Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

evercila
21. jan 2008

ty jo!!!!!! tak konecne, bo konik ma uz fakt stresoval...
uz som sa zaregistrovala, dakujeme! dufam, ze to tam bude O.K.
adusa, supeeer, len tak dalej, nech mame co obdivovat!

evercila
21. jan 2008

mmem, hug je super!
uz si zmaz z albumu, ze pokusy, lebo to su krasne dielka, nie pokusy 🙂)))
ja si urobim asi taky pokus o blog, lebo vidim, ze bez neho to asi nejde ☹((( ale taaaak sa mi nechce.... 😝

neka
21. jan 2008

Huraaaaaa 😀

Uz som tam ako na koni 😀

Sa velmi tesim, ze sa konecne rozbehne super stranka aj na slovensku. Uz ma nutkalo nieco take vytvorit, ale bohuzial sama neviem vytvorit www. stranku, musela by som do toho zapojit aj manzela, ale ked on presedi cely den v praci pri Pc a verim, ze doma by chcel mat uz od neho pokoj 🙂

TAK SA TAHUJE M DO SCRAPMANIE. Ahojte 🙂

riveronka
21. jan 2008

Hip,Hip Huraaaaaaaa. Uz som aj ja registrovana.

mmem
21. jan 2008

ever: dakujeeeeeeeem potesila si ma velmi 😀 ja som si zaregistrovala tiez blog,ale tam som aj skoncila.

si hovorim ze do penzie casu dost🙂

zatial sa mi scrapmania velmi paci 🙂

zuky
21. jan 2008

Bihan, hawra, ďakujem za odpovede...no škoda, ale ako to, že je tam mickey mouse a bob staviteľ, scooby doo a pod..hm...
Konica a tebe ďakujem za link, určite použijem !!! 😎

mirka414
21. jan 2008

ahoj zrovna som objavila vasu novu stranku 😵 mozme sa pridat?nemohli by ste tu prihlasku napisat alebo aspon dolozit udaje do slovenciny mam tam trosku problem co a ako vyplnit pri prihlaseni.dakujem.

adusausa
21. jan 2008

Hawra joj az teraz vidim, ani mne to neposlalo potvrdzujuci mail, vcera v noci tam nebol tak ze ok, ale nie je tam ani teraz ked som mrkla.

hawra
21. jan 2008

adusa, idem ti to potvrdit, len sa o chvilku prihlas svojimi udajmi, jo?

adusausa
21. jan 2008

Dik dik 😉 zachvilu to skusim 🙂

hawra
21. jan 2008

mozes, adus, uz to fachci

adusausa
21. jan 2008

Ok, fungujem!!! 😀 Dik

matar
21. jan 2008

hawra, blahoželám ku stránke 🙂 výborný nápad. len nech sa tam nevytvorí nejaký kruh ludí, ktorí budu ostatných ignorovať ako je to na niektorých stránkach, kde baby, ktoré su už macherky v scrapovaní nevnímaju nováčikov 😝 ale vám držím palčeky

hawra
21. jan 2008

matar, vdaka, dufam, ze nie, ma to byt taka scraperska komunita, ci uz pre zaciatocnikov alebo pokrocilych, myslim, ze sa tam odpoved vzdy najde. 😉

monkula
21. jan 2008

Ja som sa zaregistrovala už včera v noci... 😀 😀 😀

Hawra, taká otázočka, ku každému dielku je potrebné napísať od koho pochádzajú elementy atĎ? To sú tuším tie kredity, nie? 😅 😅

Aby som si to začala písať, až sa k tomu scrapovaniu konečne zodpovedne postavím 😀 😀 😀

adusausa
22. jan 2008

Monkula prave si vystihla nad cim aj ja dumam, ze doteraz ked som stahovala ani som si nenapisala autora 😅 😝 ale skusim to napravit. Len neviem co s tymi elementami, ktore budem pouzivat este z neoznacenych kitov. Co s tym baby? Napriklad na blogu a pod... 😒

evercila
22. jan 2008

adus, no ja som na tom tak ako ty....tak sa snazim tie XY elementy velmi nepouzivat...no co uz...
aj tak tomu nerozumiem, preco v tych 3% nie je autor...?

lucik77
22. jan 2008

Ahojte babulky, znova mám na Vás prosbu. Posťahovala som si krásne pozadia vďaka mimusiacikovi, len keď idem vložiť fotku do rámiku, kde je predtým napísané - place photo here - tak práve tento text odtiaľ neviem dať preč. Robím vo Photo collage maker. Vopred ďakujem za radu !!!!!!

riveronka
22. jan 2008

Monkula, Adusausa: A nemate stiahnute kity aj s nahladmi? Vacsinou na nahlade, resp. preview by ste mali najst aj autora.

riveronka
22. jan 2008

Hawra: Neda sa mi login cez Operu. Cez Explorer to ide, ale v Opere, s ktorou vacsinou pracujem nemam funkcnu celu hornu listu. 😢

hawra
22. jan 2008

riveronka, viem o tom probleme, zatial hladam riesenie, skus sa prihlasovat odtialto: http://www.scrapmania.sk/index.php?option=com_c...

ohladne kreditov najdete nejake info tu: http://www.scrapmania.sk/index.php?option=com_f... samozrejme nikto vas nemoze donutit ich pisat, no je to slusnost, ak neviete neviete, bit vas nebudeme 😀

evercila
22. jan 2008

caute babule, este som vam zabudla hodit link na moj blog, zvijajuci sa v porodnych bolestiach:
http://www.evercila.blogspot.com/
inak neverim, zeby sa mi ho podarilo vylepsit, ale co uz...tym chcem povzbudit aj ostatne, ked s minimalnym usilim sa da stvorit toto🙂))) tak keby ste sa aj posnazili, tak parada 🙂))
pa,pa...

monkula
22. jan 2008

Hawra, tak ma napadlo, pozveš do scrapmanie aj tety t MMB? 😀 😀 😀 😀

rabiva
autor
22. jan 2008

caute, no gratula k novemu foru a k stranke 200 😵

kornelia
22. jan 2008

Dievcata uz som tam aj ja, je to zatial super, no vela csu nebudem mat, ale sem tam kuknem urcite. Vdaka za skvelu pracu a drzim prsteky nadalej. 😉

kornelia
24. jan 2008

Co to , co to, nikto tu nie je??? 😀

dadulina
24. jan 2008

ahojte chcela by som vas poprosit o radu nainstalovala som si gimp a nejde mi presuvat vrstvy kde je chyba?

dadulina
25. jan 2008

evercila dakujem krasne

mmem
25. jan 2008

nejak to tu stichlo 🙂 uz ste vsetky prec?