Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

vedvies
17. dec 2007

mam stiahnuty gimp a na liste mam teda okno "Gimp" a "vrstvy..., teraz si musim stiahnut podklady, alebo mam nejako otvorit danu fotku? podla toho navodu je tam este jedno okno s tou lokomotivou a neviem ci to je obrazok alebo podklad?

bolulka
17. dec 2007

ako vyrezat tu osobku? 😕

neka
17. dec 2007

Bolulka,
mozes to urobit lasom pri velkom zvacseni to bude lepsie potom vyzerat.Ked opises postavu lasom, stlac CTRL+C a potom CTRL+V a v novej vrstve sa ti zobrazi uz len vyrezana postava. Povodnu vrstvu z ktorej si vyrezavala vymazes a je to 🙂

Alebo este profesionalnejsie to bude podla tohoto navodu 🙂

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

neka
17. dec 2007

Az teraz ma napadlo, ze takoto to ide v PS ako funguje Gimp neviem.

evercila
17. dec 2007

no, ja som tiez PS, takze ak mate gimp, preluskajte toto:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

uzlik
17. dec 2007

dakujem pekne uz som to niak spravila samozrejme vdaka vasej pomoci

kornelia
17. dec 2007

Neka ten text v preklade znamena asi toto, no celkom presne a tak isto pekne sa to samzrejme neda prelozit, to je tak asi v kazdom jazyku.
"Ako ma hladis, stale vidim, a pocujem, ako mi vravis, dcerka moja,nikto na tomto svete ma tak nevolal."
No asi tak nejak je to, nieco v tom duchu, ale neznie to tak pekne, ako v povodnom jazyku. 😒

droby
17. dec 2007

jej to je strasne mile aj ten scrapik sa ti podaril, krasnucke 😵

evercila
17. dec 2007

dik za preklad, je to zlate 🙂
ja som uz zosmolila rychlovku zo vcerajsich narodenin 🙂)) tak idem rozposlat celej family 🙂))

mmem
17. dec 2007

hawrus: gratulujem, to som rada ze sa dari aj nasim konikovkam 😀 ste NO.1 a ako to pise mimus tutifru... (nejak tak to je ze ) 😀

nelka: krasny scrapik,aj text je super,v preklade to nie je take pekne 😉

neka: ever: prave vcera som sa borila s makcenmi a tot vy ste mi to tu pekne vysvetlili, viete citat myslienky 😕 😀

erika153: a co kalendariky??? dufam ze ti pridu,alebo si im to isla osobne vytmavit 😉

vitam nove privrzenkyne 🙂

bihan:super scrapik s tou satkou,posobi to na mna velmi harmonicky
droby: ahoj

mmem
17. dec 2007

ever: zlata torta, aj vas maly je buduci beckham?? 😀

evercila
17. dec 2007

nie, len inu nemali trojkilovu 🙂)))) tatko futbal neznasa 🙂)))

hawra
17. dec 2007

vsetkym dakujem za gratulacie, ozaj to potesilo. 😉

Nove scrapiky chvalim. Parada, ste sikulky.
Nelly, je to ozaj velmi mile.
Evercila, krasny narodeninovy.

Vcera som urobila jeden zimny scrapik do CT pre Ilonu Havenaar a tiez som to spojila s scraplift challenge na scrapartist.com. Kazdy tyzden vyberu jednej holky galeriu a z tej si potom mozete vybrat jedno LO, ktore akoby napodobnite.
Tu je viac info: http://www.scrapartist.com/scrapforums/showthre...
Je za to i vraj super odmena 😉

mmem
17. dec 2007

ever: 😀 tak to je asi 1 z tisic🙂 to je sympaticke ked chlap neznasa futbal 😀

evercila
17. dec 2007

mmem: on je cely iny 🙂)))
hawra dik, to je teda pochvala s velkym P, ked je od teba 😉

hawra
17. dec 2007

ale, evercila, nebud skromna, ved mas uzasnu galerku. 😉
Mikulaskovia su vstci uzasni, jesenne resty dokonale, my boy su obe skvele. Si hotova scraperka. 😉

evercila
17. dec 2007

jej, dik hawra, ale ja dnes nemam narodky 😀 😀 😀

hawra
17. dec 2007

to mas ako zaspateho Mikulasa a predcasne Vianoce 😝 ale nieeee, sak o nepochybuj, hej? 😉 😉 🙂

evercila
17. dec 2007

jasne! dik! 😀 😀 😀

bihan
17. dec 2007

Dokončila som kalendár!!! Teda dalo mi to zabrať, ale s výsledkom som konečne spokojná 😵

bihan
17. dec 2007

Hawruš, čo sa stalo s Digi Studiom? Vyhadzuje mi to nejaký e-obchod s oblečením 😅
Tak som pokukala vaše nové dielka - babulky, fakt nádherné scrapíky 😀 Keď si predstavím, že keď Rabiva založila diskusiu, bolo tu len pár osôbok...

monkula
17. dec 2007

evercila, nádherné scrapy, klobúk dolu..

Bihan, blaoželám ku kalendáriku..
Ja na scrapy nemám čas, sama pripravujem Vianoce, takže na toto mi neostáva ani čas, ani energy... 😀 😀

bihan
17. dec 2007

Monkula, dík, ja radšej scrapujem, než pečiem. To mi ide lepšie 😝

Evercila, nemám slov 😵

monkula
17. dec 2007

No, ja musím skromne povedať, že keby som scrapovala, ako pečiem, tak som skoro taká dobrá, ako hawra... 😀 😀 😀

Bihan, idem pozrieť Tvoje scrapy, tuším som ich ešte nevidela 😅 😅

monkula
17. dec 2007

pekné...
btw, čo máš vytetované na brušku? 😀

evercila
17. dec 2007

bihan, tie nozicky a vlcie maky su super! a hlavne tvoja bambulka...ale ten cas leti...este nedavno som pozerala tvoje svadobne fotky /moja sestra je pavianca 🙂))/
baby, dik za pochvalu, som z toho na vetvy 😀 😀 😀

monkula
17. dec 2007

Evi, máš byť na čo pyšná, fakt krása...
A všetko naj k narodkám, aj môj otec ich dnes má... 😀

erika153
17. dec 2007

evercila no mna si tiez dostala tym scrapom my love!!! strasne paci 😉 😉 a ty mas rocne chlapciatko??? lebo aj nas ma zajtra rok (oslava bola v sobotu) 😉 😉 no narodeninovy som este nerobila, lebo nemam podklady na to stiahnute..

mmem som im tam napisala pekne stiplavy email a mi napisali, ze mi poslu novy kalendar, tak ja ze okej moze byt tak cakam a cakam a cakam.... 😅 a uvidim kedy dojde 🙂

droby
17. dec 2007

jeej som asi niekde zaspala, tak dufam ze nic nepopletiem.
hawra gratulacia, tapi tapi, to je uzasne
evercila - jeej njak mi tvoje dielka unikli a subombasticke, klover aj boy waw 🙂 aj tebe patri moje tapi-tapi 😀
bihan kalendar je supeer.tapi tapi

jaja.g
17. dec 2007

ahojte vsetky sikulky. Mate nadherne vytvory. Ja sa to tiez pomaly ucim. Len na jednu vec nemozem prist. Ja by som si chcela dat vytlacit obr. s rozmermi priblizne 35 x 45. Ako zistim ci sa to da, ci nebude obr. rozmazany...? Kedy a ako sa upravuje velkost obr.?