste take super zienky🙂

erika153: budete tu na Vianoce? hod sem nejaky dobry a rychly recept 😀

vandaa: ty sit z Trnavy?? ja som tam chodila do skoly 😀 ,ale uz som tam par rokov nebola

bubaczik: uz sa chvalim,toto som si kupila,ale kedy z toho nieco bude, neviem neviem,asi az ked budem na dochodku

http://www.scrapbookgraphics.com/xcart/product....

a keby niet hawry tak mam ... a nie kit, lebo ja sikovnica presikovna som zaplatila,ale nejako som si neprestudovala ako si to mam stiahnut
😀

rabi: on to prekrical chudacik, tie uplakane mi nedala,ale na niekrorych ma pokrivene ustocka a ksichtiky,ale tie som sem nedala, na druhy den sa mi cely osypal, bola som aj u kozneho,nieco mu nesadlo co som zjedla. Neviem sice co,lebo uz skoro nic nejem,ale hlavne ze mu je uz lepsie. Mne sa ten jeho plac moc nezdal,lebo on ked je "holom ritom " tak je svet gombicka🙂)

mmem
22. dec 2007

erika 153: super ten cierny aj zeleny🙂 ty si asi fakt nespala🙂

mmem
22. dec 2007

ale najviac sa mi paci tento a asi si ho aj kupim

http://www.scrapbookgraphics.com/xcart/product....

evercila
22. dec 2007

cavido!
mmem, prajem aby bolo vstko O.K. Ten posledny kit je super 😉
ja radsej nic nekupujem, lebo mam stiahnutych milion veci a rozrobenych pol miliona 🙂))
erika, ten na tom ciernom podklade je krasny, aj ja mam rozrobeny tmavy, ale tento rok asi nebude 😝
upiekla som vcera dva druhy, dnes to budem "dekorovat " 😀 😀 😀

hawra
22. dec 2007

Caute baby,
ej ha, ale ste ponocovali 🙂 pekne ste vydrzali. Som si myslela, ze som jedina takto posadnuta 😝 No vcera som uz musela zalahnut pred polnocou, bolo toho vela. Ale teraz mam uz kopec volna, do roboty idem az do 31.12, juchuuu.

mmem, krasne fotky ozaj.

uz sa tak tesim na ten kit od jofie, ze sa do toho pustim, no mam este nejake CT povinnosti, ktore asi musim najprv vyriesit.

mmem
22. dec 2007

hawra,ever: dakujeme

ja mam tiez stiahnutych kopec veci,ale v tychto farbach nic nemam,ved co sak su Vianoce 😀 ,muzik bude asi prekvapeny ked pride vypis z banky 😅

ever:tak do toho a co si piekla?

bubaczik
22. dec 2007

cafte,jaaj ja sa trapim ako vlozit fotku do chalenge 😠 uz mi vytiekli nervy 😠 asi kaslem na to 😝

mmem
22. dec 2007

bubaczik: je to chutnucke🙂 si velka umelkyna

bihan
22. dec 2007

Bubu, ti hovorím, ja som sa nad tým rozčuľovala včera 😅 Inak, holka, ty fakt frčíš 😀 Už som videla, že si pridala ten predposledný scrap to iného challengu 😉

evercila
22. dec 2007

to mmem: take fajne pernicky, co sa spajaju kremom a su hned mekke 🙂 uz ich bastim, este nie su ani obalene cokoladou 🙂
inak vam teda uprimne zavidim, ze mate cas na scrapovanie 😀 ja som dva dni len balila darceky, teraz balim nas...

bubaczik
22. dec 2007

bihan,no neda sa,hoc jak sa prihlasim 😠
ze ficim,hehehe,sak v noci nespim,ja ked som v strese,tak nespim..v pondelok stres opadne,a prespim cele sviatky 😀

erika153
22. dec 2007

caute babule 😀 vcera sme boli hore do pol druhej, aspon ja 😀 bubaczik este ostavala hore 😀
dakujem za pochvaly, aj ja som dala ten zeleny LO do chalenge spolu s bubaczikom, tak drzte palce nech to vyhrame 😀
ja drzim bihan palceky nech to vyhra tiez 😵

recept na vanilkove rozky:POTŘEBNÉ PŘÍSADY

35 dkg hladká múka špecial, 1 celá Hera, 7 dkg práškový cukor, 7 dkg mleté orechy, 1 žľtok, 1 vanilkový cukor

POSTUP PŘÍPRAVY

Zo surovín spracujeme cesto , dáme do mikroténového sáčku do chladničky.
Robiť ho môžete keď troška stuhne, alebo keď máte čas. Kľudne aj o pár dní.
Cesto vyberieme, rozrežeme na polovicu, druhú dáme spať do chladničky.
Prvú rozváľame rukou na dlhý šulec, nakrájame na 2 cm / podla toho ake velke rozky chceme/, tvarujeme do rohlíčkov a ukladáme na vymastený plech. Pečieme vo vyhriate trúbe na strednom ohni.
Pozor aby nezhoreli!
Po vybratí z trúby jemne špachtličkou oddelíme od plechu a ešte teplé obaľujeme v zmesi práškového cukru a vanilkového cukru.
Sú veľmi krehké, ale vynikajúce a zatiaľ zo všetkých najchutnejšie aké som kedy robila.

to som okopcila z MMB a su vyborne fakt.. mmem ano my ostavame to na sviatky, ale v januari ideme dovolenkovat na rodnu hrudu do Košíc 😵

mmem
22. dec 2007

babule: drzim palceky, nech to vsetko povyhravate🙂

erika dakujem za recept, este tu hladku muku musim dokupit, potom dav vediet, ako som dopadla🙂

rabiva
autor
22. dec 2007

cauky, baby dajte link na tie vase challenge ... 😎

erika153
22. dec 2007

babulienky nemohla som odolat a hned som spravila rychle LO z kupeneho kitu, proste ho milujem 😵 😵 vsak je to lubezne ? 😵 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

rabivka chalenge: http://digital-crea.fr/shop/index.php?main_page... 😵 😵 ja a bubacvzik mame najkrajsie a basta 😀

rabiva
autor
22. dec 2007

ahaaa jasne ved to LO som ti uz chvalila na sc.cz 😉 super! a mozu byt 2 vitazi? 🙂
rychlovka vydarena, ake zaujimave kvietky 😵

rabiva
autor
22. dec 2007

jaj a este, na BC je sutaz "Predstavme sa II" zapojila sa niektora z vas? ja mam cosi rozrobene...
zarolujte nizsie http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

mmem
22. dec 2007

erika krasne to oranzove🙂)