Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
29. dec 2007

🙂 nieco novorocneee... 😀 😉
http://ladyshannonmemoriesmadeeasy.blogspot.com...

mimusiacik
29. dec 2007

🙂 no uz mi blbne uplne mysiak 😒
http://ladyshannonmemoriesmadeeasy.blogspot.com...

mimusiacik
29. dec 2007

🙂 cauenko...posledne novorocneee... 😅
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/theme/ne...

riveronka
29. dec 2007

Ahojte, tak mne sa konecne podarilo spravit nieco vianocne... Samozrejme, kedze nikdy neviem vybrat tie spravne fotky, vzdy sa mi ich nakopi viac, a tak som to asi dost napchala a prekombinovala. Bola by som stastna, ak by ste mi pomohli svojim nazorom. Idem to hned nahrat do albumu.

riveronka
29. dec 2007

Dievcata, a co sa tyka plagiarizmu, tiez si myslim, ze ide o eticku zalezitost, ako aj v pripade, ked sa clovek vyberie do obchodu a ukradne si, co sa mu hodi. Chcela som sa vsak spytat, ze kde sa uvadzaju zdroje elementov alebo wallpaperov v pripade scrapov???

kornelia
29. dec 2007

Dievcata, poslala som IP hawre s odpovedou od tej baby z babybazaru, ak chcete poslem vam cez mail, alebo neviem ci to tu mozem zverejnovat a prekopirovat do pispevku, napiste, je to celkom zaujimave, chudinka sa z toho sama nevie vymotat sa mi zda, no nevzdava to a este je hrda na svoju pracu, co zmakla akoze sama!!!!!! 😀 😀 😀 😀

kornelia
29. dec 2007

riveronka super to mas, mala je zlata. 🙂

riveronka
29. dec 2007

Kornelia, posli to, prosim pekne aj mne, zaujimalo by ma, ako argumentuje.

matar
29. dec 2007

ahojte,
môže aj mne niekto objektívne zhodnotiť moje pokusy? 🙂 prípadne poradiť, čo robiť inak? mám ich v albume 🙂 dakujem 🙂

grmitko
29. dec 2007

matar, mne sa tvoje výtvory veľmi páčia, ten stolový kalendár je úžasný.... 😉 som bez slov 🙂

monkula
29. dec 2007

Ahojteee, prajem pekný posviatočný večer...
Teeeda, chvíľku som tu nebola a cítim sa ako Alica v krajine zázrakov 😀 😀 😀 Že blinkie, credity, skratky, LO... 😅 😅 😅 Jedíne čo som pochopila je BC 😀 😀 😀

A fuj, to čo bolo na tom babybazare? Minule mi manžel kritizoval moje prvotiny, tak som mu ukázala tieto "dielka", nech vidí, čo je hrozné... 😀 😀 😀

Erika, veľmi sa mi páči ten scrap Happy day, je nádherný 😵 😵

A niekto sa pýtal na názor svojej prvotiny, tak mne osobne tam najviac vadil ten list cez hlavu toho dievčatka, inak to bolo fajn...
Hawra, len jej daj...
Nelka, dodatočne všetko naj k meninkám a prosím si argumenty tej baby

erika153
29. dec 2007

monkula diik 😵 uz som tam supla dalsi, si nadbieham, lebo o 2 tyzden budem pol mesiaca bez kompu tak aby mi nebolo luto. a mam novu pamatovu kartu tak mi bezi pocitac ako divy, velmi sa z toho vytesujem, ze uz nemusim jeden scrap robit pol dna kvoli rychlosti pocitaca.. aj ked aj tak robim dlho, ale aspon mam chut lebo vsetko bezi ako ma! 🙂

monkula
29. dec 2007

Eri, aj ten je pekný, ale ten oranžový, no to je môj favorit zo všetkých scrapov, vážne... Aj manželovi som ho ukazovala, on miluje živé farby, tak sa mu páčil...
Ako to bez kompu prežiješ? 😀 😀 😀 ja mám našťastie rýchly komp, a najnovšiu verziu PS, tú 9-ku, takže mi to ide rýchlo... 😵 😵
Len keby bolo viac času a mám aj dáku krízu vo fantázii, to by chcelo pár dní kľudu... 😀 😀 Ale s dvomi deťmi 🙄 🙄

bubaczik
29. dec 2007

erika pekne pekne,tie kity od ww su vydarene 😵
aj rabi musim pochvalit..

hehehe monkula,ze 0.9 ide rychlo,len dokedy 😀 moja sla rychlo iba mesiac,dva 😖
ale problem uz vyrieseny 😉

monkula
29. dec 2007

bubi, nestraš 😕 😕 😕 😀 😀 A ako si ho vyriešila ?

A ešte otázka, máš poľské korene? to "cz" ma prekvapilo 😕 😕

bubaczik
29. dec 2007

ja polske?heheh sak ja som len tak napisala ze cz... 🙂

rabiva
autor
29. dec 2007

hehe babulky ste sa rozsupli 😉 ku kauze babybazar ani niet co dodat 😒 ja len zasnem dat takymi trkvakmi co si to daju urobit a este za to zaplatia, no povedzte je to take tazke sadnut a trosku nastudovat a skusat?? 😅 heh ftipkujem...
no idem ja radsej do hajan, svoju davcicku PS som si uz doplnila (dakovala bubaczik, a co ten titanic, bude?) takze nasledujuce dni cumim do skript, pa pa 😵 😵

bubaczik
29. dec 2007

rabi t anemusela dakovala,ja rada,a jasne ze titanic bude,zajtra si k nemu sadnem dnes sa mi uz nechce 😀

monkula
29. dec 2007

no vidíš, a je z toho poľština, prípadne maďarčina... 😀 😀

erika153
29. dec 2007

dakujem vam 😀 😵 😵
mne ide teraz rychlo jak sip aj ja mam 9 tku 😅 ta nestras bubu 🙂 😵

rabiva
autor
29. dec 2007

no madarcina je blizsia ku KE tak to asi bude tym 😝 😀 😀 😉 😵

rabiva
autor
29. dec 2007

jeej erika, no utok na WW sa oplatil 😵 😵

bubaczik
29. dec 2007

ta len si netreba zbytocne ukladat do windovsu fonty a pod,lebo to spomaluje..moj bol uz tak lenivy,ze som jeden papier vkladala aj 5 minut..a o transfomovani ani nehovorim..na nervy..niekedy som stihla umyt riady,kym sa mi to urobilo 😝

monkula
29. dec 2007

Asi... 😀 😀
A ako to mám čítať? bubačik, alebo bubacik..., to ťa prezradí... 😀 😀 😀

bubaczik
29. dec 2007

ta ze nad tym sa zamyslas 😀 ja neviem,sak citaj jak chces 😉 😀

erika153
29. dec 2007

rabi vsak?? 😵 😵 😵 maju take nadherne veci ze kupim vsetko 😠 😀 😀 😀 😀 este ze su to take prjatelne ceny 🙂

rabiva to nove zimne je prekraaaaaaaasne!!! 🙂

erika153
29. dec 2007

ja citam bubačik 😀

bubaczik
29. dec 2007

erika ja tak volam vsetky moje deti.. 😀

erika153
29. dec 2007

bubaczik aj ja som stihla aj riady umyt kym pri pretransformovalo papier 😀 ale teraz som si dala novu ramku tak ide jak dabel. a pomazala akcie co mi netreba a teraz sa chystam aj na stopy, aj tak ich nepouzivam velmi 🙂

bubaczik
29. dec 2007

no uz je to lepsie,erika 😉 😀 veru veru,vykup vsetko.. 😀